reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
madzia jak dodać suwaczki?? nie mogę się jeszcze połapać :no:
pozmywane, mały kima. mogę pisać :happy:

u góry po prawej stronie są ustawienia wejdz w nie i po lewej stronie pisze edytuj sygnature jak zrobisz to poprostu wklej i zapisz zmiany niewiem czy dobrze ci wytłumaczyłam czy mnie zrozumiałas.A jak chcesz zrobic sygnaturke to nacisnij na mój.
 
Cześć Iza, dołączam się do twojego pytania, też nie wiem jak wstawić suwacze.
Bartuś właśnie wstał, koniec laby.Zaraz musimy lecieć po Kubę(starszy synek) do przedszkola, a pada deszcz buuu :(
 
hmmm zrobiłam wszystko według instrukcji, ale chyba nie ma :no:
poczekam :)
beaa my też musimy wyskoczyć z domu, tyle że do sklepu. na razie nie pada, mam nadzieje że nas w drodze nie złapie :-p
 
Hej hej kochane. Dawno tu nie zaglądałam bo jakoś czasu było mniej, najpierw wakacje, potem remont. Teraz troszkę spokojniej więc postaram się częściej zaglądać i być na bieżąco.
Witam nowe mamusie:)
 
Dzieci śpią, ale cisza zapanowała u mnie w domku. Ciekawe ile pobudek mnie czeka w nocy,bo moje dziecko nie lubi spać hehe.
Zrobiłam swoje suwaczki,ciekawe czy są widoczne.
Madzia84 dziękuje za wskazówki,były bardzo przydatne. Dobra, spadam na Szpilki na Giewoncie.
Dobrej nocy Wam życzę.
 
Hej marcóweczki. My już po śniadanku, Kuba w przedszkolu a ja właśnie popijam kawkę. Nocka średnia, Bartek się wiercił i budził na picie, kiedy ja wreszcie się wyśpię hehe,ale dobrze że dzisiaj piątek to mąż będzie wstawał do małego. Trochę się przejaśnia to chyba zaraz wyjdziemy na spacerek.
 
reklama
u nas nocki o dziwo dobre. Antek już 4 dzień śpi sam w swoim pokoju i śpi dobrze. raz się przebudza :) i rano śpi dłużej, słychać koło 6 jak gada i zasypia dalej, a normalnie jak my u niego spaliśmy to nie było szans żeby zasnął z powrotem, widział mnie i darł się żeby go wyjąć :-)
 
Do góry