reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A my ze spacerku wrócilismy,zimno było wiał zimny wiatr,ja z małym mielismy zimowe kurtki a Bartus rekawiczki jeszcze,az łzy mu leciały momentami wiało mocno.Mały wyglądał jak muminek,ale co widziałam mamy z wózkami miały dzieci uburdane no bo wiadomo w wózku zimno dzieci nie chodzą.Jutro ma byc cieplej,oby.Barti spi wypił mleko,a ja relaksuje sie przy kawce i BB.
 
reklama
kurde pawelka chyba tez lapie, mial lekka goraczke jak wrocili ze spaceru, dalam nurofen, spi teraz 2 raz dzis, jest marudny, boje sie ze go zarazilam :-(
no chyba ze zabki
 
k aralajna zdrowka dla Ciebie i oby Pawelek był zdrowy !!!

moniska a jak Wy się czujecie ?

myszowata Wam też zdrowia !!!

heronek Redanek też niech się trzyma :)

Marciaa miałam takie bole jako nastolatka współczuje ...

Ajentka no to Marcel będzie mial raj :)

A my po spacerze :) dzieciaki na rowerach a my na nogach z M.

Teraz relaks :)
Jutro jak dzieciaki odstawie do szkoły to jadę do taty :) pogoda coraz ładniejsza więc trzeba korzystać. No i z pita się rozliczyć muszę w końcu!!! I tatę i siostrę.

Buziaki ślemy :) cichutko dziś :)
 
k_aralajna duzo zdrowka! I zeby Pawelek jednak nic nie podlapal...No i udanego pierwszega dnia w przedszkolu jutro!

polka zdrowka dla Frania!

Marciaa wspolczuje boli...ja mialam bardzo bolesne @, az do utraty nieprzytomnosci, nic przyjemnego niestety, dobrze, ze mam syna, co tak nie bedzie cierpial...

ajentka to Marcel bedzie mial ubaw :)

Rzeczywiscie cichutko tu dzisiaj...Mlody juz spi, zupelnie mu sie poprzestawialo dzisiaj, w dzien juz nie mial wymiotow...cale szczescie, oby to tylko jednorazowe bylo...
 
Kochane, ja tylko na sekundke. Juz jestesmy e drodze na lotnisko. Zatrzymamy sie u znajomych, lot o 7 rano, wiec pobudka w okolicach 5 :/
Pewnie do jutra do Was nie zagladne.

Myszowata to chyba faktycznie po szczepieniu, bo takie jakby krostki to sa...

Zdrowka chorowitkom!
Uciekam.
 
tabasia miłego lotu i do zobaczenia w PL :)

karalajna zdróweczka i oby się Pawełek nie zaraził

Marciaawspółczuję tych bóli , ja miałam takie same @ jak heronek pisze - do utraty przytomności, wymioty itp. ale po urodzeniu Julki się zmieniło :) życzę tego samego :)

a my już w domu - byliśmy u koleżanki dzieciaki się pobawiły a my ploteczki oczywiście :) teraz kolacja i jakiś serial albo filmik :)
miłego wieczorku kochane :)
 
polusia fajnie, że spotkanko udane!
marciaa heronek polusia dołączam do klubu bolesnych @ - po porodzie mam gorsze i lepsze cykle nie przewidzisz,najważniejsze, że czasem nie boli zupełnie...
tabasia spokojnego lotu!
tabasia polusia spotkanie planujecie?:-)
karalajna zdrówka dla Ciebie i Pawełka!

A mój Franko już lula. Ja gapię się na x factor, herbatka melisa&mięta mi się parzy. Plecy mimo smarowania bolą -co za dziad???
Miłego wieczorku Kochane:-)
 
reklama
Do góry