reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Byliśmy dzisiaj na długim spacerze w parku i jeden chłopczyk miał ze sobą królika :) bombowy był, normalnie biegał po trawie i nigdzie sie nie oddalał, cały czas przy właścicielach był. Oczywiscie Filipcio bardzo sie nim zainteresował i nic tylko cały czas do niego szedl i krzyczał a że królik uciekał wiec on szedł za nim i krzyczał.:)
Teraz ogladam tv i pije herbatke:)

polusia hehe to widze że masz Małą piosenkarke :D fajnie to musiało wyglądać :)
yra pogoda idealna do pierwszych spacerków
 
reklama
Ja też Was witam,
U mnie wszystko naszykowane. M. zawiózł już wszystko do teściowej 9 u niej jutro świętujemy razem z moimi rodzicami). Jeszcze troche chatke ogarnę i moze jakis manicure?
Polusia to moja Lila nawet koszyczka do rąk nie chciała wziąć;) Ale w kościele ledwo ją utrzymałam w ryzach. Wymyśliła sobie zabawę, a mianowicie rozpędza sie i rzuca na podłogę, i leży jak długa. tylko czekac jak spróbuje to robić na podwórku:0
Marciaa ale urodzinki super. No ogród to macie taki, ze tam i weselicho by się zmieściło;)
Wrzucę pare zdjątek na TS. No i do roboty.
Wszystkiego dobrego kochane:)
 
to i ja się melduję :)
ale był super dzionek - do święcenia wszyscy razem ale moje najmłodsze dziecko koszyczka sobie nie trzymało ale zobaczyła co ma w środku i zostawiła :) w kościele to tak śpiewała głośno że musiałam wyjść bo ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę :)a potem biegała po dziedzińcu tylko sukienka furkała na wietrze :) potem po powrocie biegała po ogrodzie bez drzemki i padła już o 19:30 . wiecie jak ją rozbierałam to chyba kg piasku miała w pampersie a drugie kg w butach :) ale jaka zadowolona była :)

lecę na serial chichot losu i chyba do łóżeczka pójdę :)
spokojnego wieczoru życzę :)
o nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee znowu przegapilam chichot losu :(
 
Hej Kobietki:-)
My już po śniadanku - we trójkę:-)Resztę dnia będziemy świętować u moich rodziców. Już się nie mogę doczekać chrzanowego barszczyku mojej mamy mniam mniam. Nocka miniona ok, choć Franio ok 1 jakoś się wiercił i popłakiwał przez sen.No, ale ostatecznie wstaliśmy o 7.
Miłego świętowania-ucztowania Kochane:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzieki za zyczenia :*


a powiedz co teraz? skoro Gabi nie ma jeszcze zabkow?

Hello,hello
hmmm moniśka trzeba czekać nie ma wyjścia, badania są okey, zalążki są w dziąsłach,więc tylko czekać zostaje...ale i tak się denerwuję:/

my zaraz do prababci na śniadanko lecimy...nocowaliśmy dzisiaj u rodziców i Gabulec zasnął dopiero po 22-szok!!!

jeszcze raz wszystkiego smacznego kochane, buziaki:***
 
Do góry