reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie!!!

Mlody w nocy kilka razy wymiotowal...musialam pralke teraz wstawiac z posciela, mam nadzieje to nic takiego...

dronka udanej imprezy!

myszowata oby nic groznego...

Monia moj Redan ma na moje oko 80cm, wiec nie jest jakis wyzszy od Twojego Pawelka za duzo i wazy 11kg, a w zlobku jest najwiekszy, wiec naprawde bym sie nie przejmowala....

Milej Niedzieli!
 
reklama
hejka

nocka cudowna...do rana spal w swoim lozeczku a wstalismy o 9 :) Niko juz kima...czekam na Ł. i mykamy do znajomych. Wczoraj wieczorem miałam taki bol owulacyjny, ze myslalam, ze wykorkuje. Prawie padłam pod prysznicem. 40 minut sie wiłam z bolu...dobrze ze przeszło :)

milego dzionka Wam zyczymy:)
 
Marcia ale sie musiałas stresować -biedna, dobrze że królewicz w koncu zdecydował się wyjść, i to jeszcze w kwietniu, ale by było jakby tak urodził się w maju:)
MArela Ty sobie tak nie zartuj!
A ja juz obiad ugotowany, posprzatane , juz tylko odpoczynek i zabawy z mała, teraz gagatek spi
Ale dzis rano miałam piekny widok z okna, słońce cudnie świeciło, a góry takie wypieszczone śniegiem, super to wyglada, co nie zmienia faktu ,że chce wiosny!!!
A dzis wyszłam z łóżka o 8.30 nie pamietam kiedy ostatnio lezałam do tej godziny
 
Witam sie:)

Nocka super,Barti całą noc przespał i wstalismy o 7 nowego czasu,takze ok,teraz obiadek sie robi a synek spi.Pogoda ładna chociaz zimnawo,ale na spacerek chyba sie wybierzemy o ile sie nie popsuje pogoda.

A chorowitkom zycze duzo zdrowia!!!

Miłej niedzieli:)
 
Witam niedzielnie:-)

Marcia ale się namęczyłaś z tym bólem@. Ja na szczęście zupełnie bezproblemowo przechodzę. Trochę muszę się teraz przyzwyczaić bo miałam długo spokój:-) bo dopiero ostatniego grudnia dostałam pierwszą @ po porodzie.
dronka udanej uroczystości:-)
myszowata mam nadzieję,że szybko ból przejdzie.
tabasia z tą trzydniówką to jest różnie. Kingusi wysypka pojawiła się 5 dnia dopiero. To takie zlewające się plameczki.

My dziś na zakupki się wybieramy po obiadku. Poza tym nic ciekawego w planach.
A ja już myślę o świętach:-) Mam nadzieję ogromną,że uda się nam pojechać do moich rodziców. Ma być też moja siostra z rodzinką. tak bardzo chcę się z nimi spotkać. Ostatnio widziałyśmy się w lipcu na chrzcinach Kingi.

miłego dnia dziewczyneczki:-)
 
Wiolonczela w pewnym momencie sie zastanawiałam czy ja w ogole urodze?:-D
kasia 0305 bole podczas @ sa znikome bole przed @ mam tragiczne po porodzie...co miesiac to samo ale wczoraj to juz przegięcie. Piszesz o swietach a my sami zostajemy...wszyscy gdzies lecą. Tylko tesciowie zostaja wiec wbijemy do nich na sniadanie i tyle. Jeden plus taki ze zarcia nie bedzie tyle:D
my znowu mamy szkolenie pso na 15....i tak 18 razy! znajomi grilla na 14 uszykowali i dupa... dopiero zjemy o 17 ale glupio ;/
 
hej Kobiety !!!
My rano o 9.00wstalismy ale noc była kiepska :( młody wczoraj przez cały dzień ani nie za kaszlał a w nocy strasznie. W ogóle coś mu się śniło bo obudził się wystraszony. A dziś w dzień wszystko ok. I nadal bez drzemki. Wszamał torta znowu i snuje się po domu :)
Starsze z tatą wrócili z kościoła i grają w gry a my kawkę pijemy :)

Poczytam co u Was zaraz obiecuje że nadrobie.

Ale mam dużego chłopca już w domu nadal nie wierzę że ten rok tak zlecial. Rok temu biegałam na noworodki go karmic i chyba potrzebował mojej obecności bo co godzinę u niego byłam :) i już nie czułam że rodziłam tak szybko doszłam do siebie.
 
Witam!

Młody drzemie, obudził się o 6:30 starego czasu więc nieźle, oczywiście noc przespana cała. Patrzę za okno i mam nadzieję że uda nam się trochę pospacerować bo słonko tak za chmury zachodzi i wtedy zimno. M przygotował już produkty na pyszną kolację, szykuje romantico wieczorek jak małego położymy:-) chyba coś chodzi po głowie temu mojemu ślubnemu...:-D Ogólnie uwielbiam weekendy kiedy tak możemy spędzić w 3:tak: Ja już świąt też nie mogę się doczekać bo będziemy na działce i liczę na piękną pogodę, mały ma dostać piaskownicę na zajączka (przesuneło się z roczku);-) huśtawkę zawiesimy i większość czasu jak się da spędzimy na świeżym powietrzu. Naokoło Marcel też ma dzieciaczki w zbliżonym wieku więc zaprosimy do wspólnej zabawy:tak:.
Dronka Jeśli dobrze pamiętam to Ty chyba wczoraj pytałaś o pastę do ząbków, my ostatnio kupilismy ziajki od 1 ząbka o smaku żurawinowym i muszę przyznać że moje dziecko polubiło mycie ząbków, smakosz mały;-)

Miłej niedzieli kochane.
 
hej dziolszki
u mnie dramat bylam dzis w szpitalu na pogotowiu, mam zapalenie zatok dostalam antybiotyk i zalecenie udania sie na l-4 heh w nowej pracy jeszcze nawet z miesiac nie robie ;-) wiec antybiotyk biore ale jutro do pracy ;-)
modle sie zeby pawel sie nie zarazil bo jutro 1 dzien do zlobka, teraz sa z m na spacerku a ja mam odpoczywac i i nic wiecej,zalecenia pana doktora, fajny lekarz mnie przyjmowal, mlody przystojny he he;-)
ale czuje sie nie za bardzo, oddychac nie idzie, gardlo, bol glowy, generalnie rozbicia, troche sie zdrzemnelam, teraz ide po kawke moze uda sie chwile poczytac z spokoju
milejniedzieli
 
reklama
heronek, polka zdrówka dla dzieciaczków
myszowata, moniskabe, k_aralajna dla Was również szybkiego powrotu do zdrowia

marciaa oj to współczuje comiesięcznych bóli i to tak mocnych,
ajentka83 no to Marcelek na działce będzie miał prawdziwy plac zabaw:)
Ja z racji mieszkania z bloku, myśle o zakupie niedużego nadmuchiwanego baseniku, żeby Filipek mógł się na balkonie troche popluskac:)

Jakoś tak leniwie dzień mi dzisiaj płynie.
 
Do góry