reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Mnie te badania jakoś nie wzruszają :) Kłują i koniec. Nawet podwójne badania glukozy wspominam nieźle :-)
Chcę już wiedzieć co i jak!!! Ach jak mnie nerwy zżerają :-(
 
ja poprostu cholernie boje sie igiel... i zawsze mam problem zeby krew leciala. mimo, ze staram sie oddychac gleboko i w ogole o tym nie myslec. :-)
coz... trzeba przezyc i juz.
 
to samo chciałam napisać :-) W ciąży kłucia jest sporo więc chcąc nie chcąc się pewnie przyzwyczaisz....
Zgłoszę się do listy jak będę wiedziała co z dzidziulem - jakoś nie chcę zapeszać na razie...
 
jezu mdłości to jakieś przekleństwo, zupełnie tego nie rozumiem - za pierwszym razem nie było tak żle - czyżby z wiekiem objawów przybywało?
 
Czesc pierwszy raz tutaj pisze chociaz czytalam te forum od poczatku. Mam termin na marca chociaz dokladnie nie wiem na kiedy dowiem sie dopiero w przyszlym tygodniu. Chcialam do was napisac dopiero jak bede wiedziala dokladnie ale dzis zaczelam sie martwic.:-(
Zawsze mam mdlosci a dzis od rana nic i jak tylko sie rusze to tak dziwnie mnie boli na dole nawet nie mam porownania bo nigdy tak nie mialam i zaczynam sie bac a wizyta dopiero w przysylym tygodniu:-(
 
reklama
dziewczyny czy Wam tez jest juz ciasno w normalnych spodniach?
ja juz musze guzik odpinac jak siedze. :-)
Ja już w normalnych spodniach nie chodzę. Na razie jest ciepło, więc noszę spódnice - jedną z dżinsu ze streczem, a drugą już ciążową. Przynajmniej jest mi wygodnie:-) W domu zakładam krótkie spodenki mojego męża:sorry2:
 
Do góry