reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ramari, a co, nie chcesz być w telewizji? ;-)

ciekawe, jak tam yra z Franiem? :-)

wszystkim chorowitkom dużym i małym zdrówka!

u nas dziś pogoda ładna i chyba nawet nie wieje tak okropnie, jak wczoraj, ale za to zimno, bo na razie tylko 8stopni! musiałam ogrzewanie włączyć, brrrr. dziś postaramy sie pojechać do miasta, no ale zobaczymy, jak wyjdzie ;-)
 
ramari warsztaty trwają od 16:30 do 20, nie ma telewizji są tylko robione zdjęcia a potem możesz je oglądać na fb oraz na ich stronie czyli dobra mama. na spotkaniu P. Tomek opowiada jak się ubierać, podaje super pomysły na to jak zamaskować swoje niedoskonałości, co odkryć a co przykryć. mnie skrytykował za golf który miałam założony na super tunikę jak on to powiedział : tu super kolorek a tam paskudne golfisko :) on ich nie cierpi i poradził mi co mam zrobić a by zakryć mój flak zamiast brzucha :) pokazał mi super myk: z chusty zrobił bluzeczkę taką że zakrywa mój brzuszek:)
jak są miejsca to polecam bo warto :)
 
Witam!

Dzięki dziewczyny za troskę, mały bez temp. tylko katar uparcie się nas trzyma, kaszel już coraz bardziej odpuszcza. W czwartek kontrola. Ja katar i drapanie gardła ale nie jest najgorzej, najgorsze to że w domu siedzimy cały czas.Ehhh No nic trzeba przetrwać.
Zdrówka chorowitkom.
Polusia Super wypadzik zaliczyłaś.
 
Witajcie

Zdrówka dla wszystkich chorych!!!
Ramari wózek przyszedł. Faktycznie fajny, dość ciężki, ale czego tu się spodziewać po podwójnym. Zewnętrzna średnica kół: przednie ok. 19 cm, tylne ok. 25 cm. Są piankowe, w poprzednim miałam dmuchane, no i przednie są skrętne, a wcześniej nie miałam. Jak tylne siedzenie jest na płasko rozłożone, to wózek wydaje się dość długi, no i jest też dość wysoko rączka, ale ja z tych niewysokich jestem. Trzeba będzie się przyzwyczaić. A poza tym Szymon jak zobaczył nowe "brum brum" (jego ulubione hasło ostatnio), to był zachwycony:))))

My po szczepieniu na pneumokoki. Moni faktycznie najpierw odra, różyczka, świnka a po 6 tyg. pneumo. Młody jak zawsze w przychodni w świetnym humorze był, kochany mój:) Wszystkim paniom puszczał oczko:)))) Teraz sobie śpi, a ja się relaksuję.

Miłego dnia!
 
POdczytuje Was, ale oczy mi tak lzawia, ze wiecej nie dam rady czytac:( Od wczoraj mnie alergia rozklada i juz mam dosc:( Leje mi sie z nosa, gardlo drapie i jeszcze te lzawienie oczow.
moni jakbym o swoim F czytala! To samo! Nie chce jesc, zupka beee, tylko deserki, kaszka ewentualnie w nocy 2 butle po 150 mleka tez ewentualnie, a noce koszmarne ostatnio rzuca sie wierci, wlazi na mnie, kweka i obawiam sie, ze to trojki ida, bo caly czas sie strasznie slini, smoczka wklada w miejsc trojek i mietosi go, zreszta wszystko do buzi pakuje:crazy:
ajentka zdrowka dla Ciebie i Marcelka, ja tez swiruje w domu, ale wczoraj jak wyszlismy to tylko na krotki spacer, bo mi sie z nosa lalo, a malemu z oczkow:( wiosna psia kosc!
polusia fajnie, ze udalo Ci sie zaliczyc te warsztaty, czekam na zdjecia
kalisa zdrowka dla Filipka
i w ogole wszystkim choruszkom malym i duzym ZDROWKA!!!!
ide se łzawić buuuu
 
Witam
My dzisiaj byliśmy na testach (ja i Filipek). Nic wielkiego mu nie wyszło. Najmocniej zaznaczył sie banan. Niepewna jest wieprzowina, orzeszki ziemne i seler. Na te produkty mamy miec oko. Nie wycofywac, ale obserwowac co sie po nich dzieje. Moze byc tak podobno, że kiedyś reagował na to, a teraz jest już ok.
Szczęsliwy jest jednak, bo czekolada mu nie wyszła (co z kolei nie oznacza że nie ma reakcji na czekolade - może być opóźniona, lub bo bardzo dużych ilościach)
Banany od dawna podejrzewałam, a on ich baaardzo dużo zjadał. Teraz sie troszkę uspokoił, ale nadal je lubi.

Co do cycania, to ja chciała bym ta przygode już zakończyć, bo mnie też już boli. Do tego Wiki strasznie mnie szczypie i szarpie za cycusia. A cycanie wyglada dokładnie tak jak u Was.

DZIŚ MIEDZYNARODOWY DZIEŃ CZEKOLADY, życzę więc słodkosci na dzisiaj :)
 
ajentka, mysza m zdrowka kobietki ale się rozkładają marcowki przed świętami.

Frano śpi :) okna umyte to gdzie Kalisa mam przyjechać :) hi hi
Pościel mi została do zmiany ale to wieczorem już . Obiad dochodzi. A ja pije zieloną herbatkę i myślę co tu upiec M. bo ma jutro imieniny :) :)

Ale przede mną jeszcze moja i M.szafa :) :) ostatnio chaos w niej okropny :) zwłaszcza że większość na mnie za duża :( dobrze mieć młodsza siostrę ogołociłam jej szafę ostatnio :) i M.stwierdził że teraz to wreszcie ludzko wyglądam a nie jak stara baba :) :) he he szczerość to szczerość :) zgodziłam się z nim :)
 
reklama
Do góry