reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziękuję kochane laseczki.Stuknie jutro kolejna cyferka i tyle.Miłosz dziś jak powiedziałam ile lat mam to powiedział że będę babcią:):):)Nieżle co?Tyle pociechy z tych dzieci, samo szczęście ,jak to cudownie,że są:)
 
witajcie!!! Uznaćie dziwna pora, ale to przez wiatr wczorajszy nie szło się zalogować :( u nas dzień ok. Rano pochód straży pożarnej i msza w kościele z okazji 110rocznicy powstania OSP :) ale dzieciaki miały frajde. Choć Franko bite 3godziny spał nawet jak orkiestra grała!!! Potem szybki obiad i do siostry M.pojechaliśmy. Znajomi przywieźli rogale z Poznania :) mmm pyszne. Długo nie byliśmy bo szwagierka była zazdrosna bo jej mąż bardzo dobrze się ze mną dogaduje i jeszcze stwierdziła że specjalnie dla niego się wystroiłam he he Ale nic Franko też nie lubi tam jeździć bo cały parter w marmurach i wstrząs mózgu murowany:( więc go na kolanach trzymam całą wizytę. Wieczorem Franko padł jak i cała reszta, a dziś mają wolne więc długo pośpimy. Dziękuję dziewczyny za mile komentarze do zdjęć!!!↲
frotka od nas spóźnione życzenia, spełnienia marzeń i mnóstwa uśmiechu, caluski zwłaszcza od Frania!!!
 
Hej dziewuszki.
I ja dolanczam do tych z problemami mezowskimi.
Chyba jakis gorszy dzien dzis nastal.

Frotka sto lat,samych milych dni,pociechy i radosci z maluchow:)
 
Agulka nie daj się naciągnąć!
Frotka sto lat i wszystkiego naj dle Ciebie:***
polka ta Twoja szwagierka to ma pomysły, jak przeczytałam, że podobno wystroiłaś się dla jej męża to aż się w duchu zaśmiałam i westchnęłam jednocześnie....A dla Was wszystkiego najlepszego z okazji piątej rocznicy:-)

Witajcie:-)Dziś pobudka o 5.30 - wcześnie, ale to pewnie dlatego, że wczorajszy dzień spędziliśmy w rozjazdach i Franio dużo spał w aucie i spał dużo więcej w dzień niż zazwyczaj. W ogóle coś mu wczoraj chybo nie poszło na zdrowie bo parę razy ulał, nawet w aucie - niestety nie mogę określić co to mogło być co taki stan rzeczy spowodowało...
Dziś znów leje....ze spaceru nici:dry:
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie :happy2:

Ale u nas leje, ale nic dziwnego, skoro całą noc potwornie wiało.

Frotka zdrówka, samych pogodnych dni, radości z bycia mamą i wszystkiego naj!!!
Polka miłości i tylko dobrych chwil z okazji rocznicy ślubu!!!
Nesiaa sto lat dla Oleńki!
Patinka gratulacje pani magister!!! Fajnie, że teraz masz więcej czasu i będziesz znów zaglądać na bb :tak:
Agulka też uważam, żebyś nic nie płaciła.

Wczoraj mieliśmy gości, teściowie przyjechali wnuka odwiedzić :-D
Szymuś ostatnio zaczął klękać trzymając się mebli, już niewiele mu brakuje do stania :-) Ale jestem z niego dumna :tak:

Mimo niesprzyjającej pogody życzę miłego dnia!
 
reklama
witajcie
nocka OK
wstałam raz dac herbatke. Chcialam wczoraj sprobowac dac mleko od miesiaca i co- ha ha na raty 60ml wypił- masakra
musze wykorzystac to co mam i koniec wrrr znowu o 17.30 zjadl mi ostatni posilek- pare lyzeczek kaszki i jogurt ja nie wiem co to ma byc

zaraz spadam do kosmetyczki
Niunio ale fajnie spiewa w lozeczku:))

AJENTKA herbatka taka
organic_tea_mint_and_cinnamon_kipers_selection_bio_active.jpg


na necie 6,99pln 10 saszetek ale jest pyyyyyyszna
mam w domu z Chin jasminową takie kulki i pod wplywem ciepla sie otwieraja jak wpadne do ciebie to dam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry