reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Od wczoraj to i ja zaczęłam się jakoś bardziej obawiać, np. tego, czy zdążę 50 km do szpitala, albo to, że zaczne wcześniej rodzić, a nic nie mam przygotowane :p walizka nie spakowana, zakupy nie porobione :D

A co do nieduzej różnicy między dziećmi, myślę, że nie będzie tak źle :-p Początki zawsze sątrudnę, więc bez kłopotów się nie obędzie, ale musimy dać radę!!
 
reklama
hej :)
Dopiero nadrobilam
Moniskabe smutna wiadomosc ale pewnie znajdzie szybko cos nowego :) trzeba mocno wiezyc i nie poddawac sie .
Mississ ja nie widze fotek gdzie sa ?

A ja od rana na nogach bylam u tego nowego gina tam gdzie moj stary mnie skierowal bo tam maja wszystkie papiery i jutro o 10 mam termin zobacze najpierw kto to jest i moze tam zostane ,moj M tez mowi ze moze pod koniec nie trzeba juz wymyslac i nowe szukac i ze skoro moj ex gin mnie tam poslal to musza to byc osoby zaufane .
Zobaczymy jutro ,gabinet maja nowy i ludzi bylo dzisiaj full dlatego mam na jutro .

Poszlam do sklepu po brakujace papiery i mam wszystko chyba co potrzebne zeby teraz przedstawic w urzedzie i mam nadzieje ze szybko dostane sianko :)
Poszlam do H& M super przeceny ciag dalszy i kupilam 6 body z dlugim rekawem za 10 euro :) normalnie kosztowalo 20 :) i pajacyka za 3 euro :)
sobie staniki 85 D szokkkkkkkkkk byly przecenione jeden za 3 inny za 5 takie bawelniane i gatki mama H&M ,ktore najbardziej lubie .

Szukalam jakiejs torby ale nie znalazlam moze jutro :)
W piatek przyjdzie wyplata za grudzien :)) bo juz braki mam :-D

Dobra uciekam prasowac i kolejne pranie robic
 
Dziewczyny ktore uzywaja ziajki na istniejace rozstepy,zauwazylyscie poprawe?? Bo ja zuzylam juz prawie calą butelke i widze duzą roznice!A na brzuchu ciagle smaruje i mi na szczescie jeszcze nie wyskoczyly.Mam tylko na piersiach multum i troszke na posladkach.
Ja używam Ziajki ale rozstępów na brzuszku nie mam jak na razie:) Na piersiach pod brodawkami malenkie tylko. Dla mnie Ziajka jest dobra:)

Misisis superowa kiecka :) Nawet jak będziesz w ciąży na ślubie to poszerzac chyba jeszcze nie trzeba będzie bo byłby to 3 miesiąc to brzuszek pewnie maleńki by był:)
 
Missiiss wygladasz cudownie, bedziesz piekna panna mloda. No i gratuluje walki z nalogiem. Ja nie pale juz 4 lata ( z jedna mala wpadka) i moge Ci tylko napisac ze po jakims czasie nie moglam sobie wyobrazic jak ja wogole moglam palic przez 12 lat swojego zycia.

Ccaroline ja tez mam do szpitala ponad 50 km i tez sie zastanawiam czy zdarze. Wogole najpierw jak cos sie zacznie, bede musiala zadzwonic do bratowej zeby szybko przyjechala zajac sie Patem, a oni mieszkaja ode mnie jakies 120km, potem czekac i dodatkowo 50km do szpitala. Chociaz z Patem trwalo to cos kolo 19godzin wiec jesli teraz ma byc podobnie to sie nie musze spieszyc ;-)
 
Oj, nie ma to jak basen :-)
Kręgosłup przestaje dokuczać i mały też pływa jak szalony ;-)

Ja mam do szpitala jakieś 600 metrów góra. Chyba zdążę ;-)
 
Hejka,jestem juz w domciu.Z wizyty jestem zadowolona.Synek waży 1460 gin mówił,ze mały chłopczyk bedzie,łożysko na tylnej ściance poprawiło sie moge rodzić sn,jest juz ułożony główką w dół gin mówił ze prawidłowo.Wizyta z miesiąc.Mam brać dalej żelażo.A żadnej fotki nie dostałam.
 
Missiiss - super wyglądasz:-)

Hejka,jestem juz w domciu.Z wizyty jestem zadowolona.Synek waży 1460 gin mówił,ze mały chłopczyk bedzie,łożysko na tylnej ściance poprawiło sie moge rodzić sn,jest juz ułożony główką w dół gin mówił ze prawidłowo.Wizyta z miesiąc.Mam brać dalej żelażo.A żadnej fotki nie dostałam.
Super ,że wszystko w porząsiu:-) Tak krzymać
 
reklama
Madzia super, że wszystko dobrze:) A że synuś mały to sie nie przejmuj:) Lepiej to niż takiego kloca dźwigac :-p:-D Szkoda, że fotki nie dał... i za miesiąc dopiero wizyta? Ja już mam co 3 tygodnie i teraz 12 stycznia idę.
 
Do góry