reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My już po szczepieniu:-)Franio waży 11520g i mierzy 80cm!Dostał naklejkę "dzielny pacjent" choć nie obyło się bez łez:-(Za 6 tyg ospa.
 
reklama
Faktycznie spiacy dzien, ja po wizycie u lekarza dentysty , założyła mi lekarstwo, bo mam stan zapalny, boli okropnie, liczyłam ze zrobie conajmnie dwa zeby a tu tylko lekarstwo w takim tempie bede leczyc zeby chyba z rok.
 
witajcie!

dzien jakby jesien byla, ale przynajmniej nie padalo :), bylismy u moich znajomych, troche na ich dzialeczce, wiecej w domku, bo mieli wnuka akurat 11- miesiecznego u siebie, wiec sie chlopaki pobawily razem :)

mamy juz wszystkie 3 :), wyszly na raz, ale trwalo to kilka tygodnii :(

wiolonczela oby wyleczyc zabki, to najwazniejsze :)

polusia oj to Twoje leczo :), przez caly tydzien bedzie teraz za mna chodzilo ;P

myszowata dzielny Twoj Franek :))
 
umówiłam się na jutro. w necie przeczytalam, że akurat te szczepienia moga być poza terminem. no ale ciekawe, co lekarz powie, bo oczywiście nie zdołalam się przebić przez rejestrację...

u nas dzis prawdziwie letni dzień :-) siedzieliśmy w ogródku, Ol bawiła się w piaskownicy, aż lepsze samopoczucie od razu :-)
teraz M. usypia dziecko, a ja robie kolację w ramach obiadu, hehe ;-)
 
wiolonczela oby ból szybko minął i leczenie nie było jednak tak długotrwałe
ionka dobrze, że udało się tak szybko zapisać!W mojej przychodni najmarniej z 2 tyg czekania na wolny termin!Powodzenia na dzisiejszym szczepieniu!Wg mojej wiedzy czwarta dawka ma być podana po roku od trzeciej, ale zapewne nie co do dnia
heronek to jeszcze tylko piątki wzjdą Redankowi i będzie cała mleczna klawiaturka:-)

Hejka!
To moje drugie dziś podejście do posta na bb. Za pierwszym razem nagle internet mi nawalił oby teraz było już ok!Co do wczorajszego szczepienia jeszcze to gdyby nie moja interwencja i uwaga to zaszczepiliby mi dziecka drugi raz na meningokoki!Masakra jak człowiem musi sam wszystkiego pilnować nawet w obecności lekarza i pielęgniarki!Po powrocie do domku Franulek był jakiś smutny i cały czas pokazywał na nóżki. Nie wiem czy go bolało czy po prostu wciąż pamiętał o tych zastrzykach...M zrobił mi wczoraj "dzień dziecka" - poszedł z Frankiem na spacer zaraz po obiedzie a ja miałam łazienkowe spa;-)Potem przygotował pyszną kolację i nawet po niej sprzątnął:-)Dziś wstaliśmy z Młodym o 7.45 także wyspaliśmy się:-)Dziś mam w planie zakupy i muszę zanieść M garnitury do pralni, a pogoda nie sprzyja spacerom:dry:Z małymi przerwami leje - cudne mamy lato w tym roku...
Miłego dnia:-)
 
myszowata, nie narzekaj na pogodę :-) ja juz mam tak, że jeśli jest powyżej 15 stopni, to znaczy, że ciepło ;-) wczoraj było ze 23, więc wręcz upalnie ;-) a dziś znów pochmurno, no ale jeśli nie będzie lało, to świetnie :-)
ja wczoraj padłam zaraz po 22ej. pewnie przez ten upał ;-) i wypite piwo, pierwsze od nie wiem, kiedy.
Ol wyszła juz lewa górna 3ka. pewnie niedługo odkryję kolejną, bo u nas zawsze parami.
heronek, gratuluję ząbków.
wiolonczela, właśnie mi uświadomiłaś, że miałam w czasie "wakacji" iśc d dentysty i oczywiście nic z tego nie wyszło...
myszowata, zazdroszczę spa :-)
 
ionka w moim rozumieniu "łazienkowe spa" to nic innego jak najzwyklejsza kąpiel he he także nie ma czego zazdrościć;-)Zwykle mam czas tylko na błyskawiczny prysznic, więc kąpiel w wannie z możliwością chwilowego wylegiwania się w ciepłej wodzie to coś na miarę spa dla mnie:-DWczoraj dodatkowo zrobiłam sobie maseczkę na twarz po chyba kilku miesiącach przerwy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wiolonczela oby już nie bolał ząb- szybkiego wyleczenia życzę, mnie zajęło to 7 miesięcy aby wyleczyć całą jamę ustną :)

myszowata jak miło ze strony M :) postarał się chłopak :)

Witam
ta pogoda mnie dobija :( obawiam się że mam już początki jakieś depresji - nic mi się nie chce, spałabym tylko, nic mnie nie cieszy - masakra jakaś :(
zrobiłam tylko obiad, pranie i ratuję mojego storczyka- ciekawe czy się uda,a tak to leżę i nic nie robię.
mam nadzieję że u Was lepiej :)
 
myszowata, ja nie miałam możliwości poleżenia w wannie w spokoju od narodzin Olci... też praktykuję szybkie lub bardzo szybkie prysznice ;-) także zazdroszczę :-)

u nas tez leje. mała ogląda Barneya a ja myślę, co na obiad...
 
reklama
Polusia pamiętam Twoje przygody stomatologiczne. Teraz moja kolej obym zmiesciła się w 6000 tys, straszne sumy, za kawałek materiałów, nie ma to jak byc dentystą.
Ionka warto się jeszcze wybrac, by Cie potem nie zaskoczyli.
Myszowata ciekawe na co liczył mąż, no ale niezależnie od tego miło.
Heronek u mnie tez jesien, choc teraz 19 jest wyszło słonce, tak jakby.
A u mnie dziś milutki dzien, Elenka grzeczna, spędzilysmy razem cały dzien, bo mąż w robocie, oczywiście juz spi , bo przez dzien spac nie chciała, wiec obawiam się wczesnej, bardzo wczesnej pobudki niestety.Myśle, by zrobić jakies ciasto porzeczkowe, bo nad rzeką za ogródkiem rosna mi porzeczki, na jutrzejszy obiad planuje usmazyc rybe, bo to szybko zrobić, może frytki, mniam , tylko te kalorie, no ale z drugie stron olej roślinny jest potrzebny organizmowi, szkoda że własnie mi sie przypomniało, że smaze je na smalcu, także zero usprawiedliwienia mi zostaje. Jutro ide do ginekologa z NFZ ciekawa jestem jakości usługi, trochę się boję, ale z powodów stomatologicznych nie stac mnie na prywatnych lekarzy. Ostatnio wpadło mi cos do oka , bolało jak cholera, nie umiałam tego wyjąc, maż też, wiecie że za kilkusekundowa usługę kasują 70 zł,
 
Do góry