reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hejka ;)
ja dzis sprdzialam dosc pracowicie ;)
min. Ambasador - z przepisu polusi ;) placuszek godny polecenia , ledwo zalałam galaretką a juz musialam kroic , no i oczywiscie same pochwały ;)
Pogoda u nas do d...y , rano to tak wialo i snieg ze ledwo z domu wyszlam ;(, mielismy pochodzic - bo u mnie targ w sobote prawie pod oknem , no i wrocilam po 5 min ;) . A co to ja chińczyków nie widziałam ;). A na ploty wybiore sie nastepnym razem ;) ))) .

M włąsnie prasuje , teściowa myje gary ;))) , a ja czekam az wyjdzie z kuchni aby podloge w niej umyc bo jeszcze to mi tylko zostało.
A co do niektorych forumowiczek to szkoda ale coż wymiana widocznie musi być ;))) moze za nudno by sie zrobiło ;) a ja juz tez troche tu siedzę ;) wiec moze teraz moja kolej odpaść ;)))) - o nie tak łatwo się mnie nie pozbędziecie ;)
 
Ledwo zywa jestem:)Poczytałam Was:)Ajentka agentko:*
Monia zdrówka dla Was:)N&H ciociu gratuluje:)
Nesiaa z pierwszych kroczków Oluni cieszymy sie z Tobą:)
Jako dziecko późno zaczęłam chodzic a moje skarby oba w roczek:)
Milenka wazy 10,800 i 82cm.Ostatnio poprawiła sie , bużka całuśna pyza mała:)
Do przewiezienia mam jeszcze meble i kuchenne rzeczy.Dzisiaj padał grad, zrobilismy zakupy i do domu, a mąż przewoził.Miłosz dzisiaj niedobry był oj nerwy mnie jakies trzymały od rana.Ale to moje niewysypianie sie daje sie we znaki.Az mi T kupił tablety uspokajające.POstaram sie byc juz na bierzaco , jutro niedziela dzień świety odpoczywamy.Spokojnej nocki wszystkim
 
Ionka niezła baba i sąsiad. Wypadalo poinformować mamę dziewczynki, ze mała pakuje sie do auta...w ogole co to za historia? mamie chyba tak do końca nie zalezy na córci albo to sie nazywa wychowanie bezstresowe....no comment

ja nie widziałam, ja wsiadała, tylko jak WYSIADAŁA.
a nawet gdybym widziała ja wsiadającą, to przecież nie znam ich rodziny całej, to mógl być np. dziadek.

ionka widać, że ta sąsiadka niezbyt odpowedzialna jest.
A propo komputera to przypomniało mi sie jak słyszałam jak nauczycielka mówiła, że dziecko w 2 klasie podstawówki nie miało zadania domowego, bo mama zamiast mu pomóc grała w gry na komputerze:szok:

kochana, ja to słyszę bardzo często :zawstydzona/y: że rodzice zajęci byli imprezą, więc nie pomogli dziecku w lekcjach. albo jak pytam dziecka, dlaczego go nie było na poprzednich zajęciach, to mi odpowiada, że mamie sie nie chciało wieźć do szkoły, a tata poprzedniego wieczora pił i rano był chory :baffled: a dzieci małe (w klasach 1-3) nie kłamią, mówią to, co widzą.

Dziewczynki powiedzcie mi czy tylko mój Franio spośród naszych marcowiątek nie chodzi? Zaczynam się martwić...

cos ty :-) Ola chodzi z pchaczem (takim, który polusia chce sprzedać), własciwie to z nim biega :-p chodzi tez za jedna reke, ale sama jeszcze sie boi. spoko poczekamy :-)

u nas dzień pracowity, a wieczorem pojechaliśmy do znajomych na grilla, Ol zachwycona ich psem :-D ale miała ubaw :-) a my razem z nią i z niej ;-) pojadła sobie chleba, kiełbaski z grilla i zadowolona buszowała po obcych zakamarkach. a pies uciekał przed nią, hehe ;-)
 
