reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

n&h super gratulacje dla Ciebie i dla bratowej :)
myszowata mój Filip też jeszcze nie chodzi, tzn. sam potrafi iść przy meblach, a tak to tylko za rączki i to obie, bo jak jest trzymany tylko za jedną to sie boi i siada. Mysle ze nie jest jeszcze gotowy.
 
reklama
Co do starych dziewczyn to faktycznie dziwne, kiedys pisały non stop a teraz ani chwili nie mają by napisac od czasu do czasu posta, mag007 , czy koza to fanki bb były, ciekawe czemu tak sie podziało?


mARCIA JAK TO SIE STAŁO ŻE TWÓJ NIKO URODZIŁ SIĘ POD KONIEC KWIETNIA?
 
Ostatnia edycja:
kurde od kiedy zaczelam prace to tez faktycznie problemem jest czas, w czw zostalam w pracy, wczoraj po pracy spotkanie z kumpelami ze studiow, dzis bylismy w ikei i oprocz tego awaria kompa i teraz popodlaczalam lapka do netu zeby cos do was looknac, jakos tak mysle o was i co u was, i napisac co u mnie
nie wiem czy potrafilam juz tak wcale do was nie zagladac, mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie;-)

monia zdrowka dla was, tez przechodzilismy angine, a pawelek ma apetyt? bo nasz wtedy prawie nic nie jadl... wymiotowal bidulek, ale na szczescie antybiotyk szybko pomogl... a waga twojego synka jest ok, mojej kumpeli corka ma 3 lata i wazy tyle ile moje dziecko 11 kg, dzieci sa rozne... a twoj pawelek na za malego nie wyglada!
 
n&h gratulacje dla cioci!!! No i oczywiście dla szczęśliwych rodziców Tosi:-)
myszowata ma jeszcze czas na chodzenie. Jedno dziecko ma 10 miesięcy a inne nawet 15 i też jest ok. Nie ma się co martwić.

faktycznie szkoda,że "stare" marcowe mamy się wykruszyły, ale dobrze,że trochę nowych dołączyło do nas:-) A jak nas czasem czytacie to dajcie znak co u Was:-)
 
n&h gratki!:-)

Dziewczynki powiedzcie mi czy tylko mój Franio spośród naszych marcowiątek nie chodzi? Zaczynam się martwić...
Kochana Ty sie nic nie martw! Moj Al nie chodzi, za raczki go tez nie prowadzam, bo uwazam, ze sam do tego dojrzeje, a ja go nie bede popedzac. Tak jak z siadaniem, zaczal siedziec jak mial jakos 9 miesiecy jak nie lepiej. Wiec nic na sile, dziecko wie najlepiej :tak: Kilkoro dzieci moich znajomych zaczelo chodzic jak mialo 1,5 roku. to jest zupelnie normalne.

N&H cioteczko gratulejszyn :-)

Ala wysypalo na przodzie i plecach. Czy mozliwe, zeby trzydniowka wyszla po mniej niz 3 dniach???
Albo po szczepieniu, bo lekarka powiedziala, ze do 2tyg. moze tak byc.

Uciekam, praca sie sama nie napisze :nerd:
 
Wiolonczela

Co do starych dziewczyn to faktycznie dziwne, kiedys pisały non stop a teraz ani chwili nie mają by napisac od czasu do czasu posta, mag007 , czy koza to fanki bb były, ciekawe czemu tak sie podziało?


mARCIA JAK TO SIE STAŁO ŻE TWÓJ NIKO URODZIŁ SIĘ POD KONIEC KWIETNIA?

Według terminu miesiączki powinnam urodzić Nikulka 21.03 a według USG 14.04 ale czułam, ze zostanę marcówką i tu zostałam :)
Wiolonczela miałam bardzo nieregularne miesiączki i ciezko było okreslić termin...Niko był troche prezenoszony i wyszedł prawie koncowy kwietniowy chłopak
miesiac roznicy i miesiac stresu kiedy to sie stanie masakra....ciąza dłuzyła mi sie niemiłosiernie....na poczatku marca byłam juz spakowana.
 
