reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie!!!

Asia dobrze, ze przynajmniej u rodzinki grzeczny :) Moj to lobuzuje wszedzie ;)

polusia ja na razie jeszcze stare filmy podlapuje, ale tez polecam ta ekranizacje dana browna, jak lubisz :), wczoraj to mi sie zachcialo znowu Krzyk 1 zobaczyc, bo juz zapomnialam, jak to sie skonczylo ;P

polka zdroweczka kochana!

U nas dzisiaj mega goraco - prawdziwe lato :), nawet sie nie przygotowalam na taki upal, ale caly dzionek na zewnatrz spedzilismy, Mlody zalapal rumience, a ja sie spalilam na karku ;), w parku bylismy i Redan ganial za golebiami i krzyczal na nie po swojemu..az wstyd wychodzic..hehehehe..ale za to nie spal caly dzien, a pobudka o 4.10 byla :O, padl mi w samochodzie o 5, zobaczymy co z tego wyjdzie....
 
Witam się i ja!
Zakręcony dzień dziś. Byłam na pogrzebie mojego M wujka ojca. Nikt bliski ale, że M rodziny nie ma to zostałam wydelegowana. Cały dzień zleciał. Babcia była z Olą. W drodze powrotnej wstąpiłam do biedronki i kupiłam wielkie nic a zapłaniłam prawie 100 zł. Masakra z tymi cenami:( Ola znów ma jakąś dziwną biegunkę, nie wiadomo skąd:( Pupa odparzona:(Jest już po kąpieli i zaraz będzie kolacja i lulu mam nadzieje.
 
Witajcie u nas dzis miły dzien, w południe kąpiel w basenie , Elenka była zachwycona, po drzemce wycieczka do lasu i tu ostrzeżenie w lesie mnóstwo kleszczy, uwazalismy na Elene szczególnie, nie łaziła po wysokiej trawie, jak jakies miejsce było podejrzane to od razu na ręce, a i tak łaziły po niej trzy kleszcze. Nesia 100 zł to teraz faktycznie na nic sie wydaje, co idziemy do sklepu to minimum 100leci
 
polka - zaglosowane;)
moj tez juz wychodzi na wszelkie kanapy, krzesla itp z jednj strony sie ciesze ale z drugiej to nieraz brakuje mi chwil jak grzecznie lezał ;)

co do cen to popieram - kiedy nie wyjde na zakupy po bulke za 50 gr wydaje min 30- 40 zł i nic nie przynosze ;(

u mnie dzis rada, juz po klasyfikacji, ale nastepna w czwartek, jeszcze ok 1,5 tygodnia roboty i wolne , juz nie moge sie doczekac, tylko co to za wolne - musze do egzaminu sie uczyc ;(

a ALan tez jest grzeczny - jak pojawia sie obce osoby a jaki wstydliwy wtedy, ale jak tylko jest wsrod swoich to trudno go upilnowac ;)
 
Bartus dopiero co zasypia.Ładnie dzisiaj cwiczył juz utrzymuje długo równowage jak stoi na nogach nie trzymając sie niczego.Jeszcze w czwartek i wtedy ten facet ma 2 tyg urlop.Przyda mu sie troche przerwa ale ja z nim codziennie cwicze to tez mu pomaga.

A i zbliza sie wielkimi krokami dolna prawa 4 bo widac duzą krope:)
 
kurcze, heronek, a skąd u was taka ładna pogoda, u nas miało być ładnie i co do czego, to oczywiście wiało i przed chwilką lało...

no ale Ol pobawiła się w piaskownicy z koleżanką. byliśmy też w sklepie z rybkami (taki jednotowarowy zoologiczny, hehe). Ol oszalała normalnie, biegała wzdłuż z bardzo głosnymi okrzykami, na szczęście było też tam inne dziecko, które zachowywało się podobnie, więc nawet jej nie uciszałam :-)
w ogóle dzis moje dziecko ma fazę na kaczkę, chodziło i kwakało do siebie i wszystkiego wokół :-D

wiolonczela, ja sie panicznie boje kleszczy, nie wiem, co mam robić, jak na wakacje pojedziemy.

polusia, a karalajna i kartinka nie piszą na FB?? ja to mam wrażenie, ze tam sie wszystkie wyniosły...
 
Hej hej!

My już po pierwszym spacerku!Franko wstał 6.40, więc chwilę po 8 już łaziliśmy po mieści. Pogoda dziwna - jak słońce świeci upał, jak się schowa zimno - nie wiadomo jak się ubrać...Teraz Franko śpi, a ja mam czas na kawkę:-)Obiad mam z głowy - M upichcił wczoraj wielki gar kalafiorowej, a i babcia zapowiedziała się z ogórkową. Muszę część tej eMkowej zupki zamrozić zatem. Natomiast na kolacje zaplanowałam już hot dogi mniam:-)Ceny rzeczywiście porażające - szoku co raz kolejnego dostaję w sklepach. Dlatego przyznaję, że staram się jak najwięcej korzystać z przeróżnych promocji:-)Niby czasem to tylko 1zł mniej, ale tu 1zł, tam znów 1zł i się uzbiera:-)Też myślałam, że pustki na bb to dlatego, że dziewczyny przeniosły się na fb...
Miłego dnia Kobietki:-)
Order samples - Bodyform coś dla każdej kobiety
wink2.gif

Bruno Banani - made for Women próbka zapachu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie Kochane :-)
Chciałam wczoraj wieczorem coś napisać, ale Radzio nie dał. Czasem wieczory są ciężkie bo chyba kolki go męczą :-(
Poatym nie jest źle, mały ładnuie ciągnie cyca- nawet nie wie co to mm :-) Przemuś już kocha braciszka.
myszowata Przemuś tak miał z chodzeniem- dwa dni zasuwał a potem się zblokowałi potrzebował 3 tygodni. Teraz za to tak pięknie chodzi, że prawie wogóle się nie wywraca. Przyjdzie czas na Frania. Pisałaś o herbatkach laktacyjnych- też na nie czekam.
ionka popieram- kryminały Camilli Lackberg są super. Zaczęłam od niemieckiego bękarta a potem dopiero od początku.
Asiu Szymek poprostu chce poznawać świat tak jak większość maluchów. Mój się taki wymuszacz zrobił, że jak nie dostanie tego co chce to zaraz jest histeryczny płacz. Ale niestty ma pecha bo mnie to nie rusza ;-)

Miłego Dnia!
 
Do góry