reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam!
Jeszcze wczesnie a wy już tyle popisałyście:szok:!
No i bedziemy miały następne maleństwo na świecie....wysypują się...a ja chcę byc następna!!!!
Adelina ja tez twrado szłam na 1 poród ...potem zmiękłam ! Po 9 godzinach , moja świadomość zaczęła mnie oszukiwać a po przebiciu pęcherza który sam nie pękł przy każdym skurczu odlatywałam i musieli mnie cucić. Skończyło się na 13 godz. porodu a malutką wyciągali z użyciem Vacum:zawstydzona/y:! Teram idę chętnie ale z wielką nadzieją że będzie lżej.:sorry:
 
reklama
Ja tym razem też się nie dam:angry::angry::angry: Koniec pobłażania. Przecież szpital dostajęrefundację za ZZO ze wskazania medycznego:wściekła/y::wściekła/y: Tylko wiadomo dostaje tyle to kosztuje a nie z 400% przebitką jak to kasowane sa pacjentki. Bo przecież faktyczny koszt znieczulenia to podobo nieco ponad 100 zł
 
xXxIzuLQaxXx Trzymam kciuki aby w końcu poukładało Ci się w życiu!!

Co do porodu, ja również bardziej się boję niż pierwszego, wtedy nie wiedziałam co mnie czeka, w szpitalu, w którym chcę rodzić znieczulenie 400 zl Mówię, że nie skorzystam, ale nigdy nie mów nigdy. Pierwszy poród trwał 14 h, mam wielką nadzieję, że tym razem będzie krótszy :)

Zaczęłam 37 tydzień!! Mogę legalnie rodzić, ale niech jeszcze posiedzi do marca w brzuszku :)
 
Mamy niezły czas w rodzeniu pierworodnych:-)!
No kochane PIERWORÓDKI tyle z reguły to trwa!
Ja wolałabym mieć już to z głowy, a raczej z brzucholka bo czuję się jak mamut , taka niedołężna.!!
 
no nic trzeba być poprostu dobrej mysli dziewczyny ;-)!!
a nagrodą za to wszystko będą nasze maleństwa :tak:


uciekam,
trzeba pokój ogarnąć i siebie :-p
 
Dostalam magnez i mam brac 3 razy dziennie ,od wczoraj plamie na brazowo i brzuch mnie boli ,pospalam to nie czulam teraz zas boli i ciagnie .Mowili ze jak cos to do szpitala :/rozwarcie jest male wiec moze potrwac takze lepiej ile mozna bede w domu a jak nie wytrzymam to pojde .boli mnie glowa i czuje ze na nic nie mam sily .Ech juz niech bedzie po .martwi mnie to ze mam tak duzotych wod :/
 
Ja z nim już rozmawiałam.. Tłumaczyłam spokojnie jak bym chciała żeby było.. To wysłuchał, powiedział że się zmieni, a i tak jest tak samo jak było :( Dziś zrobił kolejną wojne.. W końcu poszłam i go spakowałam. Przyznał że zrobiliśmy błąd wychodząc za siebie.. Poszedł nawet, mogłabym rzec, zadowolony.. ;/:(


Kochana i bardzo dobrze zrobilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestes mloda piekna i zdrowa i napewno znajdziesz taka osobe ktora oddała by za Ciebie zycie. A ten...poazaluje i zobaczysz ze jeszcze przyleci. Zazdroszcze Ci w tym wypadku rodziców..Bardzo dobrze ze mozesz na nich liczyc. Niczym sie nie denerwuj. Najwazniejsz jest teraz Twoja dzidzia. I dobrze ze sie pozbylas durnia. przez takiego czlowieka za 2 lata była byś wykończona psychicznie i bez znajomych, bez pieniedzy i uzalezniona od Niego. Urodzisz Malutka, pojdziesz do pracy i zobaczysz bedzie Ci lepiej bez niego.



A ja jak mowilam czekoladki od mojego dostalam :) mmmmmm on to wie jak mi sprawic przyjemnosc..

A co do porodu to ja tez licze na lekki. Pierwszy 7 godzin wywolywany. No i ostatnio nawet slyszlalam od babki w labolatorium , ktora pobierala wymaz ze urodze w godzinke :)) Obym tylko zdazyla do szpitala dojechac.

Jejcia:szok: kolejna sie rozpakowuje i to w walentynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!:szok:;-)
 
reklama
Pamietaj Izulka ze musisz miec szacunek do siebie..poczytaj sobie historie roznych kobiet, jak teraz kiedy to maja po 40-50 lat zaluja ze wczesniej nie myslaly o sobie, sa wykonczone psychicznie przez ciagle pretensje, bez braku wzajemnego szacunku, pamietaj ze dzieci ktore rosna i widza taki przyklad czesto nieswaidomie go powielaja:(..ty jestes taka młodziutka i niech nikt nie waży sie krasc tobie przyjemnosci z zycia!
 
Do góry