reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

blu super, ze już lepiej

a ja tak tylko na chwilkę wpadłam do Was powiedzieć Wam dobranoc:-) Śpijcie dobrze:-) Właśnie ikea przywiozła nam meble i odchodzi składanie:-)
 
reklama
ja oczywiście tylko witam się na chwilkę.

Madzia Moc buziaków i uśmiechów dla Bartusia. Biedna jesteś taka słomiana wdowa ale za to jak M wraca to pewnie taka ekscytacja i radość:tak: Mój jak wyjechał mi na 4 dni to miałam motyle jak miał wracać hehe:-)

Synek kochany. Jutro wybieramy się do laryngologa sprawdzić te przetoki uszne, ciekawe co nam powie.

Dobranoc dziewczyny, zdrówka dla dzieciaczków i spokojnej nocy.
 
Mój M jest w Pl czeka na lotnisku na swojego brata i za nie całą godzinke bedzie w domu tak sie ciesze nie moge sie doczekac.2 miesiace sie nie widzielismy.Mój synus spi a w lodówce piwko sie chłodzi super :-)
 
Witajcie dziewczyny
Madziu spóźnione życzenia dla Bartusia. Tatuś przyjechał akurat na 7 m-cy:) Fakt, że dużo czasu spędzicie w szpitalach, ale nie będziesz sama a to jest ważne.
Mój młody śmiga mi po całym pokoju. Od jakiegoś miesiąca pełza i coraz lepiej mu to idzie. Ciagnie za kable, łapie uchwyty w meblach. Urwis jeden:)
Poczytam sobie co wczoraj naskrobałyście:)

Miłego dnia
 
dzień dobry kochane:)
nocka jak zwykle śpimy :) za to rano był ryk bo moje dziecko zgłodniało i wtrąbiła całą butlę kaszki pszennej. my dziś dużo pracy mamy: dla Julki muszę szarlotkę upiec, muszę nas spakować bo jutro do Wrocławia jedziemy :) zrobić jakiś obiadek, poprasować ubranka małej,posprzątać dom . o ale lista mi się zrobiła :)
jeju patrzę na suwaczek a ja mam już pół roczniaka w domu, a niedawno byłam w ciąży, ale ten czas leci :(

ionka 100 lat Oli , buziaki od e-ciotki Aśki :)
 
Cześć dziewczyny :happy2:

Mój P dzisiaj pojechał do szpitala, będzie miał prostowaną przegrodę nosową :baffled: Najlepsze jest to, że spodziewaliśmy się tej operacji dzisiaj lub jutro, a wczoraj okazało się, że dziś i jutro badania, a dopiero w poniedziałek będą rozpisane operacje :wściekła/y: Więc posiedzi tam pewnie długo :wściekła/y:

OwIrene, Polusia, Ionka i Mcgosia83 wszystkiego dobrego dla Waszych Pociech!

Życzę słonecznego dnia :-)
 
reklama
no nadrobiłam Was:)
cieszę się że z Polą jest ok, a tak się martwiłam . rano o śniadania nie mogłam jeść z tych nerwów. Asymetria na prawą stronę to nie jest to że akurat dziecko śpi na jednej stronie, pani doktor sprawdziła to jak położyła małą na pleckach a ona robi literkę C na prawą stronę. ale najważniejsze że nie jest to groźne :) a co do obrotów to ma czas do 8 miesiąca bo do tego czasu dziecko powinno się obrócić. a odruch podparcia ma i gdybyście widziały jak ona trzymała Polę i jak nią machała, ja byłam w szoku:)

Polusia mój Franek też miał asymetrię. Chodziliśmy z nim na rehabilitację metodą Bobath. W sumie byliśmy może z 8 razy. Jednak tak naprawdę to samo mu przeszło jak zaczął się właśnie bardziej ruszać tj. obracać na boczki i przewracać brzuch-plecy. Przejdzie to Poli szybciej niż myślisz:)

Serdeczne życzenia dla wszystkich małych solenizantów - Poli, Oli, Maksa i Mikiego:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry