reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny słyszałyście może o takiej zabawce?
Wczoraj wyciągałam rzeczy z toreb dla dzidziola i znalazłam taką owieczkę (dostałam od mojej przyjaciółki co swoje bliźniaki tym hipnozowała:-D)
OWIECZKA Sterntaler z BIJĄCYM SERCEM serduszkiem (920768543) - Aukcje internetowe Allegro

Owieczka wydaje dźwięk jak KTG tylko ciszej....moze rzeczywiście maluszki się uspakajają słysząc znajomy dźwięk.

Pamietam jak czekałan podłączona do KTG na poród Ignasia jak przychodziła do mnie do pokoju położna z noworodkami na rękach, które ryczały....a tylko jak siadała z nimi kolo KTG to się uspokajały i zasypiały. Powiedziala mi wtedy ze to najlepszy sposób na zestresowane dziecko po porodzie;-).
Czytałam o tym w jakiejś gazecie, fajna sprawa:-)
Tylko ja się śmiałam, że dla Kubola to trzeba by znaleźć taką owieczkę, która ma arytmię, jak jego mama;-):laugh2:
 
reklama
dziewczyny co ja mam jeszcze porobic?

zrobilam juz ciasto, popralam tone skarpetek, powiesilam, wstawilam druga pralke ciuchow, pozamiatalam, ogarnelam pokoj, zdarzylam sie juz ponudzic a tu dopiero 13 :szok:
chyba legne zaraz przed tv , bo juz nie mam pomyslu na dzisiaj.
 
moniSkaBe nooo to rzeczywiscie szalejesz... odpocznij zjedz cos i idz na spacerek... nie wiem jak u ciebie ale u mnie pogoda przefajna... tez bym poszła.. tylko ja sie juz ruszac już nie moge :-D
 
fajna ta owieczka, też na nią polowałam... ale raczej odpuszczam, trochu droga, ale jakby ktoś kupił... ;-)

mnie dziś wszystko DŻAŹNI :wściekła/y:nawet krzywy, niewchodzący bilet do kasownika (dlaczego za granicą bilety są twarde, a u nas ze sraj taśmy :confused:)
i jeszcze...
Byłam na mini zakupach z Olem, busem. I weszła starsza babka i mi każe wziąć dziecko na kolana bo ona sobie chce usiąść obok... :wściekła/y: to nic, że pieć innych miejsc wolnych, tylko trzeba dupsko ruszyć, to jej mówi, że ja już jedno dziecko trzymam na kolanach i mi drugie się nie zmieści, niech sobie usiądzie gdzie indziej :no: - nie usiadła... tylko się odwróciła.

ehh chyba ten mój nerw zostanie do porodu. .ide se melisy zaparzyć :blink:
 
milkShake... bardzo dobrze jej powiedzialaś...!! normlanie jak widze takie baby to mnie nosi... wrrr... maja miejsce kilka krzeseł dalej ale one musza akurat tutaj siasc... ni *ujaaa.... NIe dajmy sie :-D:-p
 
moniSkaBe nooo to rzeczywiscie szalejesz... odpocznij zjedz cos i idz na spacerek... nie wiem jak u ciebie ale u mnie pogoda przefajna... tez bym poszła.. tylko ja sie juz ruszac już nie moge :-D
a.. no zapomnialam dodac, ze juz napchalam sie dzisiaj po korek. :-D
co chwila z braku zajecia latam do lodowki :-D
dopiero 13, a ja juz zjadlam 5 kanapek, kawalek miesa z gara (ukradziony od mojej mamy z gara :-D), i duuuzy kawal zebry. a raczej dwa: jeden mniejszy, drugi wiekszy. Wypilam pol litra soku pomaranczowego, herbate i szklanke wody. A no i zapomnialam o kilku cukierkach michalkowych :-D
Byłam na mini zakupach z Olem, busem. I weszła starsza babka i mi każe wziąć dziecko na kolana bo ona sobie chce usiąść obok... :wściekła/y: to nic, że pieć innych miejsc wolnych, tylko trzeba dupsko ruszyć, to jej mówi, że ja już jedno dziecko trzymam na kolanach i mi drugie się nie zmieści, niech sobie usiądzie gdzie indziej :no: - nie usiadła... tylko się odwróciła.
bardzo dobrze jej powiedzialas.
 
moniSkaBe hehe to widze ze ty z nudów jesz tak jak ja... hehe... az dziwo bieze ze w tej ciazy to przytylam tlyko 10 kg... bo powinnam ze 30 bo jem i jem.. i to samo slodkie bym mogła... niestety za kilka dni sie skonczy obzarstwo... hehe:-D
 
reklama
Tez bym zjadla pare michalkow,a tu nie ma:-(....
Ide zjem rureczki z kremem orzechowym, bo mi moniskabe narobilas smaka na slodkosc:tak:.
Niby takie slonce i goraco na dworze ale jak otworzylam okno to zmarzlam!:sorry:
koza Podziwiam i moje gratulacje!
 
Do góry