reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczynki. Jestem nieprzytomna, Bartek urządzał strajk na spanie, płakał i nie dał się dotknąć mojemu R,kurcze chyba mu piątki wychodzą, bo dopiero jak mu podałam nurofen to mu trochę przeszło,a miałam w planie się dzisiaj wyspać buu,no nic może jeszcze nadejdzie taka noc heh.
Wiolonczela, ale romantyczny wieczór miałaś hehe, fajnie.
Izka u nas też całą jesień i zimę jakieś przeziębienia non stop były które bez inhalacji nie dały rady, a czy dajecie dzieciaczkom jakieś witaminy?Ja zastanawiam się nad multi sanostolem, tym bardziej że Bartek coś ostatnio nie chce mi jeść, a to jest też na apetyt.

Biorę się za sprzątanko, a później Kuba nas ciągnie na wesołe miasteczko, bo wczoraj przyjechało.
 
reklama
Beaa 1 , aktualnie nie podaję, ale w sezonie jesienno- zimowym na pewno wit c i tran , no i wit d , jak juz słonca nie będzie.
Wesołe miasteczko przekleństwo, ja nawet na zwykłej podwórkowej karuzeli nie potrafię sie kręcić , bo mi momentalnie niedobrze, no ale dla pięciolatka to bedzie raj.
Własnie myślę o studiach podyplomowych do 15 wrzesnia musze się namyśleć, a wpadłam na ten pomysł wczoraj, że może bym na coś poszła, zawsze to poszerza horyzonty
 
ogladam mam talent , hhh robert tanczacy na rurze przechodzi samego siebie by wkrasc sie w łaski widzów. ogladacie to?

miałam ten wieczór pieknosci riplejowac, ale co tu duzo pisac nie chce mi sie
 
Ostatnia edycja:
Dzieciaczki padły od nadmiaru wrażeń, cały dzionek spędziliśmy na dworzu. Najpierw wesołe miasteczko, kurcze tam można zbankrutować hehe. Kuba obleciał wszystko co tylko możliwe, Bartek poszedł na dmuchane zamki ze zjeżdżalniami takie dla maluchów, był przeszczęśliwy. Później poszliśmy jeszcze na zakończenie lata, które było w mieście.Fajnie było.

Czarnuszka zdrówka dla chłopaków, ja też choruję na senność heh
 
wiolonczela, aż mi sie wstyd zrobiło, bo ja tu zaglądam, ale tak po cichu.
cieszę się, że u Was ok :-) moja Ol też pyskuje i to jak! a szczególnie jak wraca po zabawach z dziećmi na podwórku, tak się nakręca, że nie mówi, tylko krzyczy hehe ;-)
chyba nam piątki idą, po pokazuje na buzię i mówi, że kuka. dziąsełka faktycznie juz takie nierówne... ech, oby apetytu nie straciła, bo waży ciągle 9800.

witam nowe mamy!
wszytkim chorowitkom zdrówka!
 
W super wieku są te nasze dzieci , takie pocieszne i zawsze coś wymyśla i takie sprawne, to mnie az zadziwia. Ionka miło że się odciszyłas :)Serio brakuje Was dziewczyny. CZarnuszka gratuluję podjecia pracy, trzymam tez kciuki za indeks
 
To i ja się "odciszam";)
Witam nowe mamusia:)No i nowe dzieciaczki:)
U nas bez nowości...Dziś wczesna pobudka, czyli 5.58:/Zaraz kawka i relaks bo M z Młodym budują kolejną konstrukcję z klocków;)
Miłej niedzieli:)
 
Myszowata cmoka zasyłam :* U mnie tez obowiazkowo rano kawa, a był taki czas ze juz w ogóle nie piłam. W kazdym badz razie uwielbiam te poranne chwile z goracym kubkiem fusiastej, bezcukrowej kawy . no nic ide budowac wieze z klocków , choc mała na spanie powoli zbiera, to tak jest jak wstaje przed 6
 
reklama
Witam:)
Nocka okropna wogóle sie nie wyspałam.Bartus szedł szybciej spac tak ok 20 biedak budził sie o 22 ja szłam spac słyszałam jak gada przez sen majaczy przed 1 był tak rozpalony ze dałam mu czopka i nie mogł zasnoc jak zasnoł po 2 to co godzine sie budził wstał przed 9 z gorączka.Apetyt puki co ma mniejszy kaszelek chociaz rano kaszlał.Jutro rejestruje go do pediatry nie oglądnie go cos mi sie wydaje ze to cos z oskrzelami bo mu cos tam gra.Teraz drzemkuje ale bez płaczu sie nie obyło.
Miłego dnia:)
 
Do góry