reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien doberek :)
Dzieci spia i mam chwilke.
Nocka przespana jedynie 3 wstawania na kamienia ale bez plakania wsumie to zas budzikiem sie budzilam bo ten by pewnie przespał cala noc.
Tylko glowa mnie boli.
Dzisiaj moj K robi pępkowe w remizie ze strazakami i kolegami , ciekawa jestem w jakim stanie wroci i czy nie pobudzi mi dzieci bo ten jak zachleje to do upadlego. Mówilam mu zeby nie wracal na noc ale zobaczymy hehe.
Mnie juz cos strzela siedzac w domu, a pogoda taka wstretne ze najlepiej nic tylko przespac miesiac zeby byla juz wiosna.

Ciekawe jak tam Rybka i dziewczyki , ktore urodzily pierwsze. Nie odzywaja sie coś.




Dziewczyny wody mi odeszły. Jadę do szpitala!
- trzymam kciuki!!

Kejcik powodzenia!

Kochane dziewczyny 1 marca przyszlo na swiat nasze kochane slonko. Corcia ma na imie Jacqueline wazyla 3550 i 52cm dl.Godz porodu 9.45 (polskiego 10.45)porod sn
Przepraszam ze nie napisalam od razu ale lezalysmy w szpitalu przez tydzien.A jak wrocilysmy mialam nie mialam dostepu do internetu.
Zycze powodzenia wszystkim nie rozpakowanym mama i rozpakowanym rowniez
Gratuluje Corenki !! :)
 
reklama
a powiedzcie od czego takie gazy moga byc?
oprocz diety matki, bo jestem pewna ze nie zjadlam nic wzdymajacego..
Gazy mogą się też pojawić jak dziecko się nałyka powietrza przy jedzeniu, albo jak nie odbeknie porządnie.

Co do witamin, to ja mam podawać witaminę K od 8 dnia życia, a D po wizycie u pediatry. Podobno witaminę D podaje się od razu, jeżeli matka nie brała witamin w ciąży, a jeżeli brała, to dopiero po dwóch tygodniach.

Bepanthen też stosuję - i na piersi i na pupkę. Brodawki mam trochę zmasakrowane przez to, że Adaś ciągle je, bo zasypia przy karmieniu, a jak go odłożę to od razu sie budzi i zaczyna szukać cyca :szok:. Nawał pokarmu na razie chyba opanowany :tak:
 
To oznaka żółtaczki takie oczka. Skóra też wyglada na opaloną, najpierw kończyny, tułów, na końcu główka. Mojej Milence jeszcze schodzi ,bo miała żółtaczke patologiczna przedłużoną. Dostała ja w piatej dobie życia. Przy wypisie ze szpitala miała 10,60 poziom bilirubiny . Teraz wyniki co tydzień jej robimy .
 
Dziewczyny mam problem, od wczoraj boli mnie cos pod lewa piersia, tylko, ze nie boli mnie caly czas ale przy poruszaniu sie. Wczoraj myslalam, ze to zebra, ale dzis to juz sama nie wiem, nigdzie sie nie uderzyłam i dzidzius tez mnie tam nie kopie. Nie wie co to, a boli coraz bardziej. Nie moge wstac, smiac sie i w ogole za bardzo ruszac.
 
Ola dostalá szczepionké z witaminá K w szpitalu, a o D nie wiem nic, nikt nic nie mówil... co kraj to obyczaj...

zólte oczka sá od zóltaczki, przejdzie samo po kilku dniach :D
espumisan dla dzieci tez mam, ale wczoraj dalam malej wody do popicia, wypila 10ml i wieczorem piekna kupa byla, bez zadnego napinania i stekania :)
 
reklama
mag007 nio możemy, terminy podobne :-D i dzieciaki też uparte, mnie dzisiaj rano na papierze też została taka jasnożółta galaretka ale za mało tego jak na pana czopa chyba że odchodzi fragmentami ;-)

Tak wogóle to zawsze w niedziele jedziemy na obiad do rodziców i przyznali mi limity na obiady :tak: mówią że jutro to ma byc ostatni niedzielny obiad a potem to już z dzidzią :tak: więc patrząć jaka młoda uparta to chyba za tydzień w niedziele głodna będe chodziła :-D

misia2010 ja też chce wiosne, tłumacze sobie że to przez ten śnieg małej się nie śpieszy :tak:
 
Do góry