reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Łojej w końcu chwila oddechu. Mały spał do tej pory od 7:15 pół godziny. Przespał całą noc to odbija w dzień. Moja mama mówi że meteopata z niego i chyba coś w tym jest bo dziś jak to polusia mówi tylko go w kosmos wysłać. Na rączkach jest ok. ale tylko na stojąco bo spróbuj z nim usiąść to zaraz yyyyyyy. Ehhh.
nesiaa no w naszym kraju znieczulica kompletna, wszystkim się wydaje że po porodzie kobieta powinna skakać ze szczęścia pod sufit:no: Ja przy swoim porodzie od obcej położnej która weszła na chwilę i ja akurat u kresu sił mówię "nie on nie wyjdzie" to ona mi na to z wyraźny sarkazmem jak wszedł to i wyjdzie :wściekła/y: Głupia baba.
Agulka Oszustów wszędzie pełno. Pod żadnym pozorem nie płać im tych pieniędzy!
Polusia Szybkiej poprawy humorku!:rolleyes2:
n&h Dzięki za rady. Będziemy praktykować. Jak coś to czasem uderzę do Ciebie w sprawie konsultacji.:tak: A co do basenu to nam niestety ostatnio wypada bo mały przeziębiony.:-( Ale zajęcia są super, różne ćwiczenia oswajające z wodą, rodzic może się sporo zmęczyć (podnoszenia, wygibasy , obroty itp. ) a dla dziecka sama przyjemność, niedługo mamy zanurzanie pod wodę:tak:)
Owlrene Szkoda że właściciel się nie zgadza:-( a Cavaliery naprawdę nie robią szkód nam tylko jako szczeniak zjadał kabelki od DVD:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
a moj o dziwo grzeczny i duzo spi budzi sie na jedzonko i idzie kimac dalej :]

jutro czeka mnie bieganie przed chrztem

laski powiedzcie dałyscie kase ksiedzu w momencie jak byliscie na zapowiedzach czy po chrzcinach ? bo moja mama mowi ze daje sie przed no i zgłupialam bo mysmy nic nie dali ale wtopa
 
heh Marcia my daliśmy przed ale na pewno przed samym chrztem będziecie składać podpisy to wtedy daj. A co to za herbatka miętowo cynamonowa, jakiej firmy? Ja uwielbiam miętową ale dotąd piłam tylko w połączeniu z jabłkiem.
 
Ostatnia edycja:
o matko, alez duje. słuchajcie, myslałam, ze rano ostro wiało, ale teraz to juz naprawde szok :szok::szok::szok::no: masakra, az strach siedziec samej z dzieckiem :no:
płot sasiada cały chodzi, on ma zbite z takich kawałków, to nie sztachetki i jenen taki kawałek prawie wyleciał. jak da w nasza strone, to okna powybija :no:
oooooooooo cos poleciało

az dziw ze net działa.

agulka, ale naciagacze :baffled:

marciaa my płacilismy przed.

obiad już sie gotuje, dzis mięsko w sosiku i gnocchi :tak:

aaaa, moja spała kolejny raz 20 minut. w dzien nie śpi, w nocy tez krótko :dry:
 
Wiecie co przed chwila dostalam mejla ze strony pobieraczek.pl ze mam im zaplacic 94zl:szok: za pobieranie na ich stronie a ja nawet nic nie pobralam,owszem zarejstrowalam sie ale jak szukalam zeby cos pobrac to byly oplaty i niec nie pobieralam i ze mam 5 dni na zaplate a jak nie to strasza komornikiem sadem,czytalam na necie na ich temat i nie jestem 1 osoba ktora dostala takiego mejla a rowniez nie pobierala. Tam bylo ze 10 dni za darmo bez oplat ale pozniej nie wchodzilam ze chce dalej byc. A i jeszcze najlepsze jest to ze tam w tym mejlu napisali ze z komputere o nr ip... a to nawet nie moj nr ip

Witam,
nie wiem czy to czytałaś http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=1970 , dodatkowo proponuję skontaktować się z rzecznikiem konsumentów w Twoim mieście, numery telefonów też znajdziesz na stronie uokik. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
A i jeszcze najlepsze jest to ze tam w tym mejlu napisali ze z komputere o nr ip... a to nawet nie moj nr ip

Za każdym razem kiedy odpalasz kompa ip się zmienia. Zdecydowanie przyłączam się do rad Lasek - nie płać.

My dzisiaj cały dzień u Sisi ciotecznej :D Rozpieściły mi dziewczyny Antoniego - teraz kąpiel, kolacja i (mam nadzieję) spanie :) Jutro jadę po Pluta do Biedrony ! ależ się cieszę :)

Ajentka dzięki za info o basenie :)
 
Witajcie!
Jestem dzisiaj zbita....do tego ta pogoda. Mlody chyba tez nie za bardzo lubi wichury.

ionka tez siedze i sie trzese ze strachu...Podobno w nocy ma byc masakrycznie, dobrze, ze naokolo bloku nie ma zadnych drzew...

A Mlodego usypialam dzisiaj z godzine, sam nie dal rady, biedak cos go meczy...

Dobrej Nocki!
 
Zryta jestem dzisiaj.Mój stary przespał cały dzień:( i dalej spi na siedzaco.Tylko przerwę na obiad zrobił ,ale sam musiał sobie zrobić.Ja nie jadłam.Z synkiem napieklismy mufinek i zwykła babke marmurkową. Torta nie robię, nikt nie przyjedzie a T mam gdzieś.Dziecko ma babeczki, popodpisywał pisakami i ma radochę jeszcze na jutro.
Poprzestawiałam dzisiaj naszą sypialnię, bo łóżko zasłaniało kaloryfer. W sumie jest teraz tez fajnie i będzie cieplej jak nadejdą mrozy.
 
reklama
Do góry