reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

matko, dziewczyny, ale namachałyście! :szok: chyba ze 2 godziny czytałam i w międzyczasie zjadłam kolację ;-)
juz sama nie wiem, kto co pisał.
tabasia- nie strasz mnie, że do 4 miesiąca mogą w Irlandii zwalniać, ja właśnie chciałam dziś szefowej powiedzieć, ale jak zwykle jej nie było w pracy ;-)
więc jeszcze nikt nie wie, oprócz dwóch kobietek, z którymi pracuję w pokoju, ale wiem, że one nikomu nie powiedzą. Tutaj mają takie zabobony, że jeśli się powie komuś do 12 tygodnia, to na pewno się poroni :baffled: wiem, że to zabobony, ale już widzę ich miny ;-)
jak mi się coś przypomni, to wrócę ;-)

Ionka tutaj nikt nic nie wie!!! Jedni mowia tak, drudzy inaczej. Ostatnie wiadomosci jakie mam to 4 miechy :baffled: Wiesz, jezeli masz kontrakt na stale, to luz :tak: Ja mam tygodniowki, wiec troche czuje sie niepewnie... Ale nie lamie sie, licze, ze bedzie dobrze :)
A z jakiego miasta jestes? I na kiedy masz termin?
Pozdrawiam serdecznie ;-)
 
reklama
... rzeczywiście pizzowy wieczór my też zajedliśmy pizze :-):-):-)

tylko, że ja prawie całą:zawstydzona/y:


 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy na tym forum obliczenie tygodnia ciąży jest wiarygodne?Bo gdyby liczyć od dnia ostatniej miesiączki to mam termin na marzec..hm ..miesiąc moich urodzin:) a dzisiaj jest 4 tydzień i 5dzień ciąży...chyba..
 
Kasiu skad jestes? bo moze bedziemy jeszcze rodzic w jednym szpitalu hhehe :D:-)

jak sie dzisiaj czujecie dziewczyny?
ja zjadlam na sniadanko 3 kanapki z nutella i jadac do pracy Karol wyszedl kupic mi bulki.. to na mysl o bulkach i chlebie mnie mdlilo. ehh..

Młoda mi sie potwierdzilo to z forum z tym co mi lekarz powiedzial. :biggrin2:
 
dziewczyny wczoraj bylam w sklepie, ktorym moja mama wynalazla ciuchy ciazowe.
no i powiem Wam ze cholerstwa strasznie drogie.
za spodnie materialowe chcieli juz niby po przecenie 50% , 90 złotych.. załamałam sie..
 
witajcie ciężaróweczki ;-):-)
jak Wam się spało?
my jeszcze dziś u dziadków.
ale po południu wracamy do domku.
co tam jeszcze ...miłego dnia Wam życzę.
moni-no...te ubrania są bardzo drogie.a może jakaś krawcowa uszyłaby ci spodnie koszt wyszedłby ci dużo tańszy niż kupione.prościej jest z górą ubioru-teraz w sprzedaży tyle tunik że można coś wybrać.
 
pizzowy wieczór zazdroszcze:-):-):-) ja do 22 wymiotowałam:-:)-:)-(

ale nocka w miarę ok a dziś wizytka i usg:-):-):-):-) odezwę się wieczorkiem i dam znać:tak:
 
Kasiuwidzialam fajna spodniczke, tylko ze to juz na bardziej zaawansowana ciaze. Co do gory to masz racje, jest wiele fajnych tuniczek, takze z tym problemu wiekszego nie ma. :-) gorzej z dolem :)
 
reklama
dziewczyny wczoraj bylam w sklepie, ktorym moja mama wynalazla ciuchy ciazowe.
no i powiem Wam ze cholerstwa strasznie drogie.
za spodnie materialowe chcieli juz niby po przecenie 50% , 90 złotych.. załamałam sie..
Niestety ciuszki są drogie i niekoniecznie ładne. Ja 2 lata temu mieszkając w Szwajcarii kupiłam niedrogo w C&A spódnicę dżinsową i białą bluzkę. U nas w C&A nie widziałam fajnych rzeczy i na pewno nie w tak dobrej cenie. 2 dni temu w H&M kupiłam bluzkę - w czarno - popielate paseczki, z miękkiego materiału w cenie 80 zł. Myślałam, że będą jakieś obniżki. Niestety nie, a coś do ubrania kupić trzeba. Szczególnie, że z dużymi brzuszkami będziemy paradować w zimie.
 
Do góry