Dzien doberek
!!
wstawac!!
zegarki przestawione ?
Ja zaraz lece robic sniadanko i potem jedziemy na zakupki bo mleczko sie juz kończy.
Pogoda okropna...brak słów :(
n&h GRATULUJĘ CIOCIU :) I SIOSTRZE TEŻ:) PIĘKNE IMIĘ TOSIA :)

Wszystkim dziękujemy za życzenia milej zabawy :) :) było fajnie :) nie obyło się bez przysrywania ale to nie ważne. Franko przeszczęśliwy :) W lekkim szoku był cały dzień odkąd mój brat przyjechał z prezentem :) a właściwie z prezentami bo on zawsze całą trójkę obdarowuje :)
Tyle mi brat pomógł że szok :) kochany jest!!!

Jestem padnieta a jeszcze tyle sprzątania mam:)

Co do nieudzielajacych się to szkoda że tak zniknęły. Mag007 mam na NK w znajomych i czasem komentarz mi napisze pod fotkami :)

Frotka jak tam przeprowadzka ?

monia biedna Ty :( zdrowka Wam życzę !!! !!!

Trochę Was nadrobie i fotki wrzuce.
Stęskniłam się za Wami :)

Kochana Twojej całej rodzinie nalezy sie jakis nobel za takie dobre serca !
 
dronka Moja Natalia w dzien spała w wózku spacerowym taki rozkładany na plasko. i musialam ja wozic żeby usneła czasami to nawet bujac :/ i nie dało jej sie przelozyc do lóżeczka bo odrazu budzila sie :/ wiec musialam miec ja caly czas na oku czyli najczesciej siedziec przy niej. balam sie nawet do WC wyjsc :/ A na noc przekladalismy ja do łózeczka :) a teraz ma tylko jedna drzemke w dzien. szykuje wszystko jak na noc przebieram ja i daje mleko do łóżka. Ona wypija wszystko a ja szybciutko zabieram butle i daje smoka i znikam jej z oczu. Czasem po 3 minutach zasypia a czasem musze ja jeszcze miziac głaskac itp ale najdłuzej było 30 min :) ale sie rozpisałam :)
poczytałam was ale juz zapomniałam co mam odpisac :sorry:jest sobota, niedziela i jestesmy we 3 a ja mam mniej czasu na pobuszowanie w necie A jak jestem sama z Natalią to czasu mam pod dostatkiem :)
 
polka kochanego masz brata!
czarna tv, komp i tel same się poprzestawiały, a reszta czeka!
frotka wypoczywaj!
tabasia może być i 3-dniówka i wysypka po szczepieniu. Ta 3-dniówkowa to taki podskórny rumień, a po szczepieniu krostki - u nas tak było
Witam się i ja! Franio kręcił się potwornie w nocy i dwa razy się rozpłakał solidnie. Spał do 7.44-nowego czasu. A ja po śniadaniu jak wyciągałam go z fotelika poczułam strzyknięcie w plecach i boli na maxa...
Miłego dnia:-)
 
dzień dobry :)
a moje dziecko sobie chyba samo przestawiło zegarek bo wstało jak zawsze 7:30, dziś M ją nakarmił więc mogłam sobie poleżeć do 9 :)
dziś do koleżanki jedziemy więc popołudnie zaplanowane.

dronka udanej imprezy :)
myszowata może jakaś maść?
polka super że urodzinki udane i najważniejsze że Franio zadowolony :)

udanego dzionka życzę :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Moje dziecko wróciło. Znowu nocki do dupy. Ja dzisiaj trochę lepiej, tylko mam zatkane zatoki i uszy. Co do pawła i jego gabarytów to ja mam 171 a mąż 177, w sumie to dziadkowie też zbyt wysocy nie są, oprócz mojego taty który ma 186. Pewnie jak będziemy mieć szczepienie to lekarka nam powie czy mam się martwić.
 
Do góry