reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ryż odpada bo moj nie bardzo lubi ja tez i niedawno robilam chinska mieszanke z filetem. Dzis chyba obiadu nie bedzie :) Bo D pojechal na wies bo dzwonili zeby cos tam zrobil i bedzie wieczorem. Mam cukinie i usmaze w jajku i w bulce na kolacje z chlebem. Mala wlasnie drzemke ma ja ide sniadanko zjesc i jak wstanie kornik to idziemy na spacer,pogoda narazie w miare.
Polusia ty to zawsze smaka zrobisz, pyszne obiadki robisz.
myszowata lipa bez tv u nas jak byla burza to kablowke wylanczali.
 
reklama
widać, jakies burze słoneczne były czy coś, bo ja tez rano nie miałam neta i tv. a komórki ledwo łączyły.
teraz już ok :-)
byłyśmy na spacerze, teraz Ol wszamała poł pomarańczy i myślę, że niedługo pójdziemy spać.
a wiecie, że mi dziecko schudło na wakacjach w Pl?? a tak dużo jadła, aż w szoku byłam nieraz. fakt, że duuuużo się ruszała, non-stop w biegu, ale teraz okazało się prawie pół kilo mniej :-( dlaczego ja tak nie mam??
na obiad dziś u nas pieczona ryba, ziemniaczki (bo ryż M. wczoraj jadł) i jakies warzywka.

polusia, musisz mieć dużą zamrażarkę ;-)
a tak jeszcze kulinarnie, to musze pomysleć, co by zrobic na sobotę specjalnego, bo mi 30stka stuka, więc jakoś wypadałoby uczcić ;-)
 
Wiecie co przyszlo mi z tp tzn juz nawet z jakiejs firmy windykacyjnej ze mamy zadluzenie na 4 tys.:szok: Okazalo sie ze to za zerwanie umowy z neostrada+tv a my nie zrywalismy tylko przenosilismy i nawet mam to w papierach ze rozwiazuje umowe po czym wznowie na nowym adresie,babka z tp napisala reklamacje,teraz czekamy na odpowiedz pisemna. Cale szczescie ze to przyszlo do nas a nie na wies do tescia (na niego jest tel i net) bo by chyba zawalu dostał.:no:
 
ionka to w sobotę pijemy wirtualanego szampana;-)
polusia Kochana podziwiam Cię z tymi przetworami - jesteś moją idealną/perfekcyjną panią domu!:tak:
agulka no niezła akcja, oby szybko się wszystko wyjaśniło!Chyba inaczej być nie może skoro to pomyłka.Nie denerwuj się.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myszowata e tam perfekcyjna - ja - coś ty :) ja bardzo lubię kucharzenie i stwierdzam że się pomyliłam z powołaniem :) a przetwory dobra rzecz na zimę kiedy wszystko drogie i na pędzone .

byłam teraz wieczorem na grzybach i mam miskę grzybów :) dobrze że las mam pod nosem - hihihihi.
znalazłam przy okazji jeżyny i jutro plan jest aby iść i nazierać - będzie soczek :)

agulka matko ale akcja :( trzymam kciuki aby się wyjaśniło wszystko.

ionka to czekam na lampkę szampana :)
 
witajcie!!!

Agulka to rzeczywiscie nieciakwie z tym rachunkiem :(, oby sie szybko wyjasnilo!

myszowata mam nadzieje tv juz dziala :)

polusia pewnie, ze prawdziwa gospodyni z Ciebie :), ja to nawet obiadow z reguly nie gotuje ;P

ionka to szampana tez oczekuje ;)
 
spoko laski, to sie umawiamy na picie ;-)
a swoją drogą to szampana mogę kupić, zawsze okazja, nie? ;-)

polusia, ja Ciebie też podziwiam, mi by sie nie chciało. czasem mnie nachodzi, ale bez porównania z Tobą. a jak mnie najdzie i coś upichcę fajnego, albo zrobię 3 słoiki przetworów ;-) to M. patrzy na mnie jak na kosmitkę i pyta, co za święto ;-)

a wiecie, jacy mi się sąsiedzi obok wprowadzli?? :szok: chyba agencja była w desperacji, bo wynajęła dom jako mieszkanie socjalne :szok: przesiedlili totalny element, te ich dzieci wyją pod oknami i walą mi w drzwi ciągle, a dorośli urządzają sobie posiedzenia przed domem, muza na maksa i pełen luz. a nic nie mogę powiedzieć, bo to ludzie z gangu :szok: niby ich policja pilnuje, sprawdza itp co jakiś czas, ale takie to pilnowanie. do tej kobiety z 3ka dzieci przyjeżdża tabun facetów, bo jej mąz podobno w kiciu za broń czy prochy. oni tu się mają socjalizować z normalnymi ludźmi. chyba czas się znów przeprowadzać.
co to będzie, jak mój M. pojedzie w delegację i ja tu sama z Olcią w nocy zostanę?? :szok:
 
ionka nie zazdroszczę!Rzeczywiście kiepsko!Może faktycznie warto pomyśleć o przeprowadzce bo kto wie co może tym ludziom kiedyś strzelić do głowy...

Witam!
Dziś jakaś niewyspana jestem. Franio obudził się niby o 7, ale ja jakoś wcześniej i już zasnąć nie mogłam, do tego położyłam się z godzinę później niż zwykle. W nocy, a w zasadzie nad ranem obudziłam się i zobaczyłam, że Franka nie ma w łóżku, zaczęłam go szukać, a on okazało się leżał w naszych nogach:-DDziś idę do pracy złożyć podanko o dalszy wychowawczy i muszę też iść do ZUSu coś tam załatwić, odebrać trzeba też M garniaki z pralni i tak jakoś zleci dzień. Na obiad naleśniki z serem i śmietaną:-)
Miłego dzionka:-)
 
reklama
witam,
już wczoraj sprawdziliśmy ogłoszenia, ale nic ciekawego nie ma :-( trzeba czekać.
u nas dziś pochmurno, ale może nie będzie padać. nie mam pojęcia, co na obiad zrobić, jakieś pomysły?

myszowata, ja kiedyś tez Olci szukałam w łóżku ;-) a dziś mała spała z nami od 1ej. także wyspana jestem średnio.
 
Do góry