reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
MamaNaMedal i Marta1981 witam:tak:
My z M już w domku, wróciliśmy od mojej mamy:tak:
Mam czas teraz dla Was dziewuszki:-p:-D
Dzisiaj rano przed śniadaniem pojechaliśmy do hipermarketu bo nie było z czym sobie kanapek zrobic i myślałam, że zwymiotuję tam przy stoisku z wędlinami:baffled: Jakoś ogołnie dziś rano mi niedobrze bylo ale obyło się bez wymiotów. Zjadłam śniadanko i wszystko wróciło do normy:tak: Ah!! I moja cera też się poprawiła:-):-D
 
witam nowe koleżanki!
my troszkę poświętowaliśmy wczoraj mąż miał imieninki, a dzisiaj mnie boli brzuszek i sobie leżę
korzystając z wolnego odespałam sobie cały tydzień :D
 
witam wszystkie nowe mamy :-)

co do mnie, to masakra po prostu, okropnie się czuję :no:
wczoraj byliśmy na grilu, wszamałam kiełbaskę, opiłam się sokiem, a dziś umieram na żołądek :no:
myślicie, że mogę wziąć raphacholin? to ziołowe... cały dzień się męczę, ale już nie daję rady :-(
bu :hmm:
 
witam wszystkie nowe mamy :-)

co do mnie, to masakra po prostu, okropnie się czuję :no:
wczoraj byliśmy na grilu, wszamałam kiełbaskę, opiłam się sokiem, a dziś umieram na żołądek :no:
myślicie, że mogę wziąć raphacholin? to ziołowe... cały dzień się męczę, ale już nie daję rady :-(
bu :hmm:

Znalazłam opis tego leku, napisano, że nie znaleziono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód, ale ja raczej bym nie brała na własną rękę, zresztą się słyszy i mówi, że pierwsze 3 miesiące są najważniejsze i leki tylko w konieczności. Farmaceutą nie jestem, więc nie podpowiem.

RAPHACHOLIN; RAPHACHOLIN C - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl
 
reklama
witamy nowe mamusie ;-)

kurcze ale ta stronka pampersa super :-) i dla tatusiow cos jest co mojemu sie bardzo spodobalo ze w koncu ktos o tatusiach pamieta :-)
 
Do góry