reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nesiaa nie, nie było takiej sytuacji jak przewrócenie się czy coś w tym stylu podczas samodzielnych spacerków...
kalisa w piątek przedszedł 3 razy sam dość długie dystanse po ok 10 króków, od tamtej pory cisza...
polusia dzięki, że pytasz Kochana:*brzuch mnie nie boli, ale psm trwa;-)
ionka może do lekarza się wybiesz!
madzia zdrowia dla Bartulka!
kalisa słyszałam, że wapno max 3 dni można dawać - tak mi pediatra mówiła, z vit C też nie można przesadzać bo sprawia, że wapno słabiej się wchłania,to też mi lekarz mówił, że jest jej dużo w owocach i w zasadzie nie ma co dawać - co lekarz to opinia!Zdrowia dla Filipcia!

Hejka. Nocka ok, spaliśmy do 6.48:-)Spałam w końcu ciągiem całą noc, nic mnie nie budziło, więc git! Jesteśmy już po pierwszym spacerku!Zaraz drugie śniadanko i drzemka:-)
Miłego dzionka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
myszowata, tutaj lekarze daja na to przeciwbólowe, mojej znajomej zaproponowali... morfinę!! jak będe w pl, to nie zdążę, bo będę tam tylko 2 tygodnie, a spraw do załatwienia tysiąc i jedna.
kalisa, gratuluję ząbka!
u nas ok, gardło mnie boli, pogoda dalej do de. ogólnie dalej mam obniżony nastrój.
 
kalisa słyszałam, że wapno max 3 dni można dawać - tak mi pediatra mówiła, z vit C też nie można przesadzać bo sprawia, że wapno słabiej się wchłania,to też mi lekarz mówił, że jest jej dużo w owocach i w zasadzie nie ma co dawać - co lekarz to opinia!Zdrowia dla Filipcia!
[/QUOTE]

Nic mi lekarka nie powiedziała o długości stosowania :/:/ ale widzę, że już mu katar troche mniej dokucza, wiec ogranicze leki a może jutro już odstawie ....

ionka zdrówka!

Jeden spacerek zaliczony, teraz drzemka a jak wstanie to obiad i znów wychodzimy :)
 
Ostatnia edycja:
Witam:)

U nas ok nocka chociaz Brtulo obudził sie jednak po 23 na mleko i spalismy az do 5.30 chociaz ja polezałam z 30 minutek jeszcze.U lekarza bylismy i mały ma cos na oskrzelach i charczy krtaniowo ale tragedi nie ma w razie czego dała mi skierowanie do szpitala gdyby cos było nie tak.Mamy sie inhalowac 3 razy dziennie i w razie dała zyrtec a i mały dostał zastrzyk w tyłeczek.Bartus sobie z panią pogadał.Oby to przeszło bo nie chce isc do szpitala.A i dicoflor mam dalej dawac i w lipcu wit D odstawic.

Zdrówka dla dzieciaczków zycze!!!

Miłego dnia:)
 
To fajnie, że nie jest tak źle ! Na pewno obejdzie sie bez szpitala:) co do wit. D to moja też kazała podawać do końca czerwca, lipiec i sierpień odstawić, a od września z powrotem podawać.
 
To fajnie, że nie jest tak źle ! Na pewno obejdzie sie bez szpitala:) co do wit. D to moja też kazała podawać do końca czerwca, lipiec i sierpień odstawić, a od września z powrotem podawać.

No u mnie tak samo od wrzesnia dalej.Oby z daleka od szpitala mam nadzieje ze ja i misiek sobie poradzimy z tym choróbskiem w domu.
 
To fajnie, że nie jest tak źle ! Na pewno obejdzie sie bez szpitala:) co do wit. D to moja też kazała podawać do końca czerwca, lipiec i sierpień odstawić, a od września z powrotem podawać.

a tutaj taki "słoneczny" kraj i wcale wit. D dzieciom sie nie daje... można kupić oczywiście, ale żaden lekarz nie zaleca dawać.
 
reklama
Witam :)
dziewczynki ja dziś mało czasu - teraz muszę wszystko załatwić wszystko przed wyjazdem, dziś byłam ostatni raz u dentysty przed wyjazdem, byłam też u krawcowej poprawić sobie kilka spódniczek jeansowych, byłam też na policji w sprawie tych psów nie wiem czy pamiętacie - sprawa będzie w sądzie to już druga :)
mała dziś jakaś marudna :( nie mogła usnąć - teraz śpi i mam nadzieję że nocka będzie spokojna.
jutro jadę na cmentarz do babci bo jutro 8 dzień po śmierci a ponoć mówi się że trzeba w 8 dniu jechać i zapalić światełko aby duch mógł odejść - ja i tak wiem że ona jest obok nas :) zresztą codziennie coś do niej mówię - wariatka :)

nie wiem co komu miałam napisać - przepraszam , jutro nadrobię obiecuję ;)
miłego wieczorku życzę :)
 
Do góry