reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam

U nas pobudka o 6, już od jakiegoś czasu upodobał sobie tą godzinę i ani myśli pospać troche dłużej :)
Pogoda fatalna :/ jeszcze jakby było z 25 stopni i bez słońca to ok. Ale 16 stopni w środku lata i to dzień w dzień :/:/ grrrr
Filipo teraz śpi, jak wstanie to pojedziemy odebrać paszport bo już gotowy, uwinęli sie w tydzień ! w szoku jestem :):) No i zdjęcia odbierzemy, bo wywołaliśmy dla dziadków, żeby im albumy zrobić.

polusia na pewno nie bedziesz mogła narzekać na brak atrakcji, już Pola zadba żeby mamusia sie nie nudziła :):)
wiolonczela mój mówi już bardzo dużo i dużo za mną powtarza :) ale jak chce sie pochwalić i żeby przy kimś coś powiedział to nie hehe
myszowata to sie dziadkowie postarali :) Ja też mojemu chce jakieś klocki kupić, ale wszystkie co do tej pory widziałam to za małe mi sie wydawały :/
 
reklama
witam już z domu :-)
wczoraj bylismy wymeczeni, bo wyjechaliśmy od teściów po 7ej rano, a w domu byliśmy koło 18. mimo długiej podróży Ol była mega grzeczna, w samolocie zasnęla przed samym startem i spała aż 2 godziny, a potem juz byliśmy dośc nisko, więc wyglądała sobie przez okienko.
wiolonczela, my w Egipcie nie bylismy, ale za to na Majorce, nie wiem, może to bardziej cywilizowane miejsce ;-) ale wzięliśmy na wszelki wypadek podstawowe lekarstwa, zresztą przeciez są apteki, a w hotelach na pewno wiedzą gdzie jest najbliższy pediatra lub szpital. także nic sie nie bój :-)
co do mówienia, to Ol bardzo sie rozwinęła przez te 2 tygodnie, z nowości mówi np. ciocia :-) i słucha się też, np. wczoraj w samolocie zaczęla kopać siedzenie przed sobą, powiedziałam jej, że tamtej pani to nie odpowiada i żeby przestała. no i było po kopaniu :-)

dzis wielkie sprzątanie, przez 2 tygodnie wszystko kurzem pokryte.
 
Myszowata tesciowa miala gest, fajne zabawki i jaki wypoczynek. Polusia nie zamarzlas na tym tarasie?, nie mniej zazdroszcze. Ionka wszczedzie fajnie, ale w domu najlpiej mimo kurzu. Mialam Wam pisac ze obkupilam sie ostatni w FF w zywcu w super rzeczy, gry warte 40 zl po 10zl, tor samochodowy ze 130 na 35, bramki do lozeczka za 35, przescieradla 2 szt po 15 zl, laptop edukacyjny za 35, sanki za 10, takze bylam mega zadowolona, a jak tak dalej pojdzie z ta pogoda to sanki jak nic beda na wrzesien
 
witajcie!!!

myszowata fajnie, ze wypad sie udal, a prezenty od dziadkow sa swietne :)

ionka najlepiej to w domku :)

kalisa Redan tez ma podobne do Frania myszowatej Mega Bloks - najlepsza zabawka!!!

wiolonczela oby Twoja prognoza sie nie sprawdzila ;)

propo mowienia to Mlody tylko rozwija swoj jezyk ;), wiecej spolglosek juz mowi, ale nic zrozumialego :) a nie slucha sie wcale niestety, ale wiem, ze rozumie mnie, bo smieje sie jak mu czegos zakazuje, a on akurat to robi ;)
 
hej dziew czyny witam sie i ja.Jak zwykle po dlugiej nieobecnosci.

U nas lato mega upalne. W dzien skawar po 40 st w nocy mega burze co powoduje parnote bo ziemia paruje.Miedzy 12 a 17 to nie ma szansy na dluzej pobyc na zewnatrz.Dlatego niemal caly dzien siedzimy w domu lub w centrach handlowych na karuzelach lub innych pierdulkach.

Maksiu Przekochany.Kokietek nie z tej ziemi. Madralinski sie bardzo zrobil chodz i bardzo przekorny. Jak sie mu cos broni zrobic to z pewnoscia on to zrobi.Nauczyl sie wchodzic na stol i wszystkie szafki,a dzis u tesciowej ku jej przerazeniu wszedl po sieczkarce dopapieru na blat w kuchni.
Juz nie mozna go zostawic na chwilke nawet.
Ostatnio zostal ostrzyzony przez moja kolezanke i z malego beibika zmienil sie w duego chlopczyka. Jak wrocilam ze szkoly to poznac go nie moglam i lezkimi sie zakrecily w oku bo zorientowalam sie ze moje baby juz takie duze.
Mowi malo ale wszystko co potrzebuje to pokazuje a jak chce jesc to mowi mniam mniam.Wiec czego wiecej mu potrzeba.
 
Hej!
Jakiś dziś spiący dzień. Wstaliśmy o 7.15 i nadal jakaś zaspana jestem. W nocy zjadłam z 5 kostek czekolady - obudziłam się i jakoś mnie naszło...Dziś mamy szczepienie - powtórka 6 w 1 i pneumo, czyli czwarta dawka.To tyle u nas na teraz:-)
Do później i miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
dzień dobry
paskudnej pogody ciąg dalszy:( dziś chyba już zwariuję w domu.
dziś robię leczo bo zachciało mi się w środku nocy i postanowiłam dziś zrobić :) zachcianki jak kobieta w ciąży - hihihihi
a tak poza tym to poszłabym spać
mam nadzieję że macie lepszy dzień i pogodę ode mnie:) miłego dzionka życzę

myszowata powodzenia na szczepieniu :)

owIrene duży chłopiec już z Maksia :) a jaki spryciarz rośnie

ionka skleroza nie boli tylko trzeba się dużo nachodzić - hihihihi
 
Do góry