reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Pobudka :-D:-D:-D
Ja pierwszy dzien w domku ale musze M do pracy wyszykowac. A i w ogóle to juz mi mama ciśnienie podniosła- ona wstaje chyba o 5 albo i wczesniej. I juz na nogach.
Ale to nic- kaszel mam z płuc i zamierzam dziś przeczekac bo nie jest straszny, ale mam lezec i w ogole siedziec w domu. A ta mi z tekstem zebym poszla do lekarza - tylko nie ze sobą tylko leki mojej siostrze załatwić- ktora jest w Niemczech i podajemy jeje paczke. Ku...a myślałąm że się zagotuję. Od razu zaczelam załować tego zwolnienia, normalnie wyglada na to że jej rąk do pracy przybyło, a ja ***** odpoczne tylko mam ją wyręczać :no:, a wczoraj nawet kolezanka której chciałam L4 podrzucić mówi , nie wychodż z domu ja zajadę jak będę do pracy jechać.
A po drugie to moje matka- "a po co tyle badań - jakieś wizyty , ja to z Tobą poszlam 2 razy na wizytę pierwszy raz w 6 miesiącu - i co normalna się urodziłaś ".
Boże czuję się jak w czasaach przed potopowych - tylko nie wiem czy śmiać się czy płakać .
Oj musiałam się wyrzalić
 
reklama
Dziendoberek !
to juz tradycja, ze prawie zawsze otwieram nowy dzien na BB ;) Niestety o 6.30 wypraqwiam meza do pracy, z pieskiem na siku no i potem juz nie moge spac..
Odbieram dzis ten zegarek dla M, ciekawa jestem jak wyszło, no i zamówilam,przedwczoraj na smykolandii body z napisem bardzo kocham tatusia, wiec dzis chyba przyjdą :tak: A co do prezentu dla tesciowki to wkurzylam sie i kazalam M zadzwonic do niej i zapytac co jej kupic, bo ja nie bede sie głowic i chodzic codziennie po sklepach, no i powiedziala ze mozemy jej kupic jakies tansze zelazko, takze mam ja z głowy :)
Kurcze sprzatam i sprzatam i konca nie widac! Dzis musze przemyc okna tak zgrubsza, i zmienic firanki, jutro sypialnia i koniec!
Na obiadek dzis pomidorówka i placki ziemniaczane, zostala mi jeszcze pizza z wczoraj ale chyba sobie ją daruje i piesek zje ;)
Trzeba ogarnac mieszkanko i jechac na zakupki, nasypalo sniegu, na szczescie autko w garazu wiec nie trzeba odsniezac:tak:
 
oj sorki- nie znałam tradycji porannych ;) następnym razem poczekam < żarcik >
a jeszcze coś naskrobie- wczoraj pisałyście o tym jak spać - no z tym problemu nie mam , kiedyś na brzuchu, tzn tak jak któraś pisała jedna noga podwinięta druga prosta, teraz przestawiałam się na lewy boczek- tzn tak myślałam:-D. Bo dziś w nocy- pierwszy raz mnie M obudził i drze się " połóż sie na boku- bo jęczysz " - prawdopodobnie spałam na plecach :tak: i coś mamrotałam , ale się ośmiałam :-D.
 
Marela hehe ja tez zartuje ;) czesto jestem pierwsza po prostu :) co do pozycji do spania, to ja zasypiam na lewym boku i budze sie na lewym, wiec chyba to moja ulubiona pozycja, nienawidze soac na plecach od zawsze. Wiec chyba dobrze :)
 
to i ja sie witam porannie, mrożno i na spiąco:sorry: cała noc przespałam moze ze dwie godzinki...mała nie dosyc ze przestala spac w dzien to teraz doszla do tego noc...jestem padnieta..ale ale..na 10:30 mam wizyte u gin razem z USG:tak: wiec mam nadzieje ze nastroj mi sie poprawi:tak: no a potem zdrzemne sie troche bo z braku snu w ostatnim tygodniu wyglądam średnio:cool:
 
Witam i ja :) U nas zimnoooo, nocka taka sobie, synek dał pospać, ale gdy się obudziłam do toalety, później nie mogłam usnąć przez 2 h :p Mnie rónież jeszcze czeka mycie jednego okna i będzie koniec :p W piątek na wizytę do ginekologa, ale nie wiem czy zrobi mi USG czy następnym razem dopiero. Życzę miłego dnia!
 
Dzien dobry!
To ja nastepna...
nocka przespana na szczescie
A co do pozycji spania to spie na lewym boku...i ciagle K mnie pilnuje zebym sie nie dała na brzch bo to moja ulubiona pozycja do spania...
A juz kiedys pisalam ze w Pytaniu na Sniadanie był artykul i doktor mowil ze kobieta w ciazy powinna spac na lewym boku ewentuaknie na prawym bo na plecach moze byc niedotlenienie....:shocked2:

Zaraz jedziemy z K na zakupki i po moje prawko :):rofl2:
Sniegu to nrmalnie po kolana prawie mamy hehe suuuuuuuper:happy:
moze wreszcie jakies swieta ze sniegiem :)

Juz platki zjedzone na sniadanko :-p trza isc sie doprowadzic do porzadku :)
Wiec dziewuszki odezwe sie jak wróce :):-):-)

Miłego dnia :-D
 
reklama
Do góry