reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no kurde.. ten _bobas_ jest jakis pogrzany..
:wściekła/y:
dwa dni temu wystawil i mnie komentarze negatywne, a dzisiaj chce uniewaznienia. wlasnie dostalam maila od allegro, ze _bobas_ prosi o uniewaznienie komentarzy.

on chyba jest niepowazny.. :crazy::crazy:
 
reklama
hej dziewczyny, wczoraj byłam u lekarza, niewiem czy mam powody się martwić ale oczywiście się martwię i zachodzę w głowę, szyjka skrócona mam leżeć gdyż mały pcha się na świat a jeszcze dobrze byłoby z 2 tygodnie wytrzymać. no ale do sedna lekarz robił mi usg i mały przez 3 tygodnie przytył tylko 350gram, pytałam się 2 razy lekarza czy wszystko ok powiedział, że tak, wszystkie wymiary, główka, nóżki, rączki, itp. są większe o tydzień jak na koniec 37 tygodnia a mały waży 2750. powiedział, że jest po prostu drobniejszy. zrobił mi wszystkie przepływy i wszystko jest ok bo mały rośnie i wszystko dobrze mu rośnie tylko po prostu z wagą ciut jest mniej. obecnie jestem 35t5d i lekarz mówi, że waga jest ok. faktycznie waga jest ok tylko martwi mnie to przybranie na wadze. kurczę co myśleć??
ja wczoraj miałam ostatnie USG i trochę się przestraszyłam bo moje maleństwo waży 2 kg - jest jeszcze taki malutki a za ja za 2,5 tygodnia mam cesarkę
przez ostatni miesiac przybrał 400 gr
lekarz powiedział wszystko jest w porzadku ale mnie to jakoś nie uspkoiło :-( i ze wszystko ma tak 2 tyg plus minus dobrze rozwiniete tylko brzuszek ma mniejszy o 3 tyg, a najzabawniejsze jest to ze jego stupka ma 7 cm ;-)
 
Ja będę mieć ostatnie usg w 37 tc, bo potem moja lekarka wyjeżdża i nie ma jej w ogóle. Jak będę rodzić, to też jej nie będzie. Nieciekawie:eek:

Wow, nawet nie zauważyłam, że jestem w ostatnim okienku:-)
 
Ja będę mieć ostatnie usg w 37 tc, bo potem moja lekarka wyjeżdża i nie ma jej w ogóle. Jak będę rodzić, to też jej nie będzie. Nieciekawie:eek:

Wow, nawet nie zauważyłam, że jestem w ostatnim okienku:-)
Lekarka ci na poród nie potrzebna. Załatw sobie polożna w szpitalu w któym rodzisz.
 
A ja właśnie dowiedziałam się że moja koleżanka z podstawówki z jednej klasy jest położną na oddziale poporodowym :) super, przeżyję więc ewentualny brak lekarza prowadzącego :) bo znając życie 3 dziecko też urodzę w nocy a mój gin ma rzadko nocki.
 
ja wczoraj miałam ostatnie USG i trochę się przestraszyłam bo moje maleństwo waży 2 kg - jest jeszcze taki malutki a za ja za 2,5 tygodnia mam cesarkę
przez ostatni miesiac przybrał 400 gr
lekarz powiedział wszystko jest w porzadku ale mnie to jakoś nie uspkoiło :-( i ze wszystko ma tak 2 tyg plus minus dobrze rozwiniete tylko brzuszek ma mniejszy o 3 tyg, a najzabawniejsze jest to ze jego stupka ma 7 cm ;-)


eh rozumiem twoje obawy, ja już trochę się uspokoiłam i inaczej do tego podchodzę, nerwy nic nam nie dadzą, u mnie wymiatry małego idelane o tydzien nawet wieksze, tylko przysrot wagi 350 gr przez miesiac troche mnie niepokoil ale poczytalam na forach i o dziwo sie uspokoilam,

a do mnie wlasnie przyszla tesciowa eh okna myje,
 
reklama
Do góry