reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie:)

Nie kuście tą czekoladą, bo mam całą tabliczkę i staram się o niej nie myśleć;) Zajadam się jabłkami, wiem, że kiedyś pisałyście, żeby nie jeść ich wieczorem, ale wagą będę się przejmować za 2,5 miesiąca najwcześniej:)

K_aralajna, Dronka udanych wyjazdów!
E_kord zdrówka dla dziewczynek!
Frotka piękne wspomnienia:) Ale ten rok szybko minął, ciągle nie mogę się nadziwić, że jeszcze niedawno miałam takie maleństwo, a teraz mój łobuziak kochany już taki duży:)
 
reklama
dziewczynki potrzebuję sprawdzony przepis na masę tortową jeżeli macie to proszę wklejcie na wątek kulinarny,właśnie planuję z M torcik na urodziny Poleńki :)
 
heronek całuski dla Redanka:*

A ja zjadłam jejeczniczkę na szynce mniam mniam:-)A teraz przede mną masa prania do poskładania...
Miłego wieczorki i do jutra:-)
 
polusia ale o jaką masę Ci chodzi?? krem czy lukier?

Witam tak po za tym :) u nas ok, nocki nadal nie przespane, dzieciaki dają w kość :)

Załapaliśmy się z Natalką do testowania zabawek Fisher Price :) pierwszy będzie telefonik cyfrowy, jak się cieszę:)
 
Kremik mam przepis ale nie jest rewelacyjny bo jest płynny z białej czekolady, w smaku super, ale się strasznie rozpływał, także nie pomogę. My skorzystamy z gotowego jakiegoś :) mam super przepis na biszkopt gdyby ktoś chciał, a lukier tym razem również zamówię, szkoda czasu i nerwów :) polusia jaki Torcik robisz? jakiś pomysł?
 
polusia, ty sie nie przejmuj czekoladą, ja własnie upiekłam drożdżówkę z jagodami i wcinam świeżutką. a która juz godzina ;-)
 
E kochane to ja prosto ze sklepu a tam tyle słodkiego sie do mnie usmiechało:szok:
Dzieki mojemu T nie zdązylismy do hurtu bo do 17 a jaśnie pan wczoraj tam był i nie sprawdził.zeby było śmieszniej jutro zamknięte.Tak więc na łatwizne nie pójde musze sama coś na tort wymyslić:)Zła jestem bo mogłam wczesniej to załatwić wrr:( teraz pojechał po moją mame na pks.A ja dzieci połozyć i do roboty zaś do późnej nocki.
Jedyna pociecha kupiłam młodemu fajna kurteczkę i Milusi ekstra spodeneczki rybaczki:)
Polusiu robię krem budyniowy typu karpatka do pokrycia na zewnątrz. Warstwy bedą z gotowych kremów na mleku , owoce dla złamania słodyczy .
 
Ostatnia edycja:
reklama
cc gratuluję zabawek :)
torcik : biały biszkop, nie wiem jaki krem, dekoracja z różowego lub białej masy cukrowej ale chyba biała, 60 malutkich różyczek różowych a na środku taka mała dziewczynka jak moja Pola :) taki plan ale co z tego wyjdzie zobaczymy w praniu:)

ciekawe jaki frotce wyszedł torcik

kurcze to nie ten wątek - przepraszam za zaśmiecanie :)
 
Do góry