reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

xXxIzuLQaxXx czas jest najlepszym przyjacielem dla takich ran.

Już wszystko zostało napisane w tym temacie.
Zawsze ci pomożemy tu na forum. Jesteśmy twoim wsparciem.
 
reklama
Izulka: to niech spada!! burak.Dasz rade rodzice pomoga.A na pewno niebawem znajdziesz kogos kto was pokocha!

Boże ale moj sie dzisiaj rozpycha juz 2 godziny wariuje!!!!!!!!

Dziewczyny z planowaną cesarką.Czy chodzicie do lekarza ktory pracuje w szpitalu w ktorym macie miec cc?? Czy macie ustaloną juz cesarkę? ja sama nie wiem.Moj lekarz nie pracuje w szpitalu,nie wiem czy mam sie upomniec o jakies skierowanie czy co.Mam mentik w głowie.
 
to prawda z tym chowaniem sie po katach.. ja nie wiem kiedy nawet mam powiedziec o tym znieczuleniu, prawde mowiac to wszystko to wyglada jak "z wielkiej łaski".. dla mnie poród był trauma i to miedzy innymi przez lekarzy i połozne..wkurza mnie ich podejscie ..mowie ze z bólu zaraz zemdleje, ze nie dam rady to z głupia mina mowiły ze przesadzam ze tyle rodzi kobiet itd..a potem jak zemdlałam to panika..dziecko z woda w płuckach itd..no ale przeciez "przesadzałam":/// i teraz sie naprawde boje:confused2: a do pierwszego tez szłam twardo :laugh2:
 
adelina ja dostałam ale Dolargan. Dzięki teraz już przy przyjęciu do szpitala z góry mówię że nie wyrażam zgody na do świństwo. Źle się po tym czułam i baaaaardzo wymiotowałam. Tym razem mam wskazanie od kardiologa ze ze względu na podejrzewaną u mnie wadę serca poród musi być w ZZO. Mam do tego wynnik echa serca i całą kartkę jakiś bazgrołów. Takiej diagnozy kardiologa ci nie podważą!! A czekać czy lekarz wyda podczas porodu decyzjęo ZZO?? Wiadomo ze bez kasy nie wyda.
 
Kroliczątko nie chce Cię straszyć ale moja szwagierka miala wskazania kardiologiczne do cc,nawet 2 razy w ciazy wyladowala w szpitalu na serce,a te debile ,kazali jej rodzic sn!! do tego przetrzymywali ją w bolach 2 dni.Dobrze ze wszystko skonczylo sie pozytywnie.

Ja boję się,ze mi każa rodzic.Ze nie uznaja mojego wskazania(odklejające sie siatkówka),i stracę wzrok albo cos .Debile jedne:wściekła/y:
 
Ja już rozmawiałam z położną i ona powiedziała ze to wystarczy. Także spoko. No jeślijednak mi odmówią to karzę się zawieść do innego szpitala!!!
 
A czekać czy lekarz wyda podczas porodu decyzjęo ZZO?? Wiadomo ze bez kasy nie wyda.


to sie chyba pochlastam:eek::eek::eek:
mam tylko nadzieje ze bedzie troche lżej..nie wiem czemu miałoby byc, ale mam taka nadzieje:eek: chory jest ten szpitalny świat...moje znajome rodzace we francji wspominaja ten dzien jako piekny magiczny, potem mialy sale, pojedyncze, gdzie tatus mogl byc caly czas, duze łozko..a tutaj traktuja kobiety jak maszynki do rodzenia, jakbym im przeszkadzala (oczywiscie generalizuje..wiadomo ze zdarzaja sie wyjatki)..ach nic tam..ide cos slodkiego zjesc na pocieszenie;-)
 
Kroliczątko nie chce Cię straszyć ale moja szwagierka miala wskazania kardiologiczne do cc,nawet 2 razy w ciazy wyladowala w szpitalu na serce,a te debile ,kazali jej rodzic sn!! do tego przetrzymywali ją w bolach 2 dni.Dobrze ze wszystko skonczylo sie pozytywnie.

Ja boję się,ze mi każa rodzic.Ze nie uznaja mojego wskazania(odklejające sie siatkówka),i stracę wzrok albo cos .Debile jedne:wściekła/y:



no moja mama rodziła mnie właśnie cesarką ze względu na odklejanie się siatkówki, myśle że wezmą to pod uwage
 
reklama
Candy wyjscia nie maja bo zaczne sie drzec,albo nie wiem co jeszcze.

Ja wiem,ze musza mi to uznac ...ale kurde tyle sie slyszy o roznych debilach!!!
 
Do góry