reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Caroline, witaj :tak:. Mi wychodzi termin ok 14 marca. Z Karolem miałam na 18 marca, a urodził się tydzień wcześniej :-). Coraz bardziej wierzę, że się jednak udało :-).

Joasya, u nas wie już mama męża i mój tata.

Agniesia, to się trochę ukrywałaś przed ginem :-D. Ale to tak już jest - jak się nie choruje, to się trudno zmobilizować :tak:
 
reklama
Joasya my mieliśmy czekać do wizyty u gin. ale - oczywiście, nie wytrzymaliśmy...:-):-) i powiedzieliśmy Rodzicom po odebraniu wyniku betki, ja w sumie wcześniej (wynik sytuacji) musiałam powiedzieć w pracy Dyr. i to tyle..., a, ze informacje szybko się roznoszą....
Jesteśmy już po wizycie, zobaczyliśmy Nasze 2mimimetrowe - Wielkie Szczęście:tak:..
Mój M. miał taaaaaaakie duże oczka... - strasznie się bałam jakoś..... dostałam skierowanie na badanka, już je zrobiłam i idę za 2 tyg.
Serduszka jeszcze nie słyszeliśmy, Gin powiedziała, że jeszcze nie musi go być widać, więc licze na to że usłyszę stuk - puk 14-go...:-)
Opiszcie Wasze wizyty, jak będziecie po....
Buzie dla Mumusiek wszystkich:-)
 
:) Na wizytę muszę troszkę poczekać, ale jestem nastawiona pozytywnie i ciesze się bardzo, mąż wniebowzięty, chce córeczkę :) a propo ja mam urodzinki 10 marca, więc fajnie by było. Synek z pod znaku wagi tak jak mąż a drugie dzieciątko rybka tak ja ja :) Pozdrawiam wszystkie mamcie :)
 
Gratki dla zafasolkowanych
Dziewczyny a macie dużo białego sluzu , u mnie28dc ,własnie to i ból piersi po bokach ,ale test negatywny:-(
U mnie bylo tak jak co miesiac w fazie lutealnej, nie wiecej i nie mniej.
A ja zdecydowalam, ze powiem rodzince dopiero jak zobacze bijace serduszko;-)
 
Witajcie dziewczynki!
I ja chciałabym się dołączyć. Ostatnią @ miałam 24 maja. We wtorek 30 zrobiłam testy i od razu wyszły 2 grube krechy :) A to był nasz już 6 cykl starań. Do gina umówiłam się na następny wtorek, tymczasem wczoraj wieczorem zaczęłam lekko krwawić i się trochę wystraszyłam. Zatem do gina poleciałam już dziś. Dostałam luteinę i duphaston, ale niby jest w porządku, tylko mam na siebie uważać :) Za to obejrzałam już sobie moją fasolkę na usg, początek 6 tygodnia, więc to wczesna ciąża :)
Tak się cieszę, że jeszcze sama nie wierzę :)
 
Kochana, do gina powinno się iść pierwszy raz jak sie ma 16 - 18 lat. Tak dla kontroli czy wszystko jest ok :) Ojj, ale nie bój się :) Nie bedzie tak źle :):):) A fasolinke napewno zobaczy :) Kochana, to mówisz że w poniedziałek obie wędrujemy do gina? hehe.
Oj tak:tak: Ja ide na 8 rano:tak::-)a Ty? :-D

Witam marcówki :) dzisiaj zrobiłam test były dwie kreseczki :) miesiączkę mam mieć 6, więc do tego czadu poczekam i zrobię jeszcze jeden test :) Znam dokładną datę współżycia, z czego wynika, że termin porodu miałabym na 13 marca, a jak jest u was?
Jestem świeżą mamusią, mój synek Dawidek ma 9 miesięcy :) Cieszę się, ale zarazem i boję czy dam radę :) Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
No to gratulacje Kochana:tak::-D Mi termin z obliczeń z kalendarza na BB wychodzi 7 marzec ale wszystkiego się dowiem w poniedziałek:tak:Nie wiem czy coś zobaczy na usg bo przecież to dopiero 4 tydzien:-D

Agniesiak nic sie nie stresuj bedzie dobrze fasolka napewno jest :-)

kobitki a powiedzcie jak to jest u was z powiadomieniem rodzinki tzn najblizszych rodzicow tesciow rodzenstwo, powiedzialyscie od razu czy czekalyscie jakis czas z ta nowina? bo u nas wie narazie moja mamunia i siostra meza(moja najlepsza psiapsiolka) i zastanawiamy sie czy mowic juz reszcie czy poczekac troszke dla pewnosci ze wszystko z fasolka ok :confused:
U nas to juz wszyscy wiedzą:tak:Nie mogliśmy sie powstrzymac, tym bardziej, że to nasze pierwsze dzieciątko i długo wyczekiwane:tak::-)
 
Witajcie dziewczynki!
I ja chciałabym się dołączyć. Ostatnią @ miałam 24 maja. We wtorek 30 zrobiłam testy i od razu wyszły 2 grube krechy :) A to był nasz już 6 cykl starań. Do gina umówiłam się na następny wtorek, tymczasem wczoraj wieczorem zaczęłam lekko krwawić i się trochę wystraszyłam. Zatem do gina poleciałam już dziś. Dostałam luteinę i duphaston, ale niby jest w porządku, tylko mam na siebie uważać :) Za to obejrzałam już sobie moją fasolkę na usg, początek 6 tygodnia, więc to wczesna ciąża :)
Tak się cieszę, że jeszcze sama nie wierzę :)

Mag349 wielkie gratulacje!! Dbaj o swoja fasolke;-)
 
Mag349 Gratulacje!!!! Super, że do nas dołączasz:tak:
Ja podobnie jak Ty też już widziałam moja Kruszynkę i też mam duphaston i luteinkę.. Słyszałaś już serduszko?
Ja nie mogę się doczekać....
I w dalszym ciągu nie mogę w to uwierzyć;;;:-)
 
Witam czy można się jeszcze przyłączyć??
okres miałam 21 maja, test zrobiłam już jakiś czas temu cudne 2 kreseczki :)
teraz zastanawiam się nad wizytą u gina, ale chyba jeszcze trochę poczekam powiedzcie mi tylko, czy boli was dalej brzuch??
 
reklama
Agniesiak nic sie nie stresuj bedzie dobrze fasolka napewno jest :-)

kobitki a powiedzcie jak to jest u was z powiadomieniem rodzinki tzn najblizszych rodzicow tesciow rodzenstwo, powiedzialyscie od razu czy czekalyscie jakis czas z ta nowina? bo u nas wie narazie moja mamunia i siostra meza(moja najlepsza psiapsiolka) i zastanawiamy sie czy mowic juz reszcie czy poczekac troszke dla pewnosci ze wszystko z fasolka ok :confused:

Ja powiedziałam na drugi dzień po zrobieniu testu.

Oj tak:tak: Ja ide na 8 rano:tak::-)a Ty? :-D

Ja ide na 16 po południu :)

Witam czy można się jeszcze przyłączyć??
okres miałam 21 maja, test zrobiłam już jakiś czas temu cudne 2 kreseczki :)
teraz zastanawiam się nad wizytą u gina, ale chyba jeszcze trochę poczekam powiedzcie mi tylko, czy boli was dalej brzuch??

Gratuluję! :*

Mnie czasem brzuch boli jak się przemęcze za bardzo. Idź idź do gina :)
 
Do góry