reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry :)
ale paskudny dzień :( zimno- 12 stopni, wieje, leje - tragedia z tą pogodą :( ja wstałam jakaś taka zmęczona i nie bardzo chce mi się coś zrobić - a muszę gołąbki bo obiecałam Julce a ona je bardzzo lubi i właśnie się za nie zabrałam. poza tym chciałam jakieś ciasto upiec okazji moich urodzin a nie mam weny :( ech dajcie mi kopa w tyłek na rozruch może to coś pomoże :)
miłego dzionka życzę :)
 
reklama
polusia moc buziaków ode mnie w dniu urodzin, samych radości i pomyślności!Uśmiechu każdego dnia!No i leń się dziś ile wlezie!
urodziny2fz2.gif

polusia heronek dzięki Kochane!Dzień nie był wbrew pozorom taki zły;-)
tabasia fajnie, że się odzywasz!Co u Was?
polka ładniutkie butki:-)

Dzień dobry:-)Zaczeliśmy dzień o 7, tak jak i wczoraj. Po śniadanku ruszyliśmy na spacerek i drobne zakupy. Na obiad dziś naleśniczki z serem:-)Jak M wróci z pracy to zjadamy obiad i jedziemy na weekend na działkę:-)
Miłego dzionka:-)


edit:
te dziewczyny, które macie konto na fb możecie zamówić próbeczki dla waszych facetów
http://www.facebook.com/meskiswiat?sk=wall
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie Kochane :-)
wybaczcie ale nie nadrobie. Byliśmy kilka dni u znajomych blisko morza. Wczoraj wróciliśmy, a jutro znów wybywamy. Tym razem nad jeziorko na tydzień. Oby tylko pogoda dopisała, bo jak widzę co sie dzieje za oknem to nabieram obaw :-( Dam znać jak wrócę.
Buziaki dla Was i maluchów.
 
Witajcie:)
U nas nocka ok spalismy prawie do 9 ale Bartus wczesniej sie wiercił i spał mi na brzuszku nózki na poduszce.My juz spakowani jestemu chcemy wyjechac tak ok 20.Bartus ma drzemke a pózniej M.Pogoda taka sobie ale ma niby byc poprawa.

Trzymajcie kciuki zebysmy dojechali cali bo prawie 9 godzin jedziemy.

polusiu wszystkiego najlepszego:)
ramari udanego wyjazdu:)

Miłego dnia:)
 
ramari & madzia udanego odpoczynku i spokojnej podróży :) :*

U nas dziś leje...
Właśnie Franko się obudził :( spał tylko godzinę :( a ja obiad robię.
Oliwka obiera fasolke na obiad :)
Pada a duszno :( kawę muszę walnąć :)
Buziaki :)
 
Mój Franio spał natomiast 2h i 50min co mnie zdziwiło bo ostatnio max 2h spał...W związku z tym, że obiad miałam gotowy to się wybyczyłam za wszystkie czas, nawet zaczynałam się już nudzić he he;-)Właśnie zjadłam te naleśniki bo już taka głodna byłam, że nie dałam rady na M wyczekać;-)Teraz nas pakuje bo pewnie ok 17 wyjedziemy jupi!Wieczorkiem mamy mieć grilla z moimi rodzicami:-)Wracamy w niedzielę wieczorem także już teraz życzę Wam miłego weekendu:-)buziale!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myszowata bawcie się dobrze :)

moja Pola teraz po Szwajcarii śpi około 2 godzin raz dziennie - 11-13 więc jest fajnie :)
gołąbki zrobiłam ogromy gar i podzieliłam się z teściową - ale był teściu zadowolony :)
 
reklama
Mój Franio śpi 2razy po 2h :) normalnie ale dziś cała młodzież w domu to go obudzili.
Ja chwilę usiadłam. Rozłupałam prawie 350orzechów włoskich i laskowych aż mi pęcherz wyszedł :) ale mam zamiar orzechowca upiec. Ogólnie cały dzień robota w domu. Zaraz będę szyć. Mam parę przeróbek i zamki do wszycia. Franio z Witkiem męczą Popeya i jedzą podwieczorek a Oliwia u koleżanki :) M.maluje babci. Tata śpi a ja marzę o kolejnej kawie.

myszowata udanego weekendu !!! Buziaki !!!
 
Do góry