reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Zgadzam się w 100%.
To, że niby 36 tydzień oznacza ciążę donoszoną, to jeszcze nie znaczy, że wszystkie mamy wtedy rodzić.
Cieszcie się, że nie jesteśmy słonicami, bo u nich ciąża trwa 2 lata:-p:-p


matko weźciie sobie wyobrazcie..2 lata w takim stanie...2 zimy, dwa lata..aaaaaaaaa!!!!!:-D
 
reklama
Te weź Relanium.

mysle ze tobie tez by sie przydalo !Sorry ale wkurzasz swoimi glupimi komentarzami ,ostatniotez atakowalas chyba IZE jesli dobrze pamietam ,jesli cie nerwyponosza na moje posty nie czytaj i wtedy oszczedzisz sobie pustych komentarzy albo postaraj sie czytac moje ze zrozumieniem bo to nie moje widzi misie i bo jatak chce i chce juz rodzic ! po to chodze do lekarza i ufam w to co robi lub robic zamierza a ze lekarz tylko czlowiek i tez sie myli lub bzdety wyprawia to nie moja wina :/Najlepiej kogos skrytykowac ale samemu nazekac to spoko .Dzisiaj marudze ja jutro bedziesz ty ale ja napewno tego nie bede komentowac przezytam i "w prawe wpadnie lewym wypadnie "
 
kamikaa, dziewczyny maja rację, już od jakiegoś czasu jesteś w stresie i ciągle się denerwujesz, to na pewno Małej i Tobie nie pomoże, zwłaszcza, że przed porodem obie musicie nabrać sił i uspokoić się:sorry:


ciekawe, kiedy Szymek postanowi wyjść;-)

swoją droga czytałam, że bardzo mały procent dzieci przychodzi na świat w terminie, większość albo ok. dwa tygodnie przed terminem, albo dwa tygodnie po
 
a ja mam pytanie z zupełnie innnnnej beczki. musze kupic sobie jakąś maskare, a nie mam pojecia jaka..nie znam sie na malowidłach;) szukam czegos co nie bedzie zostawiac takich grudek dziwnych i takiego osadu://// no i nie sklejac..polecicie cos?:-)
Ja używam takiego:
27229.jpg

i bardzo sobie chwalę. Nic nie skleja:tak:
 
kamikaa, dziewczyny maja rację, już od jakiegoś czasu jesteś w stresie i ciągle się denerwujesz, to na pewno Małej i Tobie nie pomoże, zwłaszcza, że przed porodem obie musicie nabrać sił i uspokoić się:sorry:


ciekawe, kiedy Szymek postanowi wyjść;-)

swoją droga czytałam, że bardzo mały procent dzieci przychodzi na świat w terminie, większość albo ok. dwa tygodnie przed terminem, albo dwa tygodnie po

no. ostatnio czytałam ze ok 4 % :sorry:
 
reklama
Do góry