reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
no ja rożki też miałam, i sama pewnie bym otulaczka nie kupiła, ale jakoś wszyscy w tym roku na moje urodziny uparli się na bobasowe prezenty, także dzięki nim mam rzeczy których sama bym chyba nie kupowała :) choć laktator był miłą niespodzianką, bo będę wracać do pracy i będzie trzeba mleczko odciągać już wcześniej, a na sztuczne nie zamierzam przechodzić za żadne skarby.
 
Wiesz w sumie zależy od dziecka,moim maleństwom rożki wystarczały, choć moja teściowa jak przychodziła to mała kołdrą grubą przykrywała :D hehe ale to już osobny rozdział
 
hej dziewczyny:) ja juz odespalam moja masakryczna noc.. cos czuje ze jednak urodze w terminie a nie jak mowil lekarz tydzien po... moze i lepiej... oby tlyko marzec był hehee

moniSkaBe ja nie mialam usg pod koniec ciazy..i chyba juz raczej nie bede miec bo szybciej niz mialabym czekać na termin to chyba na zywo zobacze moja dzidzie..:-D
 
Mam wskazanie okulistyczne - zwyrodnienie siatkówki:-( a do tego dzieciątko wypięło się pupą do świata i nie myśli się obrócić:-)

kurcze, a ja chyba nie zdarze zrobic sobie badania wzroku. Nawet prywatnie kaza czekac okolo 3 tygodni na wizyte :confused2:
takze mam nadzieje, ze z moimi oczkami bedzie ok.

Dziewczyny, ktore nie maja przeciwwskazac do SN i maja wade wzroku. Zamierzacie rodzic w okularach czy w soczewkach? czy w ogole bez niczego ?
 
hej dziewczyny:) ja juz odespalam moja masakryczna noc.. cos czuje ze jednak urodze w terminie a nie jak mowil lekarz tydzien po... moze i lepiej... oby tlyko marzec był hehee

moniSkaBe ja nie mialam usg pod koniec ciazy..i chyba juz raczej nie bede miec bo szybciej niz mialabym czekać na termin to chyba na zywo zobacze moja dzidzie..:-D
Przeciez Ty kochana juz jestes w terminie :-D
 
moniSkaBe no ja wiem.. ale wsumie to mial byc ten 1 marca.... i wolalabym zeby jednak byl marzec hehe.... w ogole to chcialabym zeby byl 3 marzec:D taka ladna data 03.03.. ja mam 02.02 i bylo by fajnie tak..
Natomiast Gosciu na USG mi powiedzial że dopiero 6-7 urodze.. to moj D. się cieszyl ze na urodzinki (7) dostanie córeczke... a tu po dzisiejszej nocy ktora calkiem mnie zmasakrowala :dry: ze do poniedzialku moge nie doczekac hehee
 
reklama
Ja mam wadę -1,5, nie robiłam dodatkowych badań przed porodem. Moja gin powiedziała ze to bardzo mała wada. A rodzić pewnie będę w okularach, tak jak chodzę najczęściej. W sumie się nad tym nie zastanawiałam, ale myślę że w tych wszystkich emocjach to będzie ostatnie o czym pomyślimy ;-)
 
Do góry