reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie!

Ufff,ciezko bylo Was nadrobic...Przez ostatnie 3 dni bylam odcieta....W pracy w tym tygodniu bylo przeokropnie-dobrze, ze juz weekend....

Dziekujemy za zyczonka i pamiec! Redanek juz lepiej, wczoraj zrobil tylko jedna luzna kupke-mysle, ze to wszystko wina zebow-kolejne 4 wychodza, no i ostatnia 2 juz jest...

myszowata gratuluje M

ajentka super randka!!!

Moni zdrowka!Z samym katarem, moim zdaniem, sie nie oplaca chodzic do lekarza...

Wsio najlepszego dla dzieciaczkow z okazji kolejnych miesiecznic!!!!

Na walentynki chyba kupie wode po goleniu dla M, bo mu sie konczy-cos praktycznego....Ja oczekuje kwiatkow...hehehehe

Milego Dzionka!
 
reklama
Witam!!!

Nocka ok,tylko Bartus przed 24 płakał,a tak spalismy do rana i wstalismy przed 8,teraz gotuje obiadek.Pogoda beznadziejna,wichura w nocy była i teraz tez mocno wieje i leje,śniegu niema.

polka,Moni zdrówka dla dzieciaczków!!!

Dobrego dnia zycze:)
 
ajentka to fajne preludium do walentynek. jak ja sie spytalam co robimy w walentynki, to moj szanowny M powiedział : "moze siostrzyczke dla Frania" wiec powiedzialam, zeby spadal na drzewo i w tym roku w takim razie nie obchodzimy walentynek tylko Dzien Wyzwolenie Piły :p

heronek moj tez jedna dwójke osrutał jak ja to mowie, przez 1,5 tygo robil luzne kupki
moni ja bym nie szla od razu do lekarza tylko poczekala kilka dni, w sumie ja poszlam po 1,5 tygodnia dopiero i dowiedzialam sie, ze to infekcja w polaczeniu z alergia.
Ale polecam tez nasivin, a ewentualnie na gardlo tantum verde
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.

Buziaki dla chorowitkow. :*:*

a my dzisiaj spodziewamy sie gosci - moje dwie cioteczne siostry maja przyjsc miedzy 13-14. Pawelek teraz spi, a ja posprzatalam pokoj.
Karol w pracy i jeszcze nie odbiera.
Mam nadzieje, ze zdarzy wrocic.

Carolcia ja nie wiem, Ty to w czepku urodzona :-)
super !
 
dzień dobry :):)
nocka superowa spaliśmy do 8:30 wszyscy :) ja dziś byłam w ciucholandzie -ale się obłowiłam :)
moje najmłodsze dziecko jeszcze nie spało - ciekawe o której się położy - na razie szaleje z Julką :)

wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

miłej soboty życzę :)
 
Dzień Doberek Kochane:-)

Ale wieje:szok:

Ccaroline Ty to masz szczęście:-) No ale " żeby wygrać , trzeba grać":-)
MoniSkaBe - miłego spotkania:-)
Czarnuszka a Twoi rodzice nie tęsknią za wnukami?

Pogoda okropna, mała śpi, obiadek- gołąbki- gotowy więc czas na relaks:-)
 
Dzień Doberek Kochane:-)

Ale wieje:szok:

Ccaroline Ty to masz szczęście:-) No ale " żeby wygrać , trzeba grać":-)
MoniSkaBe - miłego spotkania:-)
Czarnuszka a Twoi rodzice nie tęsknią za wnukami?

Pogoda okropna, mała śpi, obiadek- gołąbki- gotowy więc czas na relaks:-)
chyba nie maja a kim tesknic sebka widzieli 1.5 roku temu a krystianka wogole wiec chyba sie dla nich nie liczą.
 
reklama
siostry zachwycone Pawelkiem, powiedzialy ze beda czesciej wpadac. Na pewno zawitaja na urodzinki :-)
fajnie bylo pobyc z kims. a nie ciagle sama.

teraz zajadam kanapke i zaraz ide robic mamie paznokcie. :eeh: tak mi sie chce ze...


aa... pragne zakomunikowac, ze moje dziecko tez zaczelo chodzic. Rece do gory i przed siebie :-D :-)
 
Do góry