reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam!
Ja też wpadłam na chwilę z życzeniami a tu taka jakaś niemiła atmosfera:(
Koleżanko źle trafiłaś. My jesteśmy bardzo zżyte i każda z nas stanie murem za drugą, więc niepotrzebnie wprowadzasz zamęt swoimi postami. Nie tobie oceniać wybory innych.

My już po święceniu koszyczka:) Ola próbuje zasnąć, a ja zabieram się za mycie podłóg. Jak wstanie to jedziemy do prababci w odwiedzinki.

A więc kochane życzę Wam i WAszym rodzinom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka i mokrego dyngusa!!!
WN48.jpg
 
reklama
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.


Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
BIG20090411_blog_wielkanoc_2009.jpg.jpg
Witam się Kochane i składam życzonka:-)Lecę na ts i uciekam bo pracy ogrom!
Buźka i miłego dnia:-)​






 
Witam Was Kochane świątecznie:)

U nas jest super,Bartus lepiej spi,tylko czasem jedzonko nie smakuje.Prawie wszystko juz mam zrobione.Pogody super ciepełko jest,codziennie na dworzu jestesmy.A mnie ta cholerna ciota opuscic nie chce juz 3 dzien a boli brzuchol strasznie i leci ze mnie jak z kranu.Bartus sie nauczył pic z niekapka.

Kochane chciałam z Bartusiem i z M Wam zyczyc ciepłych i wesołych Swiąt w gronie najblizszych!!!!
gwiazda_p.gif

80.gif
 
Twoje forum to będzie jak je sobie kupisz!!!!!!!!!!!! A narazie każdy tu może pisać. A może to ty je zaśmiecasz swoimi pustymi postami??? Sama walnij sie w durną łepetynę i spylaj stąd!!! Tu nie ty decydujesz kto wchodzi!!!!
idiotka hahahaha.



Dziewczynki Wesolych swiat smacznego jajka i mokrego dyngusa
 
witajcie.Dzieki za zyczonka zdrówka , jakby lepiej dzisiaj:)My stosujemy emulsję z ziajki filtr 30.Kurczę tak czytam Was i ja boje sie rozebrać juz małą do krótkiego rękawka, ale tez nie przegrzewam wiadomo,Czapki wszystkie sciaga , jedynie chusteczka zawiazana nad karkiem lub bejsbolówka Miłosza jest ok.Chata po remoncie już czysta ,zabieram sie za pieczenie i sałatkę.Pyszne sledziki z pieczarkami juz zrobione.Miłosz wróci z przedszkola to zrobimy pisanki,jutro poświęcą z dziadkami.Poza kuchennymi przygotowaniami zostało mi włosy farbnąć wieczorem.
T kupił wczoraj dada premium w biedronce i powiem że naprawde świetne jak za 28zł.Miękkie, cienkie i chłonne.
Postaram sie zajrzec jeszcze,
Monia Pawełkowi przeszło?
dzieki za pamiec. Tak nastepnego dnia nie mial juz temperatury.
my tez ostatnio kupilismy dada i jestem w miare zadowolona.
 
Nie zapomnij,do koszyczka
włożyć małpkę i króliczka.
Jaja także by się zdały,
i kiełbachy kawał cały.
Gdy poświęcisz te frykasy,
...zacznij ucztę od kiełbasy,
odkręć małpkę,golnij łyka
potem weż się za królika
i o jajach też pamiętaj
no bo w końcu mamy Swięta.
Wszystkim zyczymy radosnych Swiat Wielkanocnych!!






 
reklama
to i ja się melduję :)
ale był super dzionek - do święcenia wszyscy razem ale moje najmłodsze dziecko koszyczka sobie nie trzymało ale zobaczyła co ma w środku i zostawiła :) w kościele to tak śpiewała głośno że musiałam wyjść bo ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitę :)a potem biegała po dziedzińcu tylko sukienka furkała na wietrze :) potem po powrocie biegała po ogrodzie bez drzemki i padła już o 19:30 . wiecie jak ją rozbierałam to chyba kg piasku miała w pampersie a drugie kg w butach :) ale jaka zadowolona była :)

lecę na serial chichot losu i chyba do łóżeczka pójdę :)
spokojnego wieczoru życzę :)
 
Do góry