Witam!

My byliśmy dziś w odwiedzinach u mojej babci, w tym roku będzie kończyć 89 lat. Bidulka leży w łóżku bo już na nogi nie może, słabe ma i bolą a umysłowo wszystko super. Ciężko mi się patrzy na tą jej niedołężność bo kiedyś to ja bym się bez niej nie obyła a teraz to nawet by się sama nie napiła gdybym jej nie pomogła:-:)-( Taki nasz los... Ale uparta jest, nie chce do żadnego z dzieci się przeprowadzić więc wszyscy mają dyżury przy niej no i ma wynajętą Panią do opieki. Babcia mówi że tu jest jej dom i w nim spędziła praktycznie prawie 60 lat życia z dziadkiem (zmarł 3 lata temu) i nie chce go opuszczać. Widzę jak bardzo tęskni za dziadkiem, my mamy do niej prawie 70km ale tato jest tam raz lub dwa razy w tygodniu. Za to z Marcelka dumna byłam, śmiał się ciągle do prababci, dawał jej klocki do zabawy, widziałam iskierki w jej oczach gdy patrzyła na prawnuka...ehhh no i się wzruszyłam. Dobra dosyć o mnie.
Myszowata Ty się nic nie przejmuj, nie wiesz że dzieci z 13.03 tak mają:-D Mój też jeszcze nie chodzi, nawet do 1,5 roku mają prawo nie chodzić i jest to norma.:tak:
Frotka Kochana udanej przeprowadzki. A ja ostatnio miałam takiego stresa z Tobą związanego że aż się popłakałam z nerwów:-D:-D Mój M się patrzył na mnie jak na wariatkę:-D bo...... zgubiła nam się karteczka od Was, chciałam ją schować a była wcześniej na półeczce Marcelka ale na tej najniższej a Marcelek ma fazę karmienia Kobiego (psa) swoimi książeczkami. No i myślałam że taki los spotkał karteczkę, ależ byłam zła na siebie;-)Dziś się znalazła pod łóżeczkiem małego, widziałabyś moją radość:-D
Monia Zdrówka dla Was!

A my dziś pospaliśmy do 7:30! Jak na ostatnie dni to prawdziwy rekord. Ciekawe jak jutro będzie, w końcu przesunięcie czasu mamy.:tak:
 
Witam sie wieczorem:)

Moje dziecie zasypia w łóżeczku,nasmiał sie oby nocka była ładna.

myszowata mój Barti jeszcze nie chodzi a skonczył 13 miesiecy kazde dziecko sie w swoim tempie rozwija.
 
n&h GRATULUJĘ CIOCIU :) I SIOSTRZE TEŻ:) PIĘKNE IMIĘ TOSIA :)

Wszystkim dziękujemy za życzenia milej zabawy :) :) było fajnie :) nie obyło się bez przysrywania ale to nie ważne. Franko przeszczęśliwy :) W lekkim szoku był cały dzień odkąd mój brat przyjechał z prezentem :) a właściwie z prezentami bo on zawsze całą trójkę obdarowuje :)
Tyle mi brat pomógł że szok :) kochany jest!!!

Jestem padnieta a jeszcze tyle sprzątania mam:)

Co do nieudzielajacych się to szkoda że tak zniknęły. Mag007 mam na NK w znajomych i czasem komentarz mi napisze pod fotkami :)

Frotka jak tam przeprowadzka ?

monia biedna Ty :( zdrowka Wam życzę !!! !!!

Trochę Was nadrobie i fotki wrzuce.
Stęskniłam się za Wami :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tabasia ja niestety nie pomogę, bo nie przechodziliśmy trzydniówki
ajentka niestety z wiekiem wszystko się zmienia, najważniejsze że babcie odwiedzacie i może nacieszyć sie prawnukiem. Moje babcie też przepadają za Filipkiem, miło popatrzeć jak promienieją przy takim małym dziecku:)
polka super ze impreza udana, a dzieci zadowolone z prezentów

Ja już sie żegnam, lece spać bo dzisiaj noc krótsza :)
 
Do góry