reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a u nas nocka marzenie :-) normalnie wydaje mi sie, że jak sama zasnęła, to juz na dobre ;-) jedna pobudka o 3ej na amciu i dalej do 8:30 :-)

ionka herbatki nie daje juz zadnej, jeszcze mysle zeby wyprac wszystko w innym proszku, bo piore wloveli od urodzenia, i nie sadze zeby nagle uczulala, ale moze kupie jutro jakis inny proszek i wypiore w szczegolnosci body bo najwieksza wysypka jest na brzuszku i pleckach, moze jelp kupie? jakich proszkow uzywacie?
ewentualnosc jaka biore pod uwage to jeszcze to ze uczula mleko:-(

my używamy Fairy Non bio i ja do wszystkiego białego tego używam. do ciemnych normalnie dorosłego proszku :-)
a jakie mleko pijecie?

Dzien dobry,
poczytuje was od dawna ale nigdy sie nie udzielam chyba ze mam problem :(
I teraz znow prosze was o pomoc.
Moja corka jest chora. ma katar kaszel a 3 dni temu miala goraczke. Oczywiscie u lekarza bylismy dostaliśmy antybiotyk i lekarz powiedzial ze ida jej zeby. jest juz coraz lepiej ale jest problem. Nie chce jesc mleka ! Wszystko moze byc chleb z masłem, owoce, warzywa byle by nie mleko a wczesniej jadła 5 razy mleko po 160 a nawet wiecej. chciałam ja przeglodzic i od wczoraj 17 nic nie jadła tylko wypila 30 ml mleka do 8 a pozniej to juz jej dałam sniadanie. Nie wiem co robic ?? MOze zmienic mleko ?? Teraz piła Nutramigen. a moze przeczekac ?? co zrobic przepraszam ze tak chaotycznie ale zaczynam sie martwic

przeczekac.
chociaż 5x mleko po 160ml i inne żarełko? moja by pękła. może ma za dużo?
a nutra podobno ohydne w smaku, dlaczego go uzywacie?
skoro mała je chleb z masłem, to pewnie i jogurt by nie zaszkodził- dla odmiany zamiast którejś z butli.
a jeszcze po co głodzić? skoro ma ochote na ten chleb, to niech je chleb. teraz mleko to już tylko dodatek do diety, a nie podstawa. no chyba, że faktycznie je tylko kilka produktów stałych.

mała posiedziała na nocniku, oglądając bajki ;-) ja pije kawkę, a M. jeszcze śpi... dzis mój brat przylatuje, ciekawe, jak Ol zaraguje?? bo wczoraj przyszedł do nas znajomy i młoda wpadła w panikę.
czy Wasze dzieci tez tak maja, że boją się NIEKTÓRYCH ludzi? nie chodzi o czestotliwosc wizyt, po prostu, moja dwóch osób okropnie sie boi :-( reszta ok.
 
reklama
no moj czasem dziwnie reaguje na NIEKTORE osoby, wiekszosc raczej okej...

pijemy mleko Gerber a wczesniej Bebilon, wysypka identyczna przed zmiana i po zmianie

spala do 8.30 - nie pamietam kiedy moj mlody tyyyyyle spal

ale masz racje z tego co mi sie wydaje dziecko ktore samo zasnie spi dluzej i spokojniej, zreszta chyba tracy hogg tez cos takiego pisala...
 
jejku a moja usnęła sama w łóżeczku, ciekawe czy pośpi 15 czy 20 min:)
ja poprasowałam zaraz biorę się za ciasteczka.
popołudniu zostajemy same z Polą bo M zabiera Julkę i jadą na warsztaty robienia szopek z kartonu, wieczorem wkleję zdjęcia jaką szopkę zrobiły moje dzieci czyt. tata z córką :)

ciazadorotki może malutka ma za dużo mleczka? moje dziecko zjada tylko 3 razy mleko i 2/3 inne posiłki. czasami tak jak dziś to mleko jest tylko dwa razy albo raz. jak chce jeść inne rzeczy to podawaj to na co ma ochotę :) zdrówka dla małej *)
 
Dzien dobry,
poczytuje was od dawna ale nigdy sie nie udzielam chyba ze mam problem :(
I teraz znow prosze was o pomoc.
Moja corka jest chora. ma katar kaszel a 3 dni temu miala goraczke. Oczywiscie u lekarza bylismy dostaliśmy antybiotyk i lekarz powiedzial ze ida jej zeby. jest juz coraz lepiej ale jest problem. Nie chce jesc mleka ! Wszystko moze byc chleb z masłem, owoce, warzywa byle by nie mleko a wczesniej jadła 5 razy mleko po 160 a nawet wiecej. chciałam ja przeglodzic i od wczoraj 17 nic nie jadła tylko wypila 30 ml mleka do 8 a pozniej to juz jej dałam sniadanie. Nie wiem co robic ?? MOze zmienic mleko ?? Teraz piła Nutramigen. a moze przeczekac ?? co zrobic przepraszam ze tak chaotycznie ale zaczynam sie martwic
Przy antybiotyku może nie mieć apetytu. Dawaj jej to co chce jeść. Swoją drogą, antybiotyk na katar i kaszel? Tak profilaktycznie?
 
Je nutramigen bo kiedys miala kolki i juz tak zostalo. Ona je tych 5 posilkow bo to sa jej stałe a sloiczkow niechce jesc tylko to co ja gotuje i takie jedzenie tylko podjada miedzy mlekiem. Moze juz ma za duzo tego mleka. Musze jej zmienic diete moze ktos podpowie. Moze ktos ma dziecko co nie je słoiczkow


Byłam u lekarza i cale gardlo zainfekowane a niedawno miala zapalenia ucha i zeby sie nie wrocilo bo mogło by byc jeszcze gorzej. Tak przynajmniej mi powiedzial lekarz w przychodni, zrerszta tam zawsze daja antybiotyki
 
Ostatnia edycja:
dużo tego mleka je, mój mały nigdy w życiu by nie zjadł tyle mleka, wtedy napewno nie miałby ochoty i nawet miejsca na inne posiłki. ja daje mleko na noc i rano. no i w nocy jak się obudzi ( ale walczę z tym) jak dla mnie to za dużo mleka, u mnie na puszce nawet jest napisane że powyżej 7 miesiąca 3 x 210.
 
Dzień dobry :) mamy choinkę :) teraz czekamy aż śnieg stopnieje na niej :)
Po za tym noc z pobudkami niestety bo M.stwierdził że już go nie kąpiemy :( i co wcale nie podobało mu się to :( i musiałam wstawać 21razy :( tylko go poglaskac :) zjadł po 5.00mleko a o 8.00wstał kto na dobre. Co do wspinania to u nas też już ten problem :( kurde dzieci były kochane jak leżały tylko :) idziemy ozdabiac pierniki. Miłej niedzieli:)
 
Je nutramigen bo kiedys miala kolki i juz tak zostalo. Ona je tych 5 posilkow bo to sa jej stałe a sloiczkow niechce jesc tylko to co ja gotuje i takie jedzenie tylko podjada miedzy mlekiem. Moze juz ma za duzo tego mleka. Musze jej zmienic diete moze ktos podpowie. Moze ktos ma dziecko co nie je słoiczkow


Byłam u lekarza i cale gardlo zainfekowane a niedawno miala zapalenia ucha i zeby sie nie wrocilo bo mogło by byc jeszcze gorzej. Tak przynajmniej mi powiedzial lekarz w przychodni, zrerszta tam zawsze daja antybiotyki
To niedobrze, że zawsze dają antybiotyki. No ale ciężko się kłócić z lekarzem...

A co do jedzenia, to mój Adaś np nie je słoiczków. Gotuję mu zupy i zjada taką domową zupkę na obiad. Poza tym dostaje na śniadanie kaszkę i na podwieczorek deserek (to akurat ze słoiczka), a pierś tylko przed drzemkami, wieczorem przed spaniem no i w nocy. A od stycznia wracam do pracy i będzie cały dzień na "dorosłym" jedzeniu.
 
Bardzo dziekuje za odpowiedz pojde jutro jeszcze do lekarza i niech mi poradzi bo doswiadczenia niemam zadnego. gdybyscie mieli jeszcze jakies sugestie to bardzo prosze :) poczytam jeszcze w internecie Jeszcze raz dziekuje i fajnie ze mozna zawsze znalezc pomoc u was :*
 
reklama
ciazadorotki moim zdaniem też przeczekać a teraz dawać jej jeść to co chce - mój Mały np wcale nie pije mleka i to już chyba ponad miesiąc. Pediatra powiedziała, że skoro je kaszkę mleczną i nabiał to cóż widać tak woli, niektóre dzieci nie chcą mleka w pewnym momencie i już -nie martw się!
 
Do góry