reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
A masz kontakty zapisane na karcie SIM, czy w pamięci telefonu? Bo jak miałaś w telefonie, to pewnie ci w serwisie skasowali pamięć i tak :sorry:

U nas dzisiaj wiosennie - 10 stopni i słoneczko :tak:
Na szczęście mam na karcie SIM, chociaż szczerze powiedziawszy, nie jestem pewna czy wszystkie...
Ale przed oddaniem do serwisu zrobiłam sobie kopię zapasową i mam w laptopie:tak:
 
No ja jak mojemu robie na zlosc to tez mowie ze zadzwonie do kasi ( chrzestenj sebusia) zeby przyjechala go pilnowac jak pojade rodzic to on sie oburza ze przeciez ma go kto pilnowac..... Ale jakby moja mama chciiala przyjechac to tez bym wolała swoja mame niz kogo kolwiek.
Podrzuc mi swoja mame jak pojde rodzic :-D:-D:-D
No moją mamę to bym podrzuciła. Ale i mojego M. Bo onse swoją chrzśniaczką został jak miała kilka tygodni na kilka godzin bo pojechał do brata, brat był w pracy akurat a bratowa coś sobie zrobiła z pieprzykiem imusiała do szpitala jechać. To ten odważniak został z taką maleńką dzidzią. I mówił do mnie no co przecież ją nosiłem i było wszystko ok:szok::szok::szok::szok: No więc spoko mojego też polecam:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
xXxIzuLQaxXx moja córeńka spi właśnie w rożku:)Na plackach a głowka na bok. Tylko pilnuję aby główka raz na prawo raz na lewo była, bedzie kształtna no i uszko,zeby się nie zagięło.
Milenka też ma czkawki ,że aż całym ciałkiem podskakuje. Najczęściej gdy poczuje chłód albo gdy jej się odbije mleczko. Wtedy jeszcze raz przystawiam do piersi albo przykrywam cała główke i buzie tetrową pieluszką.Nachucha sobie , nosek cieplutki i mija. Mama moja podpowiadała mi,że mozna w ciemiączko podmuchac ciepłym oddechem ,ale coś to nie działa u nas.
 
reklama
Do góry