reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie:)

Moje dziecko dzisiaj zrobiło prezent rodzicom i spało do 7 :):) W dzien może być różnie ze spaniem, bo nie wiem dlaczego ale jak tata jest w domu to Filipek ma oblrzymi problem, żeby w dzien zasnać. A jak na tygodniu jesteśmy sami to bez problemu idzie na drzemkę ...

asiakc super, że z dzidziusiem wszystko ok, to teraz przydała by sie dla równowagi druga dziewczynka :D moje małe nie było wstydnisiem i właśnie w 13 tyg ( ku mojemu zaskoczeniu bo ja nawet nie oczekiwałam, że poznam wtedy płeć ) pokazał że bedzie chłopczykiem :):)
 
reklama
kalisa bez stresu i mój Franio nie chodzi. Co prawda spaceruje za jedną rączkę, ale krótko - ewidentnie tego nie lubi bo chyba za wolno się wtedy przemieszcza, woli nadal na czterech. Trzymany za dwie rączki wręcz biegnie. Stoi sam, ale własnie jak coś go zaciekawi i trzyma to w rączkach albo jak klaszcze. No, ale to już od dawna jesteśmy na tym etapie. Cierpliwie czekamy na w pełni samodzielne kroczki:-)Mój mąż chodził jak miał 15 msc, ja 11-12.
nesiaa uwielbiam pytanie rodziny czy znajomych - "A to pewnie Franio już sam biega?"wrrr...No i też kilkakrotnie usłyszałam, że tak do roczku to musi zacząć...
maziajka też słyszałam, że z tym chodzeniem to rzeczywiście im później tym lepiej
ionka maziajka też mnie w rodzinie nagabywali, żeby koniecznie Frankowi nóżkę w but wsadzić to zacznie chodzić, ale ja swoje wiem i nie ulegam...
dronka a jakie ceny sandałków w ccc?
asiaKC gratuluję dobrych wieści od gina!

Witam się sobotnio!Franio spał dziś do 7.20, zasnął jakoś przed 21,my ok 22 też już byliśmy w łóżku - także wszyscy wyspani.:-)Dziś odwiedza nas M brat z rodzinką zatem zaraz biorę się za sprzątanko i gotowanie. M myślę pomoże we wszystkim, więc nie ma co się aż tak śpieszyć - najpierw kawa:-)Lecę nastawić!

Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam,
co do butów, to cóż ja widze po swoim dziecku, ze buty pomogly mu w nauce chodzenie. Poczul sie pewnie, bo w skarpetkach sie slizgal, nawet z absami, a poza tym on probowal juz drepatac jak byla zima, stopki mu bardzo marzly, wiec kupilam mu takie skarpetki z podeszwami , ale zle mu sie chodzil w nich a jak kupilam mu normalne kapcie ze sztwniejsza pietka to chwila moment i zaczal chodzic. Wiec ja mysle, ze to zalezy od dziecka i tyle, a nie od tego co kazda z nas uwaza na temat butow:-)
maziajka, myszowata tez slyszalam opinie specjalistow, ze im dziecko pozniej zaczyna obciazac kregoslup do siadania, raczkowania, chodzenia tym lepiej. Ja nie mialam parcia na chodzenie, ale meczylo mnie to prowadzanie go bo on strasznie sie garnal do chodzenia, wiec juz pozniej wyczekiwalam momentu az sam se pojdzie.
 
Ionka udanego wypoczynku gdybym już nie zajrzała zanim wybędziecie!
Asia KC super że z bąbelkiem ok:)Płeć teraz to chyba moze juz byc niespodzianka?:)
Z tym chodzeniem około roczku to jakas paranoja, pójdzie dziecko ,kiedy będzie gotowe.
Mnie teść wnerwia, bo zawsze jęczy a gdzie Milenka ma kokardki a gdzie spineczki?No ludzie ma trzy włoski na czubku i spada jej wszystko albo ściaga sama .Jeszcze sie nanosi w życiu ozdóbek.A teściowa? wczoraj T zadzwonił do niej i pierwsze co, to czy Milenka mówi.Bo jakas tam czyjas dziewczynka uwaga półroczna! tak gada ze jej sie buzia nie zamyka ...no myślałam ze padne.Powiedziałam bo było na głosnomówce ,że od urodzin jedynej wnusi minęło 3 miesiące a babcia nie odwiedza to nie wie i nie ma co opowiadać kolezankom.Przyjechałaby 60km to by cudzych tak nie chwaliła.
Milenka teraz ma drzemkę i jak wstanie ruszamy do centrum ogrodniczego jeszcze jakies roslinki kupic:)Miłego łikendu :):)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie weekendowo!

AsiaKC super, ze z dzidziusiem dobrze!

polusia gratulacje dla Julki!!!!

ionka udanego wyjazdu!!!! i sprawnego pakowania!

a suknia Kate srednio mi sie podobala, ale ona wygladala w niej super, bo jak myszowata napisala, ladnemu we wszystkim ladnie :) ale bardzo mi sie podobala sukienka siostry Kate-cudo!

a w ogole wczoraj powinnismy byc zamknieci do 1, bo pustki byly, dopiero jak slub sie skonczyl wszyscy wtargneli :)
 
Witam sie:)

Juz niedługo zostane słomianą wdową:(Nocka u Nas ok,Bartus cała noc spał do 7,a po 8 mam mojej siostry dzieciaki na kilka godz bo oni sie wprowadzają do swojego mieszkanka.Mój M juz jedzie z Gdanska,był po koła do fiata tego firmowego auta.Pogoda jak narazie dopisuje jest ciepełko,wczoraj bylismy w miescie i u szwagerki na kawce.Wczoraj M wstawił barjerkie,bo mały pcha sie do schodów,a teraz podniasza sie trzymając sie szczebelek.

A mój juz niedługo skonczy 15 miesiecy i pewnie chodzic nie bedzie,tylko podniasza sie.Ale ma czas jeszcze.

Asia super sie z dzidzią jest dobrze niech rosnie:)
ionka udanego wyjazdu!!
polusia gratulacje dla Julki:)

Dobrego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane
ionka widze ze cos mnie ominelo albo nie doczytalam gdzie sie wybieracie? juz na wakacje?? jesli tak to udanych!! ;-)

ja tez nie zastanawialam sie jak szybko mlody zacznie chodzic, stalo sie i teraz juz czasem jestem wykonczona
u nas nie bylo etapu chodzenia za raczke, do tej pory ciezko z nim tak isc, a to tez zle bo czasem samego go puszczac nie bede mogla

u mnie spokojnie panowie spia, ja ugotowalam pyszny rosolek i wlasnie go zjadam, potem zrobie 2 danie, zjemy i uderzamy shopping!!:-) ciekawe jak pawelek wparuje na sklepy to chyba je rozniesie hihi

wieczorem panienskie;-)

milej soboty!
 
U nas noc tez ekstra zasnal o 17.30 o 23 mi sie zbudzil bo mojej siostrze sie zachcialo wlosy suszyc a on ma sluch doskonaly ale zaraz usnal>potem o 5 na mleczko rozcienczone i spal do 7.15.O 9 mama go wziela a ja pospalam jeszcze do 11:D:D

Teraz maly na dworku z pradziadkami a ja mam chwile na BB:)

Ionka udanej podrozy!

KArlajna a gdzie sie wybieracie Silesia?

zbiera sie na burze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry