reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej. u nas tez juz cisza, dzisiaj pozno bo o 21 poszedl spac. Zagadalam sie z siostra cioteczna i dopiero przed 21 wrocilam do domu.

Polusia jak dla mnie wolowe i kl slaskie super i np buraczki zasmazane? ahhhh..

co do wlosow, to moje dziecko raczej ich po mnie nie odziedziczylo. Ja mam geste i mocne wlosy, a PAwelkowi bozia poskapila wloskow :D
 
reklama
polusia to jak tak zrozumialam jak ...;P ale wszystko na pewno smaczne bedzie, jak Ty gotujesz :)))

ionka ja tez lubie placki ziemniaczane z cukrem ;), a i Ol widocznie im starsza tym spokojniejsza :)

u mnie tez niby cisza od 7, ale raz byla pobudka juz :(, na razie gadam sobie z kolezanka i bardzo przykre wiesci uslyszalam :(((
 
Hello Kochane:)

My ju po wakacjach wrócilismy wczoraj o 2 w nocy.Super było jak zgram zdjecia to wstawie.Bartus sie bawił z kuzynami gryzł je ale super było tylko teraz na koncu złapał katar i mi gorączkuje narazie kurujemy sie w domku ale jak gorączka sie utrzyma to do lekarza.Barus juz coraz lepiej tupta ale stał sie nieznosny prezy sie bije i ryczy w niebogłosy jak czegos nie dostanie lub cos jest nie po jego mysli.

Miłego wieczorku :)
 
Witajcie Kochane
biggrin.gif

Wróciliśmy już z wakacji. Chciałam Was nadrobić, ale trzy razy próbowałam i się nie udało
unhappy.gif

jedyne co pamiętam to: ionka, polusia najlepsze życzenia urodzinkowe dla Was. Dużo zdrówka, miłości, uśmiechu i spełnienia wszelkich marzeń.
Teraz już obiecuję być na bieżąco. U nas dobrze. Radkowi chyba już minęły kolki. Czasem troche popłacze przed kupką i jak idą bączki. Muszę pochwalić mojego synka. Poszedł w ślady braciszka i śpi nieprzerwanie od 19-20 do 5-5:30. Nieźle co?
 
ramari witaj!Ładnie Radzio śpi!
ionka ja też nie uznaję placków ziemniaczanych z cukrem, ale chyba jest to dość powszechny sposób jedzenia ich;-)
monia jak tam Wasze nocki?
madzia witaj i zdrówka dla synka!

Hej!
Franko spał pięknie od 20.30 do 8.00. Gorzej ze mną bo obudziłam się już przed M budzikiem - nie patrzyłam na zegarek, ale było przed 6 jak nic:dry:Poleżałam do 7.30 i wstałam. Na spokojnie zjadłam sobie śniadanie zanim synek się obudził, więc choć taki plus tej mojej wczesnej pobudki:tak:Wstawiłam już pranie i zmywanie. Na obiad mielone z wczoraj, do tego ziemniaczki z masłem i mizeria mniam mniam:-)
Zaraz ruszamy na pierwszy spacerek:-)
Miłego dnia:-)
 
Witajcie:)

W końcu zawitało do nas słoneczko :) ale się ciesze :) Filip już na drzemke poszedł, a ja zaraz sobie kawke wypije, pranie sie robi i obym tylko zdążyła je wywiesić, nim mój pomocnik wstanie:)
A później wyruszamy na mam nadzieje dłuuugi spacer, bo wczoraj 2 razy ledwo wyszliśmy, a juz musieliśmy przed deszczem uciekac:/:/ a mi by sie bardzo przydało trochę ruchu, bo patrze dzisiaj na wagę a tu ni stąd ni zowąd półtora kg do przodu :/:/:/ to pewnie przez to siedzenie w domu...

Madzia fajnie, że wyjazd udany, a Bartuś widać pokazuje charakterek :) mój też ma czasem takie akcje, ale jak zaczyna pokazywać złość i rzuca sie na ziemie to nie reaguje, bo zauważyłam, że jak widzi że na niego wtedy patrze, to sie bardziej nakręca :/
ramari Ty również witaj z powrotem:) mam nadzieje, że troche odpoczęłaś , a dzieci to masz Złote z tym spaniem !! ja do dzisiaj pamiętam jak wstawałam co półtorej w porywach co 2 i pół godziny w nocy, żeby nakarmić moją bestię :)
 
Witam:)
Nocka u nas ok Bartus spał do 7 katarek mu przeszkadzał.Teraz ma drzemke a pózniej jedziemy zdjecia robic do dowodu.Pogoda śliczna oby tak dalej.
Miłego dnia:)
 
kurcze, jak wam ladnie dzieci śpią. moja poszła spać o 21:30!!! a wstała juz po 8ej. dzis spróbuję ją wczesniej na drzemkę połozyć, to może wieczorem pójdzie spać normalnie... chociaż podejrzewam, że nic z tego nie wyjdzie.

madzia, ramari, witajcie!
kalisa, ja swoją wagę omijam szerokim łukiem.
 
reklama
ionka no Nasz to ostatnio pózno chodzi spac po 22 lub pózniej i wczesniej wstaje a do tego czasem ma pobudki w nocy.Kiedys ładnie szybko szedł spac i całe noce przesypiał.
 
Do góry