reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
To ja juz z Wami sie żegnam.Za chwilke poleca moje horrory,a potem pogadam na skype z mężuniem;-)Dobrej nocy Wam zycze bez częstego odwiedzania kibelka:-)Do juterka;-)
 
Witam brzuchatki:-)
Nie było mnie kilka dni i niestety nie dam rady was nadrobić.
mississ- Śliczna sukienka, miałam podobną na swoim Ślubie:-)

Dziś miałam urlop i dlatego dopiero teraz jestem na necie. W pracy to miałam dostęp cały dzień:-). Jutro idę do gin. , myslę, że dostanę już L4. Fajnie by było gdyby zrobiła USG, ale nie jestem pewna. Muszę wziąć jeszcze zaświadczenie o braku przeciwskazań w uczestnictwie w szkole rodzenia, w przyszły poniedziałek zaczynamy:tak::-). Popytam o ruchy płodu, bo wydaje mi się, że Kubuś mało się rusza.
 
no.. to i my dostalismy prezent na nowy rok.
Karol stracil prace... super..:baffled:

Wspolczuje znam ten bol moj niedawno tez stracil prace potem razem stracilismy druga.Ale po kilku tygodniach poszukiwan moj znalazl nowa,i teraz dostalismy jeszcze jedna na wieczor od dzs zaczynamy.Mysle ze i wy cos szybko znajdziecie.

Nie stresuj się na zapas. Nawet jeśli jest ciężko, to przez pierwsze miesiące, potem jakoś już idzie (mam taką nadzieję, bo to moje pierwsze dziecko), a poza tym dziewczynka powinna być "grzeczniejsza" od chłopca ;-);-), przynajmniej w teorii:-D:-D

No rzeczywiscie to tylko teoria.Moj syn po 2 miesiacach przesypial cala noc w dzien tez nie nazekalam,a cora moglaby caly dzien i noc nie spac.Do tego chciala zeby caly czas sie nia zajmowac.Teraz bedzie synek wiec mam nadzieje ze bedzie podobny do brata.Moja siostra stwierdzila ze synowie lepsi mi wychodza


Missiiss sliczna sukienka.
Missiiss wygladasz cudownie, bedziesz piekna panna mloda. No i gratuluje walki z nalogiem. Ja nie pale juz 4 lata ( z jedna mala wpadka) i moge Ci tylko napisac ze po jakims czasie nie moglam sobie wyobrazic jak ja wogole moglam palic przez 12 lat swojego zycia.

Ccaroline ja tez mam do szpitala ponad 50 km i tez sie zastanawiam czy zdarze. Wogole najpierw jak cos sie zacznie, bede musiala zadzwonic do bratowej zeby szybko przyjechala zajac sie Patem, a oni mieszkaja ode mnie jakies 120km, potem czekac i dodatkowo 50km do szpitala. Chociaz z Patem trwalo to cos kolo 19godzin wiec jesli teraz ma byc podobnie to sie nie musze spieszyc ;-)
Wama ja tez do szpitala mam daleko 1h autostrada,opanowalismy tez druga droge ulicami bo w godzinach szczytu to autostrada i 3h.Mam nadzieje ze moj synek wieczorowa pora bedzie chcial przyjsc na swiat.
 
dziekuej dziewczyny jeszcze raz :-)

wama ja lubie sobie czasem popalic ale kurcze musze rzucic wszystko dla dzidzia a chce byc czysciutka na staranka a nie jak ostatnio dopiero rzucilam jak sie dowiedzialam ze dzidzia jest :tak: a teraz chce przed :-)

ahhh neich ta ciota @ sobie juz idzie :-):-)
 
MISSISS suknia piekna :)
kochana jak juz 3 dni dalas rade to sie nie poddawaj i trzymaj dasz rade .
Ja wtedy w ciazy ograniczylam bo nawet lekarka mi mowila zeby tak z dnia na dzien nie rzucac i polilam 2-3 dziennie M krzyczal a ja mialam stracha i caly czas myslalam o tym i bylam zla bo wiedzialam jakie to zle dla dziecka i ze je podtruwam ale nie moglam ,nie bylam na tyle silna .
Stracilam ciaze i tez siebie obwinialam miedzy innymi za to ze palilam choc wiem ze papierosiska tez prowadza do poronienia bo plod chce miec czyste,zdrowe i dobre warunki na rozwoj a nie :/ tlumaczylam sobie ze tysiace innych pala sa nawet takie co pija i narkotyki biora i rodza dzieci a los czy organizm moj chcial tak a nie inaczej :(
Postanowilam rzucic jeszcze przed zajsciem i sie udalo w maju przestalam palic i czerwcu byly 2 kreski to nagroda :))
Ja lubialam palic do kawy w towarzystwie i palilam od 13 roku zycia takze latwo nie bylo .
Wiem ze dopiero za 5 lat jesli wytrzymam bedzie oczyszczony organizm ale przynajmniej sie staram .
Nie krytykuje tych co pala kazdy musi wiedziec sam ,teraz tylko jak sobie nieraz pomysle to tak sie ciesze ze sie tego jak narazie pozbylam ,zdrowie moje i dziecka a ile kasy zaoszczedzone :) 4,5 euro dziennie na faki nieraz *2 :/ za te sianko teraz szaleje z zakupami

Mialam prasowac ale wpadla kolezanka to z pracy co jest w ciazy i tak paplalysmy i prasowanko dalej lezy .
O 22 wroci M z pracy to jak dam rade to pozniej tak z godzinke moze jeszcze poprasuje a jak nie to jutro czasu mam teraz duzo :))
 
reklama
Missis super suknia- jak ja bym chciała brać jeszcze raz ślub.
Byłam na zakupach w lumpku no i zostawiłam 70 zł, ale nakupiłam \
- 3 bodziaki z długim + 1 taki niby wełniany
-2 z bodziaki krótkim
-2 pajacyki z długim +1 na ramiączkach
- 1 kaftanik
- 1 polarową bluzeczkę z kapturkiem
- 2 czapeczki
Kilka takich wypadów i będę miała na początek wszystko , na zapas nic nie kupuję , byłam w zwykłym sklepie to 1 szt. body ok. 20 zł. Szok. Zamierzam kilka sztuk pokupować nowych ale całej wyprawki nie.
Dziewczyny słyszałyście o tej kobitce z okolic Poznania , za 3 miesiące miała rodzić, niby tylko ze zwykła gorączką trafiła do szpitala a potem ją przewozili ze szpitala do szpitala i w drodze zmarła:-( i dzidzia też . Bardzo nie wiem nic dokładnie bo tylko końcówkę w wiadomościach słyszałam.
 
Do góry