reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ccaroline85 masz super synka:)
Witam wszystkich po weekendzie!
A ja dziś w nocy miałam straszne sny. Jeden o tym że byłam z moim M na USG, ale ten gin najpierw powiedział że musi mi coś sprawdzić sondą i zaczął mi ją tam wkładać a ona była strasznie długa aż nagle poczułam skurczi się przestraszyłam i na szczęście obudziłam. Brrr okropny sen.
 
reklama
Witam w poniedziałek!!

Ja dzisiaj jestem nieprzytomna....głowa mnie boli koszmarnie, od 5 rano nie spię bo była straszna burza, grad, wiatr, pioruny, grzmoty ulewa.....a ja się panicznie boję!!
Rano w dodatku zabolał mnie tak brzuch(pierwszy raz w tej ciąży), ze aż mnie zgieło w pół....zaraz ból przeszedł iteraz jest ok, ale się przestraszyłam strasznie...

Mycha wytrzymasz jakoś:tak:Następnym razem będzie już waliło serducho!!!

Nicola, a jak twoje plamienia? Idziesz jakoś do lekarza??

Ja 14 sierpnia zapisałam się na USG, a rano zrobię badania krwi....i jak bedzie wszystko ok, to mogę jechać na wakacje:tak:

A co do wózków, to ja jeszcze też o niczym takim nie myślę....mam na razie 3 wózeczki i mam nadzieję, ze starczy;-)
 
Witajcie,

Moje objawy:
-Zmęczenie
-Bolesne piersi.
- Dwie kreseczki na tescie

To moja druga ciaza. Mam dwuletniego synka. Tym razem boje sie bardziej niz przy pierwszej ciazy. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku :-)
 
Witajcie w poniedziałkowy poranek;-)Widzę, że temat wózkowy na całego;-) Ja się jeszcze nie zastanawiam ani nad wózkami, ani nad ubraniami, bo najpierw muszę się utwierdzić, że wszystko będzie z ludkiem w porządku. Po dwóch stratach nie myśli się z taką łatwością o zakupach, choć przyznam, że bardzo bym chciała;-)
Martwię się troszkę, bo cały czas biorę duphaston i zazwyczaj rano mam niewielkie plamienia:-( idę w środę do lekarza, zobaczymy, co powie. Poza tym wczoraj zauważyłam trochę brunatnej krwi i się przestraszyłam, ale dziś już spoko. Pocieszam się, że to dlatego, że w tych dniach przypadała by moja druga @, więc nie martwię się za bardzo. Ale też się nie przemęczam i staram się dużo leżeć.

Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się dzielnie;-)w dwupakach;-);-);-)
 
Witam nowe marcóweczki

Cześć dziewczyny...czy którąś oprócz mdłości męczą omdlenia? Ja już nie mogę sobie dzisiaj poradzić...mąż jest w pracy więc nie ma nikogo w domu, ciągle leże w łóżku bo inaczej mam samolot w głowie. W łazience upadłam na kafle, całe szczęście że skończyło się tylko na siniakach :nerd: mam nadzieję że Wy miałyście lepsze poranki ....

Słyszałam, że dziewczyna dalszego znajomego ciągle mdlała w I trymestrze i była bardzo słaba także zdarza się.

Ja czuję się koszmarnie, w dodatku muszę być w pracy, na szczęście nie przemęczam się, ale chętnie bym się położyła:-(
Zaliczyłam dziś pierwsze bliskie spotkanie z kibelkiem. Gdybym była pewna, że to z powodu ciąży do bym sie nie martwiła. Mąż niestety prawdopodobnie ma grypę jelitową, pół nocy przesiedział w toalecie, co najgorsze, też już mam rozwolnienie. Boże oby nie ta grypa:no:. Wysoka gorączka, wymioty, biegunka, to się może tragicznie skończyć dla mojej fasolki:no:. Trzymajcie kciuki bym tego choróbska nie złapała, nie mam pojęcia jak je leczyć w ciąży:angry:
 
Hello!

Ja jestem dzisiaj zestresowana. Wczoraj przekręcałam się na bok w łóżku i tak dziwnie zabolało w podbrzuszu. Od tamtej pory tak mam dziwnie w tym podbrzuszu, tak mnie kłuje. Nie przypomina to wogóle bólów, które miałam na samym początku, które były podobne do tych menstruacyjnych.
Strasznie się boję:-(. Powinnam iść do lekarza?? Miała tak któraś z Was??
A i zmieniłam sobie wiek ciąży na suwaczku po ostatnim usg. Gin określił termin porodu na 18 marca. Licząc od ostatniej @ jestem w 8tyg.1dz. ciąży. a wg usg tak jak na suwaczku.
 
Narazie trochę mi przeszło uff. Mdli mnie nadal ale to chyba przez dzidziusia;-).Wiem że na tę grypę dobra jest cola, no ale w ciąży to chyba niebardzo, no i czasami trzeba zbić gorączkę jak jest za wysoka. Mąż to ma tendencje chyba do tej choroby. Ostatnio to gorączka sięgała mu do 40 stopni i musiałam mu podać coś na obniżenie bo biedak miał straszne drgawki. Mnie na szczęście ostatnio ominęła ta grypa, miałam tylko lekkie przeziębienie i stan podgorączkowy, oby tym razem tak się to skończyło.
 
reklama
hej dziewuszki :)

ja wczoraj zaliczylam kibelek. pierwszy raz.
wracajac z warsztatow w Warszawie ( mam 28 km) musialam sie 3 razy zatrzymywac.. bylo mi duszno, glowa mi pekala i non stop mialam wrazenie, ze zaraz zwroce. ble :baffled:

Agniesiak skad jestes?
u mnie tez byla burza o 5 rano... dobrze, ze Karol mnie przytulal, bo bym umarla ze strachu... :no:
 
Do góry