reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam chyba cieroie na bezsennosc zamiast spac to czytamco u was.
Witam kalisa.
E-kord,polusia &&&&
Yra mam nadzieje ze Jasiowi szybko przejdzie.

Karalajna wszystkiego naj naj lepszego na nowej drodze.

A ja ciesze ze po weekendzie bo znowu spokoj w domciu.Wszyscy do szkol i prac a ja moge domek doprowadzic do porzadku.
Ide moze sprobuje co jeszcze przespac
 
reklama
yra kciuki za tescia bedzie dobrze musi byc!!!

polusia super prezent:)

Ja wypiłam kawke,Bartolini jeszcze spi,chyba za chwile sie zbudzi na obiadek.O własnie sie zbudził.
 
Witajcie mamuśki

Ja siedze i co chwila sie wzruszam jak sobie przypominam jak to bylo rok temu !! tak jak rok temu w niedziele wczoraj bylismy na obiedzie u babci hehe.

My imprezke bedziemy robic w niedziele 13 marca bo tesciowa dopiero bedzie 10 wiec czekamy na Nią.

Krystusiek jest juz dzieckiem a nie niemowlakiem :szok: teraz bedzie rozrabiał !!
 
szalone Marcówki już od rana składają życzenia :szok: DZIĘKUJEMY :D :***

Na szybciutko tylko ...

Blue Czarna życzenia w odpowiednim ;-)

yra trzymam kciuki!

polusia za męża &&& ... kuchnia cudna :-)

mysza thnx ! Mam Was na FB :happy:

polka szalona kobieto ! Jak tak bardzo chcesz to w wakacje będę w Pozku to się zgadamy i pojedziemy po tą suknię ;))) :**

Oczywiście nie wiem co jeszcze ... tyyyle tu się od rana dzieje <shock> ...

Spadam pod prysznic ... coffee kończę dzień gna jak szalony :eek: trza go łapać ;)

Miłego !
 
Cześć czytam was od rana i już niewiem co której miałam napisać maluchom życzę zdrówka, witam nową marcówkę i najważniejsze Polusia twoja kuchnia jest obłędna fantastyczna brak słów bardzo mi się podoba.Ja po wczorajszej imprezie dopiero ogarniam chatkę 3 dzieci to jak tornado ale bylo sympatycznie tylko M powiedzial że następne urodziny to za 4 lata bo jeśli za rok to w okrojonej wersji wczoraj było 15 dorosłych i 3 nygusów.Pora na kawkę potem obiadek i obowiązkowo spacer bo takładnie za oknem.
Jeszcze raz dzięki za życzenia.:-)
 
frotka to jak lubisz oglądać zdjęcia wnętrz to ja Ci się pochwalę moimi roślinkami i kuchnią - mam nietypowy kolor :) tylko nie patrzeć na bałagan ;)
:)Bardzo oryginalny świeży kolorek:)Dzięki temu masz cały rok wiosennie w kuchni:)Fartuszek super na prezent z humorem:)
Yra i dobrze im predzej tym lepiej.Przypomnij kiedy to zaciśniemy kciuki.
U nas tez pięknie,słonecznie.Młody meczy bo dostał hulajnoge i chce na dwór!Mówiże czuje sie zupełnie dobrze no tak jak nafaszerowany lekami...Czekam na T to z nim zostanie ,a ja pod pretekstem poczty wyjdę z Milenką .
Czarnuszka ale rok zleciał co?:)
 
hello
a ja od rana na obrotach
zakupy i bylysmy z mam Nikosiem siostrzenica na placu zabaw z kulkami i zjezdzalniami ale czadowo Nikos sie bawił. 40 minut biegał za balonami i skakał na mduchanym zamku:)))) moj kochany chłopczyk :)
o 18.30 mamy nauki przedmałzenskie :> a przed jedziemy jeszcze do dziadkow palemki zawiesc no i spacerek odbyc
tak wiec milego dzionka :)
 
reklama
Pola bardzo dziękuję za piękną karteczkę i grosika Franiowi, mamie Pauli ,Wiktorkowi i Oliwce - Pola wycałowała dziewczynkę na wszystkie strony :)
Dziękuję również Olci i jej mamie Agnieszce - najfajniejsze na całej kartce były błyszczące serduszka i gwiazdki :)
Pola bardzo dziękuje też Lilusi, siostrzyczce Poli, e-cioci Ewie i e-wujkowi Krzyśkowi - cyfra jeden bardzo interesowała a dokładnie to co pod nią może się znajdować

Karteczki piękne :)

a ja taka śpiąca jestem -nic nie zrobiłam jeszcze poza zupką dla małej. najchętniej poszłabym spać a tu nie mogę - zaraz po Julkę do szkoły, potem obiad, pieczenie tego nieszczęsnego sernika
 
Do góry