reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam

jestem szczęśliwą mamą 2-letniej natalki i obecnie oczekujemy kolejnej dzidzi termin mamy na 9 marca:)

bardzo się cieszymy bo to już moja 5 ciąża(dlatego taki nick) bo za kazdym trafieniem zachodziłam w ciąże ale dopiero 4 donosiłam do końca a teraz uproagniona kolejna próba i już od początku pod górę również plamiłam:-( i juz podkrwawiłam:-( ale od piatku jest ok:tak: wiec laski głowa do góry pupcie na łóżeczko i czekamy:)))
ja kolejna wizyte z usg mam we wtorek:)))
już sie nie moge doczekac:)))
pozdrawiam;-)
 
reklama
witam

jestem szczęśliwą mamą 2-letniej natalki i obecnie oczekujemy kolejnej dzidzi termin mamy na 9 marca:)

bardzo się cieszymy bo to już moja 5 ciąża(dlatego taki nick) bo za kazdym trafieniem zachodziłam w ciąże ale dopiero 4 donosiłam do końca a teraz uproagniona kolejna próba i już od początku pod górę również plamiłam:-( i juz podkrwawiłam:-( ale od piatku jest ok:tak: wiec laski głowa do góry pupcie na łóżeczko i czekamy:)))
ja kolejna wizyte z usg mam we wtorek:)))
już sie nie moge doczekac:)))
pozdrawiam;-)
Witam, witamy wśród nas:tak:
Mi z obliczen kalkulatora na BB wychodzi, ze termin mam na 7 marca:-D DO gina ide też we wtorek:tak::-)
Tak, tak, pupcie na łóżeczko i czekamy:-D:-D
 
mam prośbe ponieważ jestem nie zorientowana co i jak napiszcie proszę jak np wstawić suwaczki i co jeszcze fajnego mogę porobić np jakieś zdjęcia ???

z góry dzięki
 
Z tym przelicznikiem na BB to tak ciekawie jest, bo niby mam na 3 marca, a raz jak wpisałam te same dane to wyskoczyło mi że na 2 marca :) Ale i tak czekam aż lekarz powie co i jak dokładnie :) Już jutro ide a nie moge sie doczekac.. Ja juz dziś bym chciała tam iść..
 
mam prośbe ponieważ jestem nie zorientowana co i jak napiszcie proszę jak np wstawić suwaczki i co jeszcze fajnego mogę porobić np jakieś zdjęcia ???

z góry dzięki
Suwaczki masz np na głównej stronie BB. Wybierasz, uzupełniasz wg wskazówek. Potem gdy masz juz BBCode to kopiujesz go i klikasz na "Ustawienia" potem "Edytuj Sygnaturę" i tam w takie puste okienko wklejasz ten skopiowany kod. Potem klikasz zapisz zmiany i gotowe:tak::-)

z przelicznika BB też mi wychodzi na 7marca:-)
zobaczymy co powie lekarz we wtorek
Tez idę we wtorek ale troszkę się obawiam..ciekawa jestem co powie lekarz ale tez się boje, wiecie;-)

słuchajcie jak mam wkleić suwaczki coś mi nie idzie pomóżcie:no:
Spróbuj tak jak napisałam:tak:
 
robie tak jak piszesz ale chyba cos jest nie tak bo minie wychodzi:-(moze trzeba cos usunąć z tego kodu albo dodać nie wiem:zawstydzona/y: no cóż będę kombinować;-)
 
A ja mam wielki problem z trzustka. Wlasciwie od poczatku roku juz bylo ok i nie bolala, wiec sie zdecydowalismy na bobaska, a teraz od 2 tyg nie ma dnia, abym jej nie czula.
Kurcze, mam nadzieje, ze przezyje ta ciaze :-(
 
reklama
spokojnie trzustka przy skoku hormonów może tak wariować zapytaj gina co z tym zrobić na moją mamę jak była ze mną w ciąży mówili "pankreatynka" bo cały czas łykała Pankreatynę właśnie na trzustkę i nie zaszkodziło chyba;-)
 
Do góry