reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mcgosia83 Sen na prawdę niezły :-) Uśmiałam się, ale Ci pewnie do śmiechu nie było :-p

A ja mam jakiegoś lenia i spać mi się chcę, nie wiem czy to przez pogodę czy tak po prostu, mieszkanko sprzątnięte, zostało jeszcze codzienne odkurzanie i wymycie okna, a tak mi się nie chcę!! A później po obiadku wybiorę się z synkiem na spacer, troszkę mrozik mamy, ale ciepło się ubierzemy :tak:
 
reklama
ccaroline85 no fakt - do śmiechu mi nie było ale się ucieszyłam gdy okazało się że to tylko sen. ...to chyba przez to że ogladałam wczoraj program o horrorach...:no: a mój J mnie ostrzegał :eek:

AGUS27 podaj linka do tego sklepu...plissss :-D
 
Słuchajcie...
Nie wiem co się dzieję. Może panikuje, no ale to moja pierwsza ciąża. Strasznie kłuje mnie podbrzusze. Nie moge sie schylac. Ledwo się ruszam, bo jeśli już mam trochę ruchu to boli. Mam głupie wrażenie, że mam tak jakby spuchnięte bodbrzusze... Nie wiem czy dzwonic do gina czy nie. Co o tym myslicie? Któras z was tak ma?
 
Mnie kłuje w podbrzuszku jak szybciej chodzę, bądź coś gwałtownie zrobię, ale myślę, że lepiej abyś zadzwoniła do lekarza, nie ma co czekać, zawsze będziesz spokojniejsza! Dzieciątka są najważniejsze, a z ciążą bliźniaczą jest inaczej i może wcześniej się coś zacząć dziać, ale nie ma reguły, także bądź dobrej myśli i lepiej skontaktuj się z lekarzem! Daj nam znać koniecznie co z Tobą i maleństwami !
 
Gosia ja bym dzwoniła do gina.. lepiej dmuchac na zimne.. Daj znac co powiedział. Trzymam kciuki.

A mnie strasznie ciągnie w pachwinach. Normalnie jakbym zakwasy miała.. ale to chyba normalne bo wszystko sie rozciąga..
 
Wziełam się za mycie okna i co!!!!!!!! Zamarzło mi!!!!!!!!! Teraz to już całkiem nic przez okno nie widać!!!! Nie wiem co mam zrobić, skrobaczki do szyb nie mam :rofl2: Mam całe okno zamarźnięte, wrrrrr Jeszcze takie coś mnie nie spotkało :-p
 
Heloll :)))
Wstalam ,zjadlam i czekam na goscia ma przyjsc do grzejnika miedzy 9-11 :)
Juz posprzatane jeszcze tylko prasowanko ale to potem :)U nas pruszy sniegiem ,mala kopie jakas nerwowa dzisiaj :-D jak szalona :)
Mam wspanialy humor bo narszcie kolesia zaplacila za kurtke ktora jej sprzedalam :) i moge znow na zakupy :-D zartowalam wlasnie mam zamiar przepatrzec szafe malej i zanim w styczniu zaczne prac posortowac to co podwojne i sprzedam .
Potrzebuje jakies dekoracje swiateczne i z checia bym pojechala do ikkei ale M ma dzisiaj dlugo szkole :( i bedzie potem zmeczony jak zwykle on :/

Pije capuccino bo kawy nie moge i mam nadzieje ze ten ktos zaraz sie zjawi zebym mogla tez wyjsc i pozalatwiac moje sprawy :) jutro wizyta u gina :))

Milego poploludnia :)
 
reklama
Do góry