reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie!

myszowata ramari madzia udanego wypoczynku kochane!!!

Tabasia dzieki za rade co do smietanki ryzowej, moze znajde u nas :) co do nocek, to niestety sa podobne, widze jakas poprawe, ale nie jest jak u innych poltoraroczniakow niestety :(, jeszcze we Wloszech u mamy, potrafil sie budzic tylko dwa razy na noc, a jak tylko wrocilam do domu, znowuz to samo - moze tu cos nie tak mamy?

polusia jak zwykle smaka robisz swoim gotowaniem :)gdybym tylko potrafila golabki zrobic ;P, moze namowie M na faszerowane papryki na poniedzialek ;)

a propo spania Redan spi od jakis 2-3 miesiecy raz dziennie do dwoch godzin, czasami wychodzi jedna godzina, czasami jak cisnienie niskie, to nawet i 3 godzinki - w dzien nie mamy problemu ze spaniem :)

polka Oliwka to juz wszystko potrafi Ci pomoc zrobic :)))
 
reklama
Polusia!!! Sto lat, spelnienia marzen i pociechy z dzieciaczkow.Buziaki odemnie i kornelki. Ja nie mam czasu zajrzec do was,wlaczam kompa jak mala zasypia bo nie daje mi nic napisac bo pyka mi. Wasze dzieci tez takie niedobre?ze wszedzie wlaza i nic sie nie sluchaja? :) Teraz mam samotne noce bo D ma nocki... DSCN5357.jpg
 
hej hej,
wy wyjeżdżacie, a my już jutro wracamy. pogoda tutaj zrobiła się bardzi irlandzka, więc szoku termicznego nie będziemy mieli ;-)
jeszcze tylko ostatnie zakupy chcę zrobić, tzn leki. muszę jak zawsze mieć na zapas.
teściowa bawi się z Olcią, a ja idę się szykować do wyjścia. oczywiście z Olcią, hehe ;-)
aaa, wczoraj odwiedziliśmy kumpelę i jej noworodka, chłopak 11cm dłuższy od Olci, jak się urodziła i ponad 1kg cięższy, a taaaaaki malutki. juz zapomniałam, jak to jest. a Olcia taka duża i dorosła :-)
 
Witajcie

M ma urlop i normalnie na nic nie mam czasu:/ zaburzyło mi to cały plan dnia. Moje zorganizowanie wróci pewnie dopiero, jak wróci do pracy :)
Za 2 tyg idziemy na wesele, wiec ostatnie kilka dni szukałam butów i jak znalazłam idealne poprostu piękne i pasujące ma mnie sandałki. To sie okazało że prawy kolorystycznie różni się od lewego :/:/ bo niby jeden stał długo na wystawie i od światła zmienił kolor :/ Jadna sprzedawczyni namawiała na kupno, że kolory na pewno w 2 tyg sie wyrównają, ale druga uczciwie przyznała że nie poleca mi tych butów, bo ewidentnie wyglądało by to jakbym miała dwa różne buty na nogach :/:/ ehhhh
Dni lecą, pogoda fatalna, dzisiaj wieje tak, że mnie głowa boli:/

myszowata, ramari mam nadzieje że przynajmniej Wam pogoda dopisze, bawcie sie dobrze :)
ionka dla Was spokojnej podróży!! a jak tam sprawy wykończeniowe ?dużo udało sie Wam załatwić przez ten czas??
 
ionka spokojnej podróży życzę :)

kalisa ja tak kupiałam buty na przecenie teraz jak byłam w Szwajcarii - kosztowały chyba z 70 franków a obniżyli na 9 z właśnie z tego powodu c o piszesz - jeden but był inny od drugiego z tym że to były tenisówki i po wypraniu wróciły obydwa do właściwego i takiego samego koloru :)

witam :)
mam marudę od rana :( położyłam już na drzemkę i mam nadzieję że wstanie lepsza :) dziś ma koleżanka do mnie na grilla wpaść i mam nadzieję że zostaną na noc u nas - pobalangowałybyśmy sobie :) robię tort pavlovej - wczoraj upiekłam bezę ale zjadłam ją wieczorem z M więc teraz druga jest w piekarniku :)

miłego dzionka życzę :)
 
Witam sie. Ale mamy kiepskie lato, ciągle mam wrazenie że jeszcze sie nie zaczeło a tu niedługo jesien, dziewczyny jak tam Wasze maluchy zniosły podróże i loty. nie bałyście sie ze w jakimś np Egipcie coś sie może dziecku wydarzyc i co wtedy, ja zas mam czarne myśli na ten temat. co do spania to moje dziecie nadal preferuje dwie drzemki, po jednej wieczorami jest nie do zniesienia. A w ogóle to jest cudowna, coraz bardziej grzeczna, widac że zaczyna rozumiec co jej wolno, lubi sie wygłupiac i mnie rozsmieszac. Mało gada preferowane słowa , to mama, lubi jak jej odpowiadam, co Elenko, tata, tam, tu, mniam i nie ma, a tak to nie bardzo, a Wasze maleństwa
 
kalisa no to rzeczywiście kiepsko z tymi butami...
polusia fajnie, że tak Ci się super trafiło z tą promocją
wiolonczela u nas różnie raz Franio się słucha raz nie, ale zwykle jednak tak:-)
agulka Kornelka jest przesłodka!
Co do spania dzieci to mój Franko od miesięcy przynajmniej jakiś już trzech śpi raz ok 2h, choć i 3h potrafi. W nocy śpi ok 11h ciągiem, choć bywa, że i 12h. Czasem jak gdzieś po południu jedziemy samochodem to potrafi jeszcze wtedy złapać krótką drzemkę, tak z 30min

Hej Kochane Moje:-)Na działce było super, pogoda co prawda średnia, ale odpoczeliśmy na maxa, rodzice dużo zajmowali się Franiem a my z M relaksik:-)Wieczorkiem grillowaliśmy - było pysznie:-)Komary straszne, ale sprawdziło się i urządzenie chicco to z ultradźwiękami jak i odstraszający insekty krem chicco - nic Franka nie pogryzło:-)Wczoraj wracając z działki pojechaliśmy do teściów, Francio dostał fajowe prezenty od dziadków tj globus vtech i pudło klocków mega blocks - byłam bardzo miło zaskoczona:-)Franio uwielbia ostatnio budować z kolcków, więc bardzo trafiony prezent:-)Dziś zaczęliśmy dzień o 8.25 - pospaliśmy sobie, niebawem chyba ruszymy na spacer i zakupy. Pogoda niespecjalnie letnia...
Miłego dnia Kobietki:-)
 
Witam! wiolonczela moja mala teraz tata nie mowi a mlodsza byla to mowila,mowi tylko mama, dido, dodo(niewiem co to znaczy) i daj i am a tak to cos po swojemu gada. Kornelka lot samolotem spoko zniosla,tzle ze przy koncu juz jej sie nudzilo i troche marudzila no i byla mlodsza bo leciala jak miala 11mies.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :)
pogoda maskara :( leje i zimno - 14 stopni . gdzie to lato ?
przez weekend była u mnie przyjaciółka z mężem i córeczką - ale pobalowałyśmy :) w sobotę grill a potem winko na tarasie do 2 w nocy a w niedzielę nie przytomne :) ale fajnie było:) dziś jestem sama bo M wziął Julkę i pojechali do Wawy - M ma dostać nowy samochód i przy okazji sobie coś tam zwiedzą :)
miłego i pogodnego dzionka życzę :)

myszowata no fajne prezenty dostał Franek :)
 
Do góry