reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

polka dobre bunga bunga, takie są uroki życia n a wsi :)

u mnie dziś nie lepiej niż u Ciebie tylko z prądem mamy jaja. kombinowali coś z napięciem tzn inne było niż powinno i popsuło mi kikla rzeczy: telewizję cyfrową spalilo zasilacz, mnie zasilacz od laptopa, pralkę bo się akurat prało pranie i mikser bo robiłam sernik. już zgłosiłam to jako szkodę bo mamy na to ubezpieczenie - mam nadzieję że wrócą kasą albo naprawią . z sernikiem popędziłam do sąsiadki bo ma gazowy piekarnik :) dobrze mieć sąsiadów :)

n&h gratulujemy ząbka:)

monia brawo dla małego :)
 
reklama
polusia, to mam nadzieję, ze szybko Ci zwróca, bo jak tu bez pralki?
monia, gratulacje :-) wychodzi na to, że Ol jako jedna z najstarszych bedzie chodzić ostatnia ;-)
n&h, gratulacje! :-)

a u nas druga 4ka prawie na wierzchu! niech wyłazi, bo ja jutro musze rano do pracy wstać i nie w głowie mi zarywanie kolejnej nocy.

ja wróciłam z pracy, a mój M. poszedł spać. no zaraz go obudzę.
 
yra nie przejmuj się tą kawką od jednej i to slabej nic się stać nie może - a teściowej było powiedzieć, że to inka;-)
polka to miałaś przeboje! Udanego bunga bunga he he;-)
polusia oj współczuję, oby szybko kaskę zwrócili!
n&h gratki!

A u mnie była koleżanka na plotkach - miło było:-)Franio kąpie się z tatulkie a ja korzystam z wolnej chwilki i wiadomo bb:-)
Miłego wieczorku:-)
 
Hello :)

Yra, ja przez całą ciążę piłam kawę i to normalną, a nie jakąś słabą. W sumie to przez 2 ciąże :)

Monia, gratki :)

Adaś wygląda jakby miał lada chwila ruszyć, ale nie wiadomo kiedy ta lada chwila nastąpi ;) Taki szybki był, a teraz przeciętniaczek :) No ale na pewno będzie chodził wcześniej niż brat, bo Karol miał 15 miesięcy jak się w końcu odważył puścić.

Gratuluję nowych zębów! U nas na razie cisza.
 
monia gratki dla Pawelka
Naughty no wkoncu ząbek rówiez gratki
Niko mysle, ze tez przed roczkiem pojdzie. Od 3 dni puszcza sie dosc czesto i dlugo stoi sam :)
wlasnie usnal po baseniku :) ja czas dla siebie...ostatnio jaka przemeczona jestem tylko bym lezała...

pola udanego i dlugiego bunga bunga haha
 
polka twoje dzieciaki mialy by niezly ubaw z tarzania sie w takim błotku :-)

a ja mam dzisiaj kiepski dzien, wkurzam sie od rana na M, zrobilam 2 prania a ten pacan wzial i wystawil mi to na balkon, wieje masakrycznie ja patrze a moje ciuchy spadają z tej suszarki, spodnie wylądowaly na ziemi, tesciu przyniosl z dworu
moja siostra dzisiaj miala przyjechac, chcialam jakos ogarnąc w domu, a on ma to w D, bo co go interesuje jemu sie teraz nie chce sprzątac, jakies szafeczki sklada, no masakra
teraz jestem padnięta
chyba zostaje mi tylko prysznic i lulu :)
 
Witam sie i ja w końcu!
Ciężki dzień dziś, ale naszczęście minął. Ale o tym na ts napiszę.
N&h gratulujemy Antosiowi! Doczekaliście się:)
Polusia współczuję! Oby szybko szkody naprawili, albo zwrócili kasę.
Polka ale przygody! Dobrze, że zapowiada się udana noc to mężulek Ci to wynagrodzi:)
Yra to tylko jedna kawka. Zresztą słyszałam, że mniej zdrowa jest mocna herbata. A ja całą ciąże piłam, uwielbiam mocną herbatę!!:)
Polusia pisałaś kiedyś, że myjesz Poli ząbki szczoteczką z rossmana. Tam w zestawie były 3, którą używacie? Jakaś mało skuteczna wydaje mi się na pierwsza.

Miłego wieczorku!
 
reklama
haha bunga bunga robi furore, fajnie się czyta takie coś :))

a z tą kawą to wiem, ale wiecie starsi ludzie hehe :)

n&h gratki z okazji ząbka :) trzymam kciuki aby kolejne szły już łatwo.

polusia ale przygoda, swoją drogą jesteście przezorni na wszystko ubezpieczeni, my mamy tylko mieszkanie ubezpieczone ogólnie, i chyba bym się zapłakała gdyby mi się coś takiego trafiło bo ubezpieczenia na takie szkody nie mamy.
 
Do góry