reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziękuję dziewczynki!
Strasznie się cieszę, zwłaszcza że jeszcze w lutym gin powiedział, że nie wiem czy w ogóle będę mogła zajść, bo moje jajniczki sobie spały i nie produkowały w ogóle jajeczek, więc to dla mnie tym bardziej taki mały cud.

smartka - na serduszko jeszcze za wcześnie, bo to dopiero początek 6 tyg :) Następna wizyta na początku sierpnia, więc już będzie na pewno :) A Ty swoje słyszałaś? To musi być niesamowite uczucie :) Do mnie fakt, że naprawdę jestem w ciąży dopiero powoli zaczyna docierać :D
 
reklama
hej, u nas piękna pogoda chyba się zaraz gdzieś wybierzemy na małą wycieczkę nad ocean. Szkoda tak siedzieć w domciu.
Witam czy można się jeszcze przyłączyć??
okres miałam 21 maja, test zrobiłam już jakiś czas temu cudne 2 kreseczki :)
teraz zastanawiam się nad wizytą u gina, ale chyba jeszcze trochę poczekam powiedzcie mi tylko, czy boli was dalej brzuch??
Witaj, mnie teraz już rzadko boli. Czasami wieczorem jak zapomnę i położę się na brzuchu to zaczyna boleć i muszę się przekręcić. :tak:Praktycznie zero objawów, jedynie senna jestem.

Do mnie fakt, że naprawdę jestem w ciąży dopiero powoli zaczyna docierać :D
hehehe do mnie ten fakt dopiero powoli zaczyna docierać, ja zrobiłam wszystkie testy jakie miałam w domu w przeciągu 2 tygodni co by uwierzyć, że jest tam nasza dzidzia.:-D:tak::-D
Wyobraźcie sobie, że ja tu musze czekac do 12 tygodnia na pierwsze USG, koniecznie piszcie tu jak bylo na wizytach bo to musi byc niesamowite przezycie :-)
 
hej, u nas piękna pogoda chyba się zaraz gdzieś wybierzemy na małą wycieczkę nad ocean. Szkoda tak siedzieć w domciu.

Witaj, mnie teraz już rzadko boli. Czasami wieczorem jak zapomnę i położę się na brzuchu to zaczyna boleć i muszę się przekręcić. :tak:Praktycznie zero objawów, jedynie senna jestem.


hehehe do mnie ten fakt dopiero powoli zaczyna docierać, ja zrobiłam wszystkie testy jakie miałam w domu w przeciągu 2 tygodni co by uwierzyć, że jest tam nasza dzidzia.:-D:tak::-D
Wyobraźcie sobie, że ja tu musze czekac do 12 tygodnia na pierwsze USG, koniecznie piszcie tu jak bylo na wizytach bo to musi byc niesamowite przezycie :-)

Ja ide w poniedziałek do gina i modlę się bym juz mogła zobaczyć kruszynke.. ale nie wiem czy nie za wcześnie.. :(
 
Witam czy można się jeszcze przyłączyć??
okres miałam 21 maja, test zrobiłam już jakiś czas temu cudne 2 kreseczki :)
teraz zastanawiam się nad wizytą u gina, ale chyba jeszcze trochę poczekam powiedzcie mi tylko, czy boli was dalej brzuch??

Riterka, mnie bolal brzuch w dniach przed spodziewana @ az do kilka dni po. Teraz juz nic nie czuje.
 
Mag346, Riterka - witam was i gratuluję :-)

Riterka, myślę że spokojnie możesz już iść do gina :tak:

Co do serduszka, to nie wiem czy na tak wczesnym etapie już je można usłyszeć, czy tylko widać jak sobie miga. Szczerze mówiąc nie pamiętam :baffled:

Upał u nas niesamowity...
 
U nas też gorąc straszny, a ja się okropnie szybko męcze i opadam z sił. Zwłaszcza po wkulaniu się do domku na 4 piętro bez windy.

Riterka - bólami brzucha mamy się nie przejmować. To podobno normalne, pytałam gina, a z tego co czytam sporo dziewczyn je odczuwa. Mnie boli czesto i dość mocno. Do tego jajniki mnie szarpią. Podobno to całkiem normalny objaw :)
 
reklama
mag349 dzięki za pocieszenie, kompletnie nie pamiętam jak to było, szybko się zapomina takie rzeczy .
co do gina to nie mogę się zdecydować do którego ;) ale może w przyszłym tygodniu się wybiorę
 
Do góry