reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hej dziewczynki ja już po wizycie u gina Olunia rośnie jak na drożdżach waży już 3400 :szok: strach pomysleć że zostało jeszcze 3 tyg, kolejna wizyta za tydzień.
Mała pięknie ułożona do porodu :tak: ale po badaniu dowcipnym gin nie stwierdziła żeby pchała się już na świat, także pozostaje czekać i mieć nadzieje że przez te 3 tyg mała już tak nie przybieże na wadze :sorry2:
Miedniczka nerkowa sprawdzona, dalej jest poszerzona ale nie rośnie chociaż tyle :tak:
Zrobiła mi dzisiaj posiew na GBS wynik ma być w poniedziałek, no i ktg - tętno małej oki ale nie chciała się ruszać za to na usg nadrobiła i kopała sonde :tak:
Dodatkowo mam mierzyć 2 razy dziennie ciśnienie bo wyszło mi 121/91 ale to chyba przez to że wcześniej zdejmowałam kozaki przed zważeniem i strasznie się zmachałam :-D
Ogólnie czekają mnie teraz cotygodniowe wizyty, usg i ktg a jak cos się zacznie dziać to do szpitala ;-)
A teraz biore się za nadrobienie tego co napisałyście :tak:
 
Gratuluje! w takim razie chyba już wszystkie z nas wiedzą. Ciekawa tylko jestem czy i tak nie zdarzy się którejś z nas niespodzianka hehe :-) U mnie doktor od usg w 100 % pewnien że chłopczyk, a jak nie to on sie do krzyż a będzie przybijał hihi Ale moja gin opowiadała że już miał taką nietrafną ocenę i dawno na tym krzyżu powinien wisieć hehehe:tak:

ja w sumie nie wiem na 100% - ale wydaje mi się że brzuch mam na chłopaka :-D

od kilku dni coś mi w lewym uchu pulsuje...mam nadzieje że to nic z cisnieniem :sorry:
 
ach te clinique kiedys ogladałam, fakt cena jest "troszke- nie-teges":sorry: ale słyszałam/czytalam wiele pozytywnych opinii ..no ale nic..dałyscie mi tyle przykladow ze przynajmniej bede wiedziala o co pytac:-)
Ale ten podkład lancome photogenic lumessence też chyba swoje kosztuje?
 
Dziewczyny a będziecie dawały swoim malenstwom tran :confused: Bo dostałam flaszke duzego tranu dla małej ale nie jestem pewna czy go mam podawać:sorry:

A jeszcze do wizyt to trzeba zapisać sie tez do pediatry czy wystarczy na poczatku sama wiztyta pielegniarki środowiskowej!! Bo wszedzie pisza zeby znalesc dobrego pediatrę!! No ale ta wizyta patronażowa (czy jakos tam sie to zwie:sorry:) to jest w domu czy my musismy jechac do szpitala?? Bo w tym temacie jestem zieloniutka:eek:
 
Ja zawsze marzyłam żeby mieć starszego brata no ale nie mialam. No ale pierwsza córa się urodziła. Może u ciebie druga będzie dziewczynka to wiesz zawsze tak wydaje się fajnie mieć starszgo brata:tak:
Dokładnie mam takie podejście!:-) Marzyłam o starszym bracie, a sama byłam najstarsza;-) Teraz przynajmniej Kubol będzie miał szansę być starszym bratem:-)
Ale też trochę się zgadzam z tuttobene - lubię na sportowo, a w spódnicy ostatnio byłam...yyy...nie pamiętam kiedy:-p
 
reklama
no tez...ale kupiłam go we francji taniej:sorry: czesto tam jestem wiec tam sie zaopatruje w kosmetyki bo jest taniej:sorry:
Ja zauważyłam że niektóre też są tańsze w Niemczech. Ale mówię że trochę kupuje w Inglocie ale podkłady i tusze często ponad 100 zł:-p A tam, wychodzę z założenia że nie kupuje co miesiąc no i sama zarabiam na to:-) A z okazji porodu to na pewno zrobię sobię ładny prezent. :laugh2:
 
Do góry