reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam!;-)

Frotka Bardzo się cieszę że karteczka dotarła na czas, super że się podoba.:tak: Proszę jeszcze przekazać buziaczki Milusi.

My dziś mielismy rendez-vous;-) czyli randkę, poszliśmy do kina na film Sanctum swoją drogą plecam, a potem do knajpki na deserek i kawusię, w tej knajpce a raczej kawiarence umówiliśmy się na piewrszą randkę ponad 4 lata temu.... ehhh wspomnienia;-) Kupiliśmy Marcusiowi balonika na hel ale miał radochę, ciągnął za sznureczek, uderzał nim o nasze głowy, śmiech w głos, wzruszam się gdy widzę takie bezgraniczne szczęście mojego dziecka. Wnusio popołudnie spędził z dziadkami i też zadowolony.:tak: A od swoich chłopaków dostałam dziś czerwony kubek z namalowanymi serduszkami i napisem Kocham Cię, my weekend walentynkowy zrobiliśmy sobie teraz na to wygląda:-D bo przyszły bardziej pracujący. Zresztą uczucia należy sobie okazywać każdego dnia:tak: Powiem Wam, że chłop trafił mi się złoto;-) To chyba wynagrodzenie moich wcześniejszych 8 lat bardzo trudnego związku, a może po prostu po tym wszystkim umiem docenić mojego M. No tym miłym akcentem życzę Wam spokojnej nocy u boku swoich kochających M.:-)
 
reklama
CCaroline gratuluję :)
Polusiu torcik jeszcze nie skończony:)
Ajentka super że jestescie tacy szczęśliwi:)dzięki za buziaczki:)
 
Ostatnia edycja:
U nas dziś katarek i kichanie cały dzień, mam nadzieje że to nie żadne choróbsko bo dopiero tydzień minoł od poprzedniego. Dziewczyny myślicie że z samym katarem moge poczekać do poniedziałku z wizytą u pediatry? Czy wy od razu z dzieciaczkami szłyście do lekarza?
Mam nadzieje że to nic powaznego bo innych objawów brak, no tylko marudna jest ale mam wrażenie że to wina zęboli wydaje mi się że Oli idzie górna trójka ale czy to możliwe chyba za wczas na 3. Dziąsło przekrwione opuchnięte jak balon i wyczuwa się twardy punkt pod skórką hmmm
 
polusia zajrzyj na kulinarny :)
cc super gratuluję !!!

frotka pracowita noc przed Tobą:) powodzenia :)

Oliwia wróciła z urodzin i zapowiada się na chorobę niestety :( ma temperaturę i kaszel :(

Frano śpi od 2godzin :) po kąpieli wariacji dostawał bo mu pierwszy raz założyłam szlafrok i był taki dumny i szczęśliwy że chodził w nim po całym domu bez pampersa. M.wrócił i wziął go na kolano a wtedy Franko osiusiał tatę z całym impetem :) he he dawno się tak nie usmiałam :)
 
polka, no to ładnie się Olwia wybawiła na tych urodzinach :-( zdrówka!
i brawo dla Franka! :-D

moni, e tam ja z samym katarem nie chodzę. jak dojdzie kaszel i temperatura, to tak, ale wydaje mi się, że w przychodni dziecko z samym katarem może dopiero zachorować, zarażając sie od innych.

idę sie szykowac do praaaaacyyyy. u nas 4ki ida, jedna już jest, a druga byc może przez noc wyszła, bo płacz i lament był nie do opanowania...
 
Witajcie . Moni ja z katarem też nie chodzę , aktualnie kupiłam nosivin soft, po pierwszym roku życia i daje jej dwa razy dziennie, prócz tego na serwetkę z 30 kropli olbasu i kłade to na komodę, także pachnie w całym pokoju. No i masc majerankowa. Mam nadzieje, że na katarku się skończy, bo tez jestesmy po chorobie, mała miała trzydniówke.
Co do wiadomosci na temat niezdrowego karmienia piersią, to zastanawiam się, kto sposnoruje te badania Gerber, Nestle, czy bebiko.
 
dzień dobry !!!
Jaka tu jeszcze cisza:) Mnie obudził wiatr, zresztą pół nocy nie przespałam tak gwizdało :( Wiktor się bał :( Oliwia majaczyla przy gorączce. Za to Franus się wyspał. Wstał z uśmiechem :) :)
Teraz ja leżę jeszcze i czekam na M.bo poszedł po pieczywo :) Franko wariuje w łożeczku:)
Dziś w planach zakupy, więc wypad do Kalisza, odwiedzimy mojego taty, ale to uzależnione od tego jak będzie się czuła Oliwia.

Życzę miłego dnia Kobiety :)
 
moni zdrówka dla Oleńki!
polka i dla Oliwci też! No i Franio super tatusia załatwił he he;-)
Cc Ty szczęściaro!Powiedz nam jak Ty to robisz?;-)
ajentka bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa!Miło się czytało o Waszej randce - mam nadzieję, że i ze mną mój M się niebawem umówi do kina np po sesji...eh...
ionka spokojnej pracy!
Witajcie! Nocka ok! Teraz ja kawka, Młody drzemka i czekam na M bo wraca z egzaminu (zaliczył - analizę matematyczną!)
Miłego dnia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no, to moja tesciowa ma juz wnuczka, bo Paulina ma synka Adasia 6 lat. No to wyobrazcie sobie, ze potrafila powiedziec ze to debil jest. Bo sam sie bawi , biagajac po pokoju. no i do 3 roku zycia mial straszne furie, ze rzucal sie po ziemi jak nie bylo po jego mysli. No to babcia powiedziala, ze ma wnuczka debila. "Chowasz debila".

kurcze, dzisiaj chyba zostaniemy w domu. wieje, a mnie cos bierze, mam zapchany nos. nie chcialabym sie rozlozyc.

Jutro spodziewamy sie gosci. moje dwie siostry cioteczne przyjda zobaczyc dziecko. smieszne nie? Dziecko skonczylo 11 miesiecy, a ona przyjda z pierwsza wizyta do niego :-D, no bo przeciez wczesniej nie mialy czasu :-D
kochana moj krystiano ma tyle samo co Twoj no logiczne zreszta a moi rodzice go jeszcze nie widzieli ! czaisz...co ja mam powiedziec.


Witajcie tak apropo
Maz pojechal w jakby delegacje wczoraj w poludnie i wroci dzisiaj wieczorem, nie moglam spac bez niego, nigdy nie spalam sama. Ciagle sie budzilam. Ale zrobilam dobry uczynek, pogodzilam moje dwie najlepsze kolezanki , ktore tez kiedys sie przyjaznily ale byly przypaly wiec wzielam wczoraj jedna i druga i sobie porozmawialysmy i jest super teraz. Jedna i druga sa mi bardzo wdzięczne.

Chyba zapisze Krystianka do zlobka od wrzesnia , musze pogadac o tym z K . ta jedna koleznka pracuje w firmie w biurze niedaleko mojego domu i chce zebym poszla do niej na staż. Jak tesciowa wroci w marcu to moze bede jeszcze szukac to pojde a potem A mowila ze moze mnie zatrudnią. Zawsze to pare groszy i na dojazd bym za duzo nie tracila. Tesciowa jedzie we wtorek i wraca 10 marca wiec i roczek mamy przelozony na tydzien pozniej.

PIje kawusie i mysle co by tu robic dzisiaj robic, obiad mam wczorajszy posprzatane juz mam. Moze na spacerek skocze
 
Do góry