reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Młoda mamusia-GRATULUJE DZIEWUSZKI!!!:-)W końcu się doczekaliście:-)

a ja chanel mademoiselle bo mi sie skonczyło:-) i najchetniej na raz kupic parisienne YSL..aaaa...normalnie sie odstawie na jakies pierwsze wyjscie po porodzie ze szok:-)

Ja też jestem miłośniczką CH Mademoiselle:-)Ale od paru lat jestem wierna zapachowi "Euphoria" Calvina Kleina, zuzywam teraz chyba z 3 butelkę a'100 ml. W międzyczasie wyszły jej różne odmiany a ja dalej wierna klasycznej:-D
 
No a ja postanowiłam ze zsunduje sobie po porodzie Orbitrek i bede cwiczyla aby jak najszybciej wrocic do dawnej sylwetki. Wiecie co dziewczynki tak mi brakuje sportu... Normalnie jakas masakra, ale już we wtorek Synek bedzie z nami i coraz blizej do dnia aby popracowac nad kondycją.

A wogóle to po jakim czasie mozna zaczac cwiczyc tak troszke intensywniej?
 
Dokładnie mam takie podejście!:-) Marzyłam o starszym bracie, a sama byłam najstarsza;-) Teraz przynajmniej Kubol będzie miał szansę być starszym bratem:-)
Ale też trochę się zgadzam z tuttobene - lubię na sportowo, a w spódnicy ostatnio byłam...yyy...nie pamiętam kiedy:-p
No u nas babiniec straszny:-D w domu. Nawet nasz króliczek to dziewczynka. A mój tata to już chciał żebym to ja była chłopcem. A teraz nie dość że ma dwie córki to trzecia wnuczka w drodze:laugh2::laugh2::laugh2:
 
aneczka2405, pewnie po połogu, jak Ci się wszystko porządnie zagoi i dojdzie do normy.

Spadam coś zjeść i poczytać książkę - nie piszcie za dużo!:-p

No u nas babiniec straszny:-D w domu. Nawet nasz króliczek to dziewczynka. A mój tata to już chciał żebym to ja była chłopcem. A teraz nie dość że ma dwie córki to trzecia wnuczka w drodze:laugh2::laugh2::laugh2:
U nas też babiniec:-) I właśnie Kubek to zmieni...

...a tu okaże się, że urodzi się Jakubina;-):-D:-D:-D
 
Młoda mamusia-GRATULUJE DZIEWUSZKI!!!:-)W końcu się doczekaliście:-)



Ja też jestem miłośniczką CH Mademoiselle:-)Ale od paru lat jestem wierna zapachowi "Euphoria" Calvina Kleina, zuzywam teraz chyba z 3 butelkę a'100 ml. W międzyczasie wyszły jej różne odmiany a ja dalej wierna klasycznej:-D

Ja też mam Euphorie ale miałam i tą Euphorię blossom i też śliczna i Super się trzyma :-)
 
ufff.....nadrobiłam Was:-):-):-), chociaż co kończyłam jedną stronę, to wyskakiwała kolejna:cool:....no i w efekcie zapomniałam, co miałam napisać:-D:-D:-D.....ale z tego, co pamiętam:sorry:...gratuluję poznania ostatniej niespodzianki i życzę wszystkim, by nagle nie pojawiła się niespodzianka przy porodzie;-);-);-);-)....aaaa...i popieram króliczątko:tak:.....wybaczcie, reszty nie pamiętam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


aaa....też chciałam mieć starszego brata....a mam młodszego ;-p a teraz będzie córeczka, więc też nie ma szans, by miała starszego brata :-D
 
No a ja postanowiłam ze zsunduje sobie po porodzie Orbitrek i bede cwiczyla aby jak najszybciej wrocic do dawnej sylwetki. Wiecie co dziewczynki tak mi brakuje sportu... Normalnie jakas masakra, ale już we wtorek Synek bedzie z nami i coraz blizej do dnia aby popracowac nad kondycją.

A wogóle to po jakim czasie mozna zaczac cwiczyc tak troszke intensywniej?
Po porodzie SN delikatnie brzuszki można już robić w drugiej dobie. Ale podziwiam twój plan z ćwiczeniami:tak::tak: Aż mi wstyd że ja taki leniuch na sporty:sorry:
 
reklama
No a ja postanowiłam ze zsunduje sobie po porodzie Orbitrek i bede cwiczyla aby jak najszybciej wrocic do dawnej sylwetki. Wiecie co dziewczynki tak mi brakuje sportu... Normalnie jakas masakra, ale już we wtorek Synek bedzie z nami i coraz blizej do dnia aby popracowac nad kondycją.

A wogóle to po jakim czasie mozna zaczac cwiczyc tak troszke intensywniej?

mi tez okrutnie brakuje!!

ja sie nie doczekam kiedy bede mogla wyskoczyc na aerobic albo przynajmniej pobiegac, ale z bieganiem pewnie ciezko bedzie bo kondycja bedzie slabiutka, dodam ze wole biegac na biezni, swieze powietrze jakos za bardzo mnie meczy;-), ale biezni sobie nie kupie a orbitreku nie lubie wiec musze liczyc ze tatus bedzie mogl ogarnac pawelka a ja wyskocze sobie przynamniej 2 razy w tyg do fitness clubu:tak::tak::tak:
 
Do góry