reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam niedzielnie,
yra-ja też łączę się w bólu-mam to samo:/
kurcze jakiś kaszel się przypałetał-hmmm czyżby lekarz na nas czekał:/
 
Dzien dobry,
poczytuje was od dawna ale nigdy sie nie udzielam chyba ze mam problem :(
I teraz znow prosze was o pomoc.
Moja corka jest chora. ma katar kaszel a 3 dni temu miala goraczke. Oczywiscie u lekarza bylismy dostaliśmy antybiotyk i lekarz powiedzial ze ida jej zeby. jest juz coraz lepiej ale jest problem. Nie chce jesc mleka ! Wszystko moze byc chleb z masłem, owoce, warzywa byle by nie mleko a wczesniej jadła 5 razy mleko po 160 a nawet wiecej. chciałam ja przeglodzic i od wczoraj 17 nic nie jadła tylko wypila 30 ml mleka do 8 a pozniej to juz jej dałam sniadanie. Nie wiem co robic ?? MOze zmienic mleko ?? Teraz piła Nutramigen. a moze przeczekac ?? co zrobic przepraszam ze tak chaotycznie ale zaczynam sie martwic
 
Witajcie!!!

U nas nocka boska, obudzil sie o 4.30, dalam piers, zasnal, i pobudka o 6.!!!Oby tak dalej....Wydaje mi sie, ze wczesniej byl wyspany, bo wczoraj spal tylko 2xgodzinka w dzien. Wiec zaczne go budzic jak n&h po godzince snu....A i w nocy przekrecil sie o 90 stopni i spal w poprzek lozeczka, a ze nie miescil sie polozyl nozki o szczebelki wysoko!!!hehehehe jakby chcial sobie krazenie usprawnic :-D

Gratuluje chodziarzom!!!Redan nawet sie nie rwie do chodzenia, raczkowanie jest de best dla niego, ale tego wspinania mam juz dosc...wlazi na wszystko, krzeselko, sofa, wozek, o pudelkach juz nie wspomne....
 
Dzien dobry,
poczytuje was od dawna ale nigdy sie nie udzielam chyba ze mam problem :(
I teraz znow prosze was o pomoc.
Moja corka jest chora. ma katar kaszel a 3 dni temu miala goraczke. Oczywiscie u lekarza bylismy dostaliśmy antybiotyk i lekarz powiedzial ze ida jej zeby. jest juz coraz lepiej ale jest problem. Nie chce jesc mleka ! Wszystko moze byc chleb z masłem, owoce, warzywa byle by nie mleko a wczesniej jadła 5 razy mleko po 160 a nawet wiecej. chciałam ja przeglodzic i od wczoraj 17 nic nie jadła tylko wypila 30 ml mleka do 8 a pozniej to juz jej dałam sniadanie. Nie wiem co robic ?? MOze zmienic mleko ?? Teraz piła Nutramigen. a moze przeczekac ?? co zrobic przepraszam ze tak chaotycznie ale zaczynam sie martwic

Hej,
mala jest chora i pewnie mam mniejszy apetyt ważne, ze je co innego. Czasem niektóe dzieci w pewnym momencie odstawiają mleko, buntują się. Np. Nikodem i pare innych tutaj dzieciaczków też. Zamiast mleka sprobuj dać kaszkę i jogurciki
Zdrowka dla małej
 
Yra to sie przyzwyczajaj :-D , a u nas cos takiego trwa juz od 2 miesiecy. Ja to juz nawet zostawiam Go samego w pokoju jak stoi przy lozku czy krzesle, bo wiem ze sie nie przewroci. Jak upada do na dupke, takze to troszke inaczej.

Wiecie co mi teraz zrobil? Zeby siedziec przy komputerze, musze siedziec na podlodze, postawilam przy lozku Pawelka (ktore mam za plecami) i tak sobie stal, za chwile slysze jakis szelest... Odwracam sie, a Pawelek stoi przy oparciu zlozonego lozka przy takiej dziurze, gdzie oparcie sie konczy i mozna tam wpasc. Bawil sie lancuszkiem od rolet. Wlazl po krzeselku uczydelku na lozko i podszedl do oparcia i sobie wstal... Myslalam, ze na zawal zejde. W ulamku sekundy bylam przy nim. uhh..
 
u nas pierwsza bombka ściągnięta ale przeżyła ;-) Mi Niko wczoraj zdjął sobie pokrywę od kartonu wlazł na misia co stał obok i wlazł do kartonu:-D koraliki od rolet też są fajne.
Wkońcu zasnął wstanie i na sanki heja, pięknie słonko świeci.
 
reklama
Bardzo dziekuje za odpowiedz. Ona nawet niechce kaszki na tym mleku, podejrzewam ze juz jej nie smakuje to mleko. Pojde jutro jeszcze do lekarza na kontrole to odrazu spytam o to mleko. A te dzieciaczki to wrociły do mleka czy juz wogole nie pija?
 
Do góry