reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny.
czytam Was codziennie, ale jakos nie mam weny na pisanie, zreszta na facebooku tez czytam a malo sie udzielam.

tak wlasnie patrze na zegarek i moje dziecko ucielo sobie dzisiaj juz 2 drzemke i spi juz ponad godzine... a zwykle chodzi spac o 20. Wiec pewnie czeka mnie dzisiaj dluzsze posiedzenie. Niestety, bo jutro do pracy i zryw o 4.15.

Moj maz od wtorku pracuje caly czas, nie ma zadnego dnia wolnego , bo zwolnili jego zmiennika. Z jednej strony sie ciesze, bo wpadnie troche kasy, ale z drugiej strony to wcale sie nie widzimy, bo ja wstaje o 4,15 - wychodze o 5.10 z domu, wracam z pracy przed 10, a on wychodzi o 9 do pracy. Jedyne co sie widzimy to jak pojade z Pawelkiem na chwile do niego do pracy. Wraca najwczesniej o 22,15 a ja juz wtedy spie... ehhh :(
 
reklama
Witajcie!

Widze juz urlopowo :) Udanego i zrelaksowanego dlugiego weekendu! Oczywiscie i duzo slonecznej pogody!!!!

U nas deszczowo :(, a od niedzieli ma byc skwar, a ja wyjezdzam ;(, zawsze kurka tak jest...
 
Witam:)

Nocka taka sobie szlismy spac po 23 bo Bartus miał dwie drzemki i tak szybko mu sie spac nie chciało.A o 3.35 zbudził sie z wielkim płaczem na mleczko albo był taki głodny bo całą flache wypił albo tez mu sie cos przysniło bo zerwał sie,był cały spocony .Teraz ucina drzemke.Pogoda brzydka siedzimy w domku.

Miłego dnia:)
 
hej hej
u nas wszystko ok, troche nuda ;-) pogoda do de jak zwykle, w sumie nawet nie powinnam tego tematu poruszać ;-)

polka, przykro, że tak potraktowano Oliwkę. a i dyrektorka tez widzę wierzy w dzieci, skoro z góry skreśliła Oliwię :eek: no i ta tajemnica, kto zdjęcia robił... dziwne...

monia, współczuję tego mijania się z mężem... wiem coś o tym. niestety :-(

polusia, dzis jedziecie?? udanego urlopu!
 
Hej hop! Jest tu ktoś?? Czyżby wszyscy na wyjazdach wakacyjnych, weekendowych?
Olcia śpi a ja sprzątam bo już za tydzień mój małżonek będzie w domu i muszę mu trochę miejsca zrobić. Nasz dom stał się trochę zawładnięty przez moje i Oli rzeczy:p
Pogoda do kitu, w nocy i rano padało. Teraz troszkę lepiej więc po obiedzie pewnie ruszymy w miejsce inne niż nasze podwórko:) Jeszcze nie wiem gdzie.
Miłego dnia kochane!
 
Witam:)

U mnie jest siostrzenica i jest wesoło Bartus szaleje z nią.Teraz ma drzemke,noc była spokojna do prawie 8 spalismy.Pogoda do kitu takze siedzimy w domku.

Miłego dnia:)
 
Ale cisza. Ja siedzę przed kompem z farbą na włosach. Nudno strasznie, w tv nie ma nic i na necie też nic interesującego nie mogę znaleźć. Pewnie zmyję farbę i położę się wcześniej.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
Witajcie!

My juz spakowani jestesmy, tylko kosmetyki zostaly :) Dzisiaj bylam u siostry, bo wczoraj urodziny miala, i musialam ostatnie zakupy przed wyjazdem zrobic, wiec mialam troche ruchu dzisiaj ;) Chcialam sobie stroj kapielowy kupic - porazka, te lustra w przymierzalni w zaden sposob nie zachecaja do kupna niestety, powzielam decyzje, ze bede w spodniach albo dlugiej spodnicy na plazy i zero kapieli :( No i juz nerwa lapie na jutrzejszy lot, zawsze moge sobie setke wodki wziac, ale pewnie Redanek bylby w opalach :( a tabletkom uspokajajacym nie ufam :(, prosze trzymac kciuki!

Milej niedzieli!
 
widzę, że prawie wszystkie gdzies wybyłyście :-)
u mnie dziś dość kiepski dzień, nie będę się rozpisywać...
mam nadzieję, ze u Was lepiej!

heronek, udanej podróży!! oby Redan był spokojny!
 
reklama
Hej hej!
Witam po działkowaniu!:-)Było fajowo, ale teraz trzeba odpocząć od nadmiaru czystego powietrza;-)Przeczytałam Was - mała produkcja, więc nie było problemu z nadrobieniem...
polka no przykro z tymi dyplomami:-(
monia my może się z M nie rozmijamy, ale i tak czasu dla siebie jakoś nie mamy...
http://www.lubisie.pl/darmowylubis/#/get-rewards odbierz swojego darmowego lubisia